Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Bērns un parazīti.

Man Jums tāds jautājums! Pirms kāda laika (apmēram pusotru menesi atpakaļ ) atklajām,ka dēlam (3 gadnieks) bij cērmes un devām zales Pyrantelum Medana,pēc 2 nedēļām kā rakstīts instrukcija atkartojam kursu. Nu lūk,un tagad ir aizdomas,ka atkal ir ieviesušies parazīti. Gribēju jautāt cik bieži drīkst dot šādas zāles? Ir obligāti jāpaiet kaut kadam laika posmam vai drīkst dot kaut vai katru mēnesi? Nu respektīvi,vai es drīkstu viņam tagad dot tas zālītes dzert vai vel nedrīkst? Vai varbūt var veikt kaut kadas analīzes,lai parbaudītu vai manas aizdomas apstiprinās vai nē?

Ievietots 2. apr 2012 08:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

minnija2

Nekādā gadījumā neveic analīzes. Nekādā gadījumā nekonsultējies ar ārstu, bet dod zāles, jo kāds forumā teica, ka vajag!

Piedod, ka tik skarbi, bet vai pašai nešķiet absurdi ko tādu jautāt forumā? Kaut aptiekā apjautājies, kā labāk rīkoties...
Pievienots  2. apr 2012 08:06

Atbildēt komentāram

Liga

Es cilvēcīgi paprasiju pēc padoma,man šīs visas replikas nav vajadzīgas. Tik daudz,ka ārstam jajauta man ir skaidrs bet gribeju dzirdetu citu cilveku pieredzi šajā jautajumā. Nekur neesmu pieminejusi,ka darīšu tā,ka man liks darīt forumā.
Pievienots  2. apr 2012 08:51

Anonīms

Sveika!

Arī man ar mazo ir bijusi tāda pieredze...Noteikti,ka pirmais,kas jādara ir jāiet pie ārsta un jāveic analīzes,pēc kurām pateiks vai tur ir parazītu mātīte vai nē.Es tik sīki smalki arī visu nezinu,bet to,ka zāles nenogalina oliņas,pilnīgi noteikti!No tam oliņām atkal izšķiļās jauni parazīti,tāpēc to lietu nevar ilgi vilkt garumā.Pēc analīzēm ārsts tev pateikt kādā secībā lietot zāles un tad noteikti atkal būs jāveic atkārtotas analīzes.
Pievienots  2. apr 2012 09:51

Atbildēt komentāram

Liga

Sveika!
Gribēju jautāt- tās analīzes var veikt ģimenes ārsts vai tikai iedos nosūtijumu un jāiet pie cita ārsta? Nu mēs kad pirmo reizi atklājām vispār tādu lietu,tad ģimenes ārsts pateica,lai dzeram šīs zāles ko pieminēju un tas bij arī viss. Protams,jādzer bij visiem ģimenes locekļiem un arī mājdzīvniekiem. Par analīzēm vispār neko pat neieminējās,bet tagad es pati iedomājos,ka tomēr vajadzētu uztaisīt.
Pievienots  2. apr 2012 11:16

Anonīms

Jā un tad pilnīgi noteikti šo zāļu profilaksi vari veikt 2x gadā- augustā pirms jaunā māc.gada, pēc vasaras,kad bērns ir dzīvojies pa lauku un tu ne vnm vari zināt ko viņs ir licis pie mutes utt.
Un tad vēl to es daru pavasarī,bet nu tas laikam katram individuāli.
Pievienots  2. apr 2012 09:53

Atbildēt komentāram

Līvija

Par tēmu "Bērns un parazīti" vēlos pateikt, ka manā bērnībā ārsti ieteica pretparazītu līdzekļus lietot ik pēc kāda laika profilaksei, jo ar tiem bērni un arī pieaugušie inficējas pastāvīgi; lielāko tiesu tie ir spalīši, toreiz analīzes nebija tādā līmenī kā tagad, bet, ja vecāki bērnam ir redzējuši pat cērmes, es domāju, ka jāveic speciāla izmeklēšana. Pagājušā gs. pat ar spalīšu invāziju bērni nomira. Manā dzimtā tāda traģēdija bija.
Pievienots  2. apr 2012 10:23

Atbildēt komentāram

tihiro-belisa

ES TEV TEIKSU OBLIGATI NODOD ANALIZES BUS LABAK LINEZERA SLIMNICA UN UZ VISIEM PARAZITIEM.GRUTAK BUS AR LENTENU ANALIZU VEIKSANU NEVILCINIES AR SO LIETU JO ZALU DEVU PALIELINAT DOMAJU NEDRIKST,JO TU JEU 2XTO ESI DARIJUSI.JA TAVS BERNS SLIKTI ED NORMALU EDIENU AIZDOMAJIES.JA BERNS ED SALDUS LABAK EDIENUS KA SALDEJUMS SIERINI SOKOLADE TAD PARAZITI IR.ES ZINU PEC SAVAS PIEREDZES.SAVU BERNU ES ARSTEJU AR DABIGIEM UZTURBAGATINATAJIEM PASUTOT PA 55LS NO MASKAVAS UNIVERSITATES.TEIKSU TA TAGAD BERNS LABI ED UN TA NESLIMO.NOSAKUMA ES TAISIJU DIAGNOSTIKU UN PATI SEVI ARSTEJU TIRIJU ORGANISMU AR KORALU FIRMAS UZTURBAGATINATAJIEM BET TAS IR LOTI DARGI JO MAN PAZISTAMA SIEVIETE VISU MEKLEJA UN PALIDZEJA,BET VAIRS VINA MAN NEVAR PALIDZET.TEV LINEZERA PA SO LIETU VAR PALIDZET JAIET JAJAUTA GIMENESDAKTERIM PATI UZ SAVU GALVU NEKO NEDARI.SAC PAREIZI BAROT BERNU NEDOD CUKGALU DOKTORDESAS UN DOD LABAK TIKAI TITARGALU BERNAM SALDUMUS JEBKURUS IZSLEDZ.VAKARA UZSILDI VARITU PIENU PIELIEC MEDU  UN IZLEJ PIENU PODINA UN LAI BERNS VISMAZ PUSSTUNDU UZ PODINA PASEZ TIKAI LAI PODA PIENS AR MEDU BUTU SILTS JO PARAZITI UZ SILTO SALDO PIENU IES NEVIS SEDES DZILI ZARNINAS.TAGAD JEBKURA CILVEKA SEZ DAZADI PARAZITI UN VINI PA VISU ORGANISMU FUNKCIONE TICI VAI NE TA TAS IR.JO SLIMOJAM TIKAI DEL PARAZITIEM,VIRUSIEM.VEIKSMI JUMS ARSTEJATIES MES CAUR TO 2GADUS ESAM MOCIJUSIES JO DAKTERI DAUDZ KO NOKLUSE UN PASI TAM NEIPASI TIC.
Pievienots  2. apr 2012 10:29

Atbildēt komentāram

!...

nu ne vienmer ja berns ed saldumus daudz vinam vedera ir paraziti galigi nepiekritu...tas ir katram individuaali
Pievienots  2. apr 2012 10:37

@lise

visiem berniem garso saldumi,taa nav pazime pec kuras orienteties!
Pievienots  2. apr 2012 11:07

tihiro-belisa

ES TO DOMAJU TADA GADIJUMA JA BERNS NEKO NEED ATSAKAS NO NORMALA EDIENA.TU PAMEGINI BERNAM NEDOD EST SALDUMUS KA VINS TEV JUTISIES PAVERO VAI VINS SAKS EST NORMALU EDIENU.TAGAD MANAM BERNAM IR PAVISAM SAVADAK VINS NEED SOKOLADES KONFEKTES KARE UZ SALDUMIEM IR DAUDZ DAUDZ MAZAKA VINS ED ARI NORMALU EDIENU.JUS JEU GUDRAKAS DARAT KA PASAS UZKATAT.PAVERO TAVS BERNS PAT EDOT SALDUMUS LABI PIENEMAS VAI SLIKTI PIENEMAS SVARA.MAN BIJA TA KA BENAM SALDUMUS NEDEVU UN VINS VAREJA PA DIENU PAT NEPAEST NORMALU EDIENU.PAVERO VAI ZEM ACIM NAV RINKISI UN VAI VINS TEV NAV BALS.KAD BERNS VESELS VINS SAPROT KA SALDUMI IR PEC NORMALA EDIENA UN NEPRASIS NORMALA EDIENA VIETA SALDUMUS.
Pievienots  2. apr 2012 11:21

Liga

Mums ir tieši pretēji- ēd visu laiku! Un nejau tikai saldumus,jebko! Pārsvarā prasa desmaizītes  
Pievienots  2. apr 2012 11:31

LAPAS KARTE