Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Mājās iemitinājušās blaktis.....

Man Dzīvoklī ir iemitinājušās blaktis....
Dzīvoklis tiek uzsturēts tīrs,un nekad nekādi parazīti man nav bijuši. Bet te nedēļu atpakaļ vienu rītu piecēlos ar sarkaniem plankumiem uz rokas. Tikti niezz. Domāju ka kašķi norāvu...... skrēju pie ārsta pēc palīdzības...
Izrādās tie ir kodumi.
 Tad sāku bīdīt pa māju mēbels meklēt to kodēju. Atradu zem dīvāna vienu prusaku Tādu plakanu un grūti saspiežamu.
Paņēmu foto aparātu nofotografēju viņu un tad pa googli meklēju kas tas ir par radījumu.
Atradu Blakts.
  No kurienes viņas ieradās īsti nezinu. Man dzīvokī istabas grīdas ir noklātas ar kovrolīnu-paklājs; to noraut nevar tad jānes ārā mēbeles un jārauj nost grīd līstes.
Kā ar tiem radījumiem cīnīties!
Pašam kauns no sevis ka tādus esmu ielaidis sev mājās.
Zvanīju dzīvokļa īpašniekam teicu ka mājās ir blaktis- viņs tikai atbild. Nopērc melno kobru -inde. Un viss būšot kārtībā.
Bet man mājās ir mazs bērns divas nedēļas.

Ievietots 13. jan 2012 09:18

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

''''''

Man šķiet, ka ar visparastāko dihlafosu arī var viņus iznīcināt... ir nopērkams arī bez smaržas...
Pievienots 13. jan 2012 09:22

Atbildēt komentāram

morisdonna9

+1 Effective Killer Cockroach -
Pievienots 22. sep 05:07

Danna

Tā ir sērga,ko grūti iznīdēt.Galvenais jāatrod perēklis,jo viena blakte jūs tik traki nevarēja apskādēt.Skaties gultas un citu mēbeļu stūrīšos koka detaļās,ja arī pašus parazītus neredz,tad var redzēt to atstātus punktveida smirdīgus izdalījumus.Špricēt ar indi visu māju nav nekāda jēga,jāatrod ligzda.
Pievienots 13. jan 2012 11:24

Atbildēt komentāram

Skorpion

Es visu istabu pārbaudīju atradu dažus tor radījumus un viss. Bet tā arī nesaprotu kā viņi tika dzīvoklī.?
Pievienots 13. jan 2012 12:08

mammucis

parmeklee ciitiigaak. arii man vienaa maajaa  bija shie radiijumi iemitinaajushies. dabuujaam gultai apakshu un paklaajus raut nost. bija pereeklis zem gultas, taapat vareetu buut ari diivaanos vai kur citur. beigaas dabuujaam nomainiit maaju, jo nevareejam tikt nekaadi no vinjiem valjaa...
Pievienots 13. jan 2012 12:50

Skorpion

Dīvāns ir gandrīz jauns-vispār mēbeles ir jaunas.
Tad man sanāk bojāt dīvānu lai meklētu viņus tur?...
Un no dzīvokļa saimnieka jau ar laikam neizdosies piedzīt rēģinu par mēbeļu sabojāšanu. Un par negaidīties kaimiņiem-prusakiem.
Dzīvokli ar negribas mainīt- ļoti tuvu darbam un tas ir izdevīgi.
Jāmeklē kādi pārbaudīti līdzekļi kā viņus iznīdēt.
Pievienots 13. jan 2012 13:31

mammucis

nu taadi tie drausmiigie paraziiti ir. a nevareetu buut taa ka ar jaunajaam meebeleem vinji vareetu buut ievesti? pienjemsim ja tur noliktavaas, vai kur vinji ir staaveejushi, ir iemitinaajushies un tad atvesti uz maajaam?
Pievienots 13. jan 2012 14:54

Skorpion

Tad jau viņiem vajadzētu parādīties vismaz 2 mēneši atpaskaļ. Jo tad man atveda jauno sekciju. Un pats viņu liku kopā no jauniem iepakojumiem. Tikti neizskatījās ka tur arī kāds dzīvo, bet kas to lai zin?...
Pievienots 13. jan 2012 15:29

mammucis

nu no sekcijas tad tas nevareetu buut, bet meebeles gan jaapaarbauda. tad kad mees ar draugu atpleesaam valjaa gultas apakshu pat apstulbaam no taa daudzuma kas tur bija iemitinaajies
Pievienots 13. jan 2012 19:28

Skorpion

Nekad neesmu baidījies no zirnekļiem , belēm vai žurkām. Bet ne no blaktīm....​Man viņiem bail pieskarties. kur nu vēl ieraudzīt viņus veselā kolonijā.
Pievienots 13. jan 2012 19:57

meija

Visdrosakais veids ka no vinam tikt vala ir saukt profesionalus indetajus.Man tuvam cilvekam ari bija nez no kurienes ievazajusies ta serga un nodarbojoties ar pasdarbibu kluva vel sliktak.Kamer vinas inde varbut ir iespejas ar berninu padzivot kur citur.
Pievienots 15. jan 2012 13:51

meija

Visdrosakais veids ka no vinam tikt vala ir saukt profesionalus indetajus.Man tuvam cilvekam ari bija nez no kurienes ievazajusies ta serga un nodarbojoties ar pasdarbibu kluva vel sliktak.Kamer vinas inde varbut ir iespejas ar berninu padzivot kur citur.
Pievienots 15. jan 2012 13:51

kamene007

Man arī bija tāda pati problēma, mēbeles jaunas, viss jauns un te pēkšņi kukaiņi, kurus pirmo reizi redzu, tikai izrādījās, ka blaktis dzīvoja nevis dzīvoklī, bet gan pie loga, bezdelīgu ligzdā, un katru reizi, kad taisīju logu uz vēdināšanu, man parādījās jauni iemītnieki. Pārstāju vērt vaļā logu. Sasmērēju visu aili ar krītiņu, un gaidīju, kad putni izvāksies. Kad tas notika ligzdu izjaucu, un biju šokā no tā kāds tur bija perēklis. Sapūtu ar Kobru un likās, ka ir ok. Tikai šogad, kā tikko siltāks palika, nolēmu atkal logu vērt vaļā, un ko jūs domājat? Izrādās, ka mīļie kaimiņi turpat vien ir palikuši un no kobras ne silts ne auksts. Acīm redzot ir ieperinājušies zem mājas siltinājuma. Tā kā man variantu vairs nav. Vienkārši dzīvoju ar vienu logu ciet. 
Pievienots  5. jūn 2013 04:51

LAPAS KARTE