Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Ratinu pirksana mazulim

Labdien Dargas portala lietotajas/i!
Esmu mazula gaidibas. Velos uzzinat pieredzi no citam maminam par ratiniem. Ratinu piedavajums ir plass, cenas dazadas. Ludzu padalities ar pieredzi, kadi rati labaki, nemot vera ari optimalas cenas.
liels paldies jau ieprieks

Ievietots 28. mar 2009 08:03

Ieraksti komentāru
Secība:

Gunta

Mēs pirkām Klaipēdā(tirgū), cena, manuprāt, ļoti jauka- 113Ls. Manuprāt, mūsu ielām nav piemēroti 3 riteņu rati-būs grūti valdīt.Mēs pirkām ar lieliem riteņiem, lai vasarā var "dragāt" pa jūrmalas smiltīm. Skaties, lai kulbiņa ir pietiekami liela, citiem ratiem ir tādas pašauras. Un jāpievērš uzmanība- vai varēs ratus pārveidot par sēdošiem/sporta veida ratiem- ka beigās nesanāk vēl vienus ratus pirkt. Mums vēl komplektā nāca lietus plēve un spec. auduma sietiņš, lai odi netiek klāt.
Pievienots 28. mar 2009 09:57

Atbildēt komentāram

tamaka

Pievienots 11. jūl 2017 07:34

Renda

Katrai ģimenei ir savs tradīcijas, kā viņi vairāk pavada laiku. Citi ceļo, citi brauc pie jūrmalas, citi dzīvo laukos ar atbilstosiem ceļiem un takam, citiem vajag, lai rati lien arī mašīnas bagāžniekā. Es ieteiktu izvērtēt, kas jums ir vissvarīgākais un pēc šiem kritērijiem izvēlēties ratus. Mēs, piemeram, izvelejamies, lai rati būtu viegli cilājami un lokāmi - lai būtu ērti ceļot transporta līdzekļos. Lai apakšā būtu liels grozs, jo tad nav jānes līdzi liela soma uz muguras.
Pievienots 28. mar 2009 10:33

Atbildēt komentāram

Gunta

Varu teikt, ka mūsējie gan "lien" bagažniekā, ir viegli paši par sevi un var viegli salocīt
Pievienots 28. mar 2009 11:27

zhube

Es arii esmu gaidiibaas un..ratinjus nepirksim,izmantosim kengursomu..Jo peec pazinju pieredzes ratinji labaakajaa gadiijumaa dazhaam reizeem nepiecieshami.
Un piekriitu Sanits,jums pashiem jaaizdomaa kaa labaak!
Pievienots 28. mar 2009 11:14

Atbildēt komentāram

nellija2008

Respekteju jusu izveli,bet es uzskatu ka taaa ir loti neerti.berninjs ir smags un to ar laiku var just.Spiez pleci un kengursomas del staja izmainaas tai bridi.Musm ari ir kengursoma,nepatik.Kaut vai tikai pa veikalu pastaigajoties,ar laiku gribas nonemt somu no pleciem
Pievienots 28. mar 2009 11:28

Renda

Kad dzima otrais, tad es arī nopirku slingu (kaut kas stipri līdzīgs ķengursomai). Bija ērti gadījumā, kad trijatā ar 2,5 gadus veco meitu devāmies "bezceļu" pasākumos. Meitai gribējās visur uzkāpt, ielīst, aizskriet. Tad rati līdzi "neturēja". Bet ja bija garākas pastaigas, piekrītu Ingai, tad gribas reizēm noņemt. Nav jau tā, ka panest nevar, bet jārēķinas, ka tas tomēr nogurdina.
Pievienots 28. mar 2009 11:35

zhube

Neuztraucos par muguras probleemaam,taapeec jaavingro regulaari!Piedevaam,man ir speeciigs viirietis,kas uz vienas rokas var panest mani uz otras-bebi

Pievienots 28. mar 2009 11:42

Renda

Vēl aizmirsu piebilst, ka es savu mazo varēju iznēsāt slingā līdz saviem 9-10 mēnešiem. Pēc tam tāpat bija vajadzīgi ratiņi.
Pievienots 28. mar 2009 11:49

zhube

Bet tad jau tie ir cita tipa ratinji,taadi lupatnieki,kurus var salociit un iespiest padusee..Man taadi arii bija beerniibaa!
Pievienots 28. mar 2009 11:52

Renda

Iespējams, ka var arī tā. Es pirmajai meitai pirku ratus, kas derēja no dzimšanas līdz laikam, kad izaug. Varēja atlocīt pilnīgi horizontālā stāvoklī, kad bija tikko dzimis. Pēc tam, kad bērns sāk sēdēt, tad celt ratu muguriņu augstāk (pavisam 4 stāvokļi).
Pievienots 28. mar 2009 11:55

dzindzin

Tikai vajag padomaat arii par pasha beerna veseliibu nav labi vinja mugurkaulam ilgstoshi staipiit kengursomaa!!!Tomeer par shaada veida somaam un slingiem iesaku vairaak paintereseeties pie beernu aarstiem!!!Lai veelaak nesanaak itkaa taupiit uz ratiem bet netaupiit uz beerna veseliibu
Pievienots 28. mar 2009 12:56

Anonīms

Dīān,tu padomāji arī par bēbuku pirms pieņēmi lēmumu nepirkt ratus?tūliņ sāksies pavasaris vasara,kad bērnam tieši par labu nāks pastaigas,es piemēram siltajā laikā ar peku pavadīju ārā pastaigās kā minimums 3h u
Pievienots 28. mar 2009 15:52

lote

Domāju, ka ķengursomā vai slingā bērniņš vairāk svīdīs, īpaši jau vasaras sezonā. Kartrā gadījumā l;emums jāpieņem māmiņai pašai 
Pievienots 28. mar 2009 17:43

zhube

Ieva Belova,mans beebuks buus klaat ziemas sezonaa taa ka..baigaa staigaashana pa aaru nesanaaks!!!
Un,piekriitu Aigai,leemums jaapienjem maaminjai!!!
Es nevienam neko neuzspiezhu,gribat peerkat ratinjus,gribat nesaajiet beernu slingaa..Katrs dara kaa grib un nevajag apgalvot,ka viens vai otrs ir labaaks/sliktaaks!
Pievienots 28. mar 2009 22:31

nellija2008

Es nopirku ratus neskatoties ne uz ko,ka teikt-patika un pirku.Bet tagad izvertejot visu,zinu kadus ratus velesos nakosajam bernam un busu daudz izveligaka.Gavenais lai rati butu erti vadami,manervejami(360 graadu apgrieziens prieksejiem riteniem),liels iepirkuma grozs un laba kulbinja.Pats galvenais ir skatiities cik augsts ir kaaju parsegs,kas pasargaa no veeja un pleve ari butiska...Tai janosedz visi rati..bet man skiet ka mums iesmereja neatbilstosu plevi kura taa knapi turas un izskataas ermiigi.Wel butiski ir veikalaa nostaties ar ratiem pire spogula un paskatities cik labi rati piestaw jums
Pievienots 28. mar 2009 11:24

Atbildēt komentāram

Anonīms

Iesaku ROAN Marita - tai ir viss nepieciešamais, manuprāt, un arī cenu ziņā ir ok.
Pievienots 28. mar 2009 11:35

Atbildēt komentāram

Rūčuks

Mūsu ģinene ārī ir Roan ratu piekritēji! Ne ko sliktu nevar teikt! Kulba ir liela un ērta, Mums abi bērni piedzima pāri 4 kg, līdz ar to augumā gana lieli! Rati ir noteikti vajadzīgi, jo bērnu katru dienu ir vismaz divas stundas jāpavada svaigā gaisā!!!
Pievienots 28. mar 2009 16:20

Mamma

Arī esam izvēlējušies ROAN Marita,vēl gan neesam nopirkuši,bet drīzumā to darīsim!Piekrītu,ka šiem ratiņiem ir viss nepieciešamais
Pievienots  4. apr 2009 18:38

vis ir ok.....

Es piemēram nopirku ratiņus Spaik viniem ir lielie riteni ir gan gulami gan sezami un berninam daudz vietas liels iepirkuma grozs.ka jau viena mamina mineja ir jaskatas lai tie ir labi brauksanai ne tikai pa pilsetas ielam,bet jums jau laukos ar noteikti kads dzivo kad braucat ciemos ratinus nemat lidzi jo berns tad erti jutas.....un lai ratini ir ilgakam laikam mums tie nodereja puikinam ilgi kamer bij mazins un ari pectam sezamie ratini bi tie pasi lai lieki nav jatere naudina,vienigi kad pieteicas man otris bernins dabujam pirkt sezamos ratinus ,jo dzivojam otra stava un tadus lielos ratinus un vel ieksa bernins nevareju nesat,bet tiesam perkot ratinus ir jadoma lai tie ir ekonomiski....
bet ta ka ieviena topošā māmiņa te teica kad vispār ratinus nepirks tas ir galigi mulkigi,berns pienemsies svara mugura sapec un pleci sapes bernu ta nesajot un ja nu gadijuma lietaina laika jaiet no majas ārā ka tad mazu zidianiti nesisi kengursoma rati ir obligati japerk jo ta berns pastaiga justas mierigaks un vinam ir erti......
Pievienots 28. mar 2009 12:51

Atbildēt komentāram

zhube

nekaadas taas nav mulkjiibas!!!Es nevienam nespiezhu ne pirkt,ne nepirkt ratus!Jau teicu,ka taa ir katra pasha izveele!!!
Bet ja jau gribas striideeties..tad interesanti,kaapeec aarzemees aizvien vairaak paariet uz slingiem?Kaapeec Afrikaa beernus neesaa uz muguras lakatos nevis brauc ar ratiem?
Un par muguras saapeem jau teicu,jaavingro!!!
Un veel..izskataas,ka juusu beernu teevi nepiedalaas beerna aukleeshanaa,jo juus runaajat tikai par savaam muguras saapeem un beerna smagumu..
Un nevajag fantazeet,kaa buus..katram situaacijas ir savaadaakas!Atvainojiet,bet ir stulbi apgalvot,ka VISI beerninji jutiisies mieriigi tikai guljot ratinjos!!!Kaa tad kontakts ar maati?
Pievienots 28. mar 2009 15:37

vis ir ok.....

ai zinie es nestrīdēšos jošis nav portāls domāts strīdēsanai bet padomu dosanai esmu izaudzinajusi divus berninus,nē ja jūsu vīrs visu laiku dzīvos majas un audzinasat abi kopa berninu ok tad neperkar ratus un nesat ka gribat to berninu,bet pastav arī tāda lieta kā virs strada un sieva viena pati ar bernu pa maju......nu lai jums veicas ar jusu kruto iedomu par kengursomam zinu labi kad jus to nozelosiest......un starp citu zidaini nevar ilgak par 30min turet kengursoma jo tas apdraud vina mugurkaulu ..... kengursoma ir domata lai nepieciesamības gadijumā bērnu varētu parnesat.....tad jā !bet jūsu pastaiga ar mazo sanak kad ilgs tikai maksimali 30min mulķības par to.........
Pievienots 28. mar 2009 15:44

dzindzin

Pilniigi piekriitu sabiines teiktajam!!!
Un Diaana Aafrikaa shaubos vai lielaakaa dalja pat zin kas ir ratinji .
Un beernu tieshaam nevar neesaat kengursomaa ilgaak par jau mineeto laiku,plus veel vinju nevar taadaa baazt,ka beerns nav saacis pats seedet!!!Tieshaam taam maaminjaam kuras veel shaubas par ratinju iegaadi un par to vai nav labaak kaadu slingu vai kenkursomu taa vietaa,luudzu luudzu aiziejiet pie beernu aarsta pie maaciita cilveeka un nedariet beernam kautko taadu,kas ir neatgriezeniski!!!
Pievienots 28. mar 2009 17:25

vis ir ok.....

cilveks var strideties cik grib ,bet tiesam uz ratiek gribes ietaupit,bet ietaupijumi aizies bera veseliba un vel pati to nozelos tas ir vienkarsi zinam kad bez ratiem bernu nevar izaudzinat.................
Pievienots 28. mar 2009 17:31

Renda

Sabīne, "vienkārši zinam, ka bez ratiem bērnu nevar izaudzināt" ir pārāk teikts. Tad nāktos vienkārsi secināt, ka nabadzīgās zemēs, nabadzīgais slēnis bērnus nemaz nevar izaudzināt. Pati tak saproti, ka tā ir tikai civilizēto rietumu privilēģija bērnu apkrāmēt ar mantām tā, ka nekam citam pirmajā bērna gadā vairs vietas nepietiek. Ne tiešā, ne pārnestā nozīmē.
Pievienots 28. mar 2009 18:57

zhube

Paldies,Sabiine,mees jau nozheelojam,ka vispaar izteicaam savas domas!!!
Un par taupiishanu neiet runa! Peec pazinjas pieredzes..vinju meitinja izauga kengursomaa..un nav nekaadu veseliibas probleemu!!!
Manai vecvecmaminjai arii nebija ratu..un nodziivoja liidz 90 gadu vecumam!!T
Pievienots 28. mar 2009 22:25

miss

Man ar nodereeja padomi, paldies.
Pievienots 28. mar 2009 13:07

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man ir liels luugums.Kur var uzinaat kaadu adresi vai informaaciju parratiem.Man vajadzeetu taadus ratus kur seez jau divgadiigs beerns un ziidianis.Es pat nezinu kaa tos ratus sauc.Esmu taadus redzeejusi.Sanaak ka prieksaa ir ziidainim kulba,bet uz prieksu sezamie.
Pievienots 28. mar 2009 16:07

vis ir ok.....

tadus ratinus var atrast bet dargi tiesam ir un cik zinu bij man vienai draudzenei vina teica kadd nesot diezsko ert
Pievienots 28. mar 2009 17:29

Anonīms

tie saucas tandēmrati ja tu domā šādus-
Pievienots  6. jūn 2009 14:15

vaidavina

Ratiņus tomēr vajag! esmu bijusi auklīte dažās ģimenēs un varu teikt vienu,ne dārgākais,tas labākais! Neņemiet nekādā gadījumā ar trim riteņiem,galīgi nav droši,spēj tik turēt viņus līdzsvarā!  citādi...manīt nemani,ka gāžas! Tie ratiņi,kas tādi augsti un īsi...mazam laikam! Vajag skatīt gana plašus,vasarā bērniņš nebūs iebāzsts,bet lielākam augot arī vietas gana,tomēr lidz gadiņiem diviem....ratiņi noder!.Bērnam nav ieteicams ar kājiņām ilgi cilpot,tātad,klēpī ne tas vieglākais!. Mašīnā tāpat sēdeklīti vajadzēs,bet kad aizbrauksiet zaļumos....nu vajag tos ratiņus!.
Pievienots 28. mar 2009 16:22

Atbildēt komentāram

Anonīms

nu nevaru gan teikt ka trīsriteņi ir nestabili / man pašai quinny speedi- trīsritenis/ gan ar kulbu rati likās stabili, gan tagad sporta variants ar stabils / nevienu reizi neesam nobumsījušies. par manevrēšanu ideāli, man tā kā patīk ka var forši ar vienu roku izstūrēt, esam braukuši i pa pļavām, gan gar jūru, gan pa sniegiem/ jo dzīvojamies pa laukiem/ protams nav tik viegli kā stumt pa trotuāru bet tomēr. kāju pārsega maniem ratiem nav, bet ja ir baigi auksti uzsedzu vilnas sedziņu varētu būt ka lielākam ziemas bēbim kulba būs par mazu bet sporta variants ir foršs un plats patīk arī tas ka ratus var fixi salikt, elementāri izmazgāt veļasmašīnā/ sporta daļu/ man bija svarīgi lai rati nav smagi bet katram jau savs es mazajam ratus ilgi pētīju, štukoju, lasīju forumos tad izštukoju, kas ir vajadzīgs tieši man/ kur brauksim, cik vaidzēs stiept, cik nosmērēsim utt.
Pievienots 28. mar 2009 17:35

vaidavina

Man bija auklējamais Rīgas centrā un ar tiem trim riteņiem....ne uz trotuāra uzbraukt,ne pa bruģi,cēlu stūmu...vienās bailēs!
Pievienots 28. mar 2009 17:52

dzindzin

Es tieshi ar vairaak uz noslieci par ratiem ar 3 ritenjiem,veikalos peetot man gan nelikaas ka buutu nestabili...buus jaasaliidzina vnk un jaapabraukaa pa pakaapieniem gan ar vieniem gan otriem ,domaaju,ja vieni jaacelj tad otri arii .
Man ir svariigi lai rati buutu viegli saliekami un viegli,jo dziivoju 4tajaa staavaa... lejaa jau itkaa ir kur atstaat bet maitas piipeetaaji piepiipees,tad buus zheel
Pievienots 28. mar 2009 18:01

klimpa

Pagājušā vasarā, es iespītējos un teicu, ka nepirkšu ratus, iztikšu ar ķengursomu.Labi gan, ka dullums pārgāja un nopirku pa 130Ls kārtīgus, stabilus ar lieliem riteņiem ratus.Pēc dzemdībām pašai spēka nebūtu panest, jo sāpes bija jūtamas pāris mēnešus, vīrs darbā, tā ka ar bēbi pašai sanāca staigāties. Pie tam katru dienu svaigā gaisā vairāk par 2 stundām.Ķengureni nopirku, taču izmantot sanāca tikai pāris reižu(pārsvarā ar mašīnu pārvietojāmies) Toties mašīnas bērnu sēdeklīti gan prātīgāk būtu izvēlējusies.Uz ķengursomas rakstīts,ka no 3.mēn.drīkst bērnu likt.Mans fizioterapeits kategoriski aizliedza zīdaini likt somā, jo bēbim mugurkauls vēl nav stiprs
Pievienots 28. mar 2009 17:19

Atbildēt komentāram

vis ir ok.....

Pilnīgi pareizi bernu tā nevar nesāt kā vecāki iedomajas nu nav jau ko strideties katrs ar sava berna veselibu dara ko grib......
bet nu logiski kad rati ir vajadzigi nu lai veicas teim vecakiem kas negrib pirkt ratus

Pievienots 29. mar 2009 07:51

Anonīms

p.s gar jūru un pa plavu ar vienu roku gan ratus nepastūrēt
Pievienots 28. mar 2009 17:36

Atbildēt komentāram

vaidavina

Pēc stumdīšanas pa trotuāru,jau plecs un roka sāp,bet te viens otrs....gar jūru,pa pļavu...žēl vecākus,kuri izmetīs naudiņu par trīsriteņu ratiņiem
Pievienots  4. apr 2009 17:56

Anonīms

nu nezinu kaadi shausmonji rati tev gadiijushies, bet man kaa absoluuti nesprtiskai bet kustiigai personai rokas un pleci nesaap.. gar juuru vasaraa braukaajaam jo mazais veel nestaigaaja, pa pljavu- pagaajushogad adventes vainagu gribeeju a priede paari pljavai.. nu neesmu mamma, kas ar mazo seezh maajas.. bet varu jau argumenteet vik gribu.. vienalga triisritenji buus briesmoni
bet katram savs, man triisritenis, citam cetrritenis
Pievienots  4. apr 2009 18:01

vis ir ok.....

Ja iet runa par trisriteņiem tad tiešām varu piekrist Līgas teiktajam protam ja rati ir ar lieliem riteņiem nevis ar mazajiem un nedod diev ar dubultajiem tad tik tiešām ir grūti jo pašai ir tādi līdz jūrai lai tiktu ir tiras mokas un ta pat pa pļavu,bet tā pat pirmam mazullītima man bija četrem riteņiem arī ar tiem ir grūti tā par braukt par jūras smilti,bet nu ir vieglāk nekā ar maniem trīsriteņiem........
Pievienots  5. apr 2009 09:42

Anonīms

mani triisritenji ir ar lielajiem ritenjiem.. tagad kad leenaa garaa domaaju par lietussargtipa ratiem, jo naak vasara un mazais ratos aizvien retaak grib seedeet mani saak maakt lielas paardomas cik viegli izbraukaashu ar tiem
Pievienots  6. apr 2009 05:22
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE