Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vitamini

Sveiki! Velejos pajautat : man daktere izrakstija dzert visu grutniecibas laiku Pregnacare vitaminus (menesa deva maksa 7,98Ls), bet tas ir padargi katru menesi, ja vel atseviski japerk kalcijs Tadel nopirku citus vitaminus ( Prental Tabletes ) 100 tabletes viena iepakojuma Aptieka teica ka visi vitamini grutniecem ir vienadi Vai kada ir mainijusi vitaminus bez arsta zinas? Vai tas nekaites ja pati nomainiju vitaminus ko varu atlauties? 

Ievietots 6. apr 2012 10:37

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mammucis ;)

Neuztraucies,dr.jau tādi ir- izraksta to dārgāko (ne vienmēr,bet bieži),un ne vienmēr tas ir pats labākais variants..Es,kamēr gaidīju mazo,dzēru mamavit kompleksos grūtnieču vitamīnus (skatījos,kas man ir pa kabatai un vai nepaliek slikti,jo no pregnacare man tieši bija slikti-dr.ieteica,bet kā recepšu zāles gan neizrakstīja) plus vēl magne B6 un dzelzi (Ferrum Lek)..Nav taču obligāti jalieto tādus,kādus iesaka vai izraksta dr.,skaties pati kas izdevīgāk un labāk Tev,jo visos kompleksos grūtnieču vitamīnos daudz maz saturs ir vienāds,tik cenas dažādas...Tas nekaitēs gan ne Tev,ne bērniņam,jo tie ir vitamīni un ražoti tā,lai neietekmētu negatīvi topošo māmiņu un mazulīti puncī..Lai izdodas atrast savus vitamīnus un jauku gaidīšanas laiku - tas ir pats brīnišķīgākais kas vien var būt sievietes dzīvē!
Pievienots  6. apr 2012 11:13

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Vitamini - Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Pievienots 22. sep 06:04

Kikimonc

Maini droši tos vitamīnus uz tiem kuriem vari atļauties.
Pati ar esmu mainijusi, bet es vienkārši jau sākumā pateicu viņai ka man mamma no Īrijas atsūtīs vitamīnus. Viņa neiebilda. Tik teica , ka vitamīni jādzer. Izrakstija man Calibrum Mami: Tie manliekas bija palēti, bet man no viņiem slikti bija.
Pievienots  6. apr 2012 11:30

Atbildēt komentāram

@lise

Es dzeru aptieka letakos vitaminus un jutos loti labi.Protams ir dargie firmu vitamini.Bet es uzskatu,ka ja var atlauties tad protams,bet nu letakie ar ir labi
Pievienots  6. apr 2012 11:44

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ja ir kads paziistamais UK iesaku sarunaat,lai atsuuta,jo seit tie pasi vitamiini ir stipri leetaaki,ne tikai vitamiini,arii pregnacare pretstriju kreems,arii kalcijs un vitamiini mazajam,seviski ja var atrast veel uz atlaideem.
Pievienots  6. apr 2012 13:41

Atbildēt komentāram

Karinčiks

Dzēru mamavit,bet palika no viņiem slikti un vispār vairs nelietoju!Dzēru tikai ferratab vitamīnus,un ēdu visu ko daba dod!Ēdu labi daudz zemenes tad vitamīnus noliku malā,jo katru dienu apēdu 200gr. ķiršus un 500gr. zemenes un dzelzs līmenis bij ideāls,bet kad beidzās sezona dzēru atkal vitamīnus,Fe līmenis bij tikai normas robežās!
Pievienots  6. apr 2012 15:43

Atbildēt komentāram

Karinčiks

Dzēru mamavit,bet palika no viņiem slikti un vispār vairs nelietoju!Dzēru tikai ferratab vitamīnus,un ēdu visu ko daba dod!Ēdu labi daudz zemenes tad vitamīnus noliku malā,jo katru dienu apēdu 200gr. ķiršus un 500gr. zemenes un dzelzs līmenis bij ideāls,bet kad beidzās sezona dzēru atkal vitamīnus,Fe līmenis bij tikai normas robežās!
Pievienots  6. apr 2012 15:43

Atbildēt komentāram

Anonīms

Liels paldies Nomierinajos
Loti labi ir uzzinat citu viedokli
Tiesam LIELS paldies
Pievienots  6. apr 2012 16:16

Atbildēt komentāram

LeeLee

Jaa, ja ir kaads paziistams, kas dziivo UK, buutu jauki, jo te tieshaam ir viss stipri leetaak kaa LV.. pati gaidu beerninju un lietoju PREGNACARE vitamiinus, kas man ir uz 3 meeneshiem un kas te nav daargi, nevajag pat dzert atsevishkji kalciju, jo te ietilpst 19 dazhaadi vitamiini, tai skaitaa arii kalcijs.. un lietoju PREGNACARE pretstriju kreemu, kas sheit arii nav ipashi daargs.. un ir ljoti labs!  
Pievienots  6. apr 2012 20:23

Aija123

tieshi tagad shie Pregnacare vitamini ir daudz letaki 4.48 Ls
Pievienots  7. apr 2012 07:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man ārste ieteica vairākus vitamīnus! Tālākā izvēle bija manā ziņā! Es lietoju elevit vitamīnus! 
Pievienots  8. apr 2012 09:52

Atbildēt komentāram

maybe

Es dzeru Elevit, man tos ārsts ieteica... Nu arī sanāk uz mēnesi 7.50 LS kaut kur, bet man nav žēl... Vasarā tad jau varēs mazāk lietot, kad būs dabīgie vitamīni no laukiem...
Pievienots 30. apr 2012 18:26

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE