Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

bērns guļ vecāku gultā

Sveiki!
Dēliņam ir 4,5 mēn. Pa šiem mēnešiem viņš tikai dažas naktis ir nogulējis savā gultiņā. Kad viņš pie pupa aizmieg, gribam viņu ielikt savā gultiņā, bet, kā pakustina, tā uzreiz acis vaļā un dusmīgs vai arī paguļ pusstundiņu vai stundiņu un atkal aukšā un dusmīgs.
Negribās, lai bērns pierod gulēt pie mums. Draudzenei dēlam ir 3,5 gadi un tikai tagad viņš sāk gulēt pats savā gultā. Negribu, lai ar mums tāpat notiek.
Padalieties pieredzē!

Ievietots 3. jan 2012 12:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mazaa

Manas lielākās meitenes ļoti viegli pierada gulēt savās gultiņas,jo baroju nevis guļot savā gultā,bet sēdus,un neļavu pie krūts gulēt,kad paēda,tad liku uzreiz gultiņā,ja sakā čīkstēt,glaudīju galviņu,vai puncīti,tačū ar mazo viņai tagad 1,9men.ir ļoti grūti,līdz 4mēn.gulēja savā gultiņā,pēc tam dari ko gribi nepakam,kā tikai  iemācījās rāpties ārā no savas gultiņas,tā opā,mūsu gultā un guļ.Darīju visu kā ar lielajām,bet rezultāta nekāda,tāpat ir ar iešanu uz poda,pasēž,paspēlējas un tas arī viss.
Pievienots  7. jan 2012 15:13

Atbildēt komentāram

mummy

manam puisitim ir 3,5 menesi...mums ir taa-vakara ap kadiem 9-23 bebis aizmieg,lieku vinu vina gultina un ta vins nogul pus nakti lidz bridim,kad tetis mostas uz darbu,paed un tad jau man vienai ari nepatik nemaz gulet un mazo nemu pie sevis,vins kadu stundu paspelejas un tad aizmieg pie manis lidz ritam(loti iespejams,ka vinam nebutu ari problemu atlikuso nakti gulet sawa gulta),man tas problemas nesagada un mazjam ari nee...protams,ar laiku macisimies,ka katram jagul savaa gulta,bet to ar laiku....
Pievienots  7. jan 2012 17:26

Atbildēt komentāram

maijvabole

ar to laiku pieradīs un tad raudāsim-kā atradināt.
Pievienots  8. jan 2012 08:02

###

....un tad jau MAN VIENAI ARI NEPATĪK NEMAZ GULĒT un mazo ņemu pie sevis....
Izrauts no teksta.
Ko nu ar māmmiņu lai iesāk? VIŅAI VIENAI NEGRIBAS GULĒT...
Kā lai atradina? 
Pievienots  8. jan 2012 18:55

xoxo

Interesanti, kaa maaminjas uztraucas, ka beerns neitilpst kaut kaadaas pienjemtaas normaas un nepilda iedomaatas vecaaku kapriizes un vajadziibas?

Kam tad interesee ko beerns grib? Beerns ir piedzimis , lai izdabaatu vecaakiem, vai ne taa?

(Luudzu naakosho paragraafu lasiit ar sarkasma pieskanju ):
Ja es uzskatu, ka manam bernam jaaiet guleet tad, kad es to uskatu par vajadziigu - tad mans vaards ir likums, vai ne taa? Kursh to vareetu iedomaaties, ka manam ziidainim buutu atljauts kaut ko gribeet? Un veel pie tam ko taadu, kaa droshiibu mammas tuvumaa, miiljais Dievs, lai pasarg taadas shausmas! Lai mans beerns trauceetu manu miegu - nekad. Nedod Dievs, mans beerns sagaadaas man kaut kaadas neertiibas.

Un tagad bez sarkasma:
uzskatu, ka katrs beerns ir individulitaate ar savaam vajadziibaam. Uzskatu, ka ir beerni, kas gulj cauru nakti jau aatri peec dzimshanas (kas arii var buut atkariigs no baroshanas metodes (kruuts vai formula)), un ir beerni, kam maates tuvums ir nepiecieshams, lai sajustu droshiibu un vareetu relakseeties un mieriigi paguleet.

Parasti vados peec idejas, ka beerns (parastaas , normaalaas situaacijaas) nepreceesies mammai (vecaakiem) blakus veel guljot, taapat nesuuks knupi, nechuraas pamperos  - taa teikt - liidz kaazaam sadziis (izaugs). (Paarspiileejums protams, jo domaaju, ka sadziis daudz aatraak ) - Bet katram savs laiks lai izaugtu.
Pievienots  8. jan 2012 10:19

Atbildēt komentāram

kroksis

Paldies. Es tik precīzi neprastu pateikt, it īpaši to sarkastisko daļu!
Pievienots  8. jan 2012 12:39

liina

Mans puika kopsh dzimshanas gulj tikai un vieniigi savaa guultaa... 
Beerna guultinja ir ljoti tuvu muuseejai, beerns redz un juut muus... tajaa pashaa laikaa es varu mieriigi izguleeties un atpuusties... 
Ja ir kashkjiitis vai krenjkjiitis - neskrienu uz pirmo piixtienu.. J mazais raud ilgaak pa 10-15 min un nenomierinaas vienmeer eju pie vinja, panjemu rokaas samiiljoju, sabuchoju un lieku atpakalj guultinjaa... ja vajadziigs daru to vairaakas reizes peec kaartas... bet taa notiek ljoti reti...  kameer mazais nomierinaas... Taadeejaadi beerns zin, ka mammma ir tuvumaa un ar Vinja DROSHIIBAS sajuutu viss ir kaartiibaa... 

Un ljoti svariigs ir rituaals vienu un taa pati darbiiba, kas jaatkaarto katru vakaru kad iet guleet jau kopsh dzimshanas briizja. Taa var buut vannoshana, graamatas lasiishana, kaadas speciaalaas mieriigas muuzikas iesleegshanaa, vai miiljmantinja... Musu gadiijumaa tas ir ChuchamLaaciic... kad lieku mazo guleet, dodu vinjam laachuku, jau kopsh pirmaas dienas... Un ieraugot laachuku mazais zin, ka laiks ir guleeshanai un nekaadus lielus krenjjkjus netaisa.... 
Iznjemot gadiijumus kad ir sliminjsh - tad gan visi likumi atceljaas - tad esmu mazo gan uz rokaam ieaijaajusi, gan naktii sev blakus panjeemusi... bet tikliidz slimiiba ir projaam - taa guultas rezjiims atgriezjas... 

Taapeec mees esam mammas - un mums ir jaaveido kaartiiba kaadaa beerns dziivo, eed un gulj... tad beerns ir mieriigaaks, jo zin kas vinju sagaida, gan mamma ir mieriiga jo zin kas beernam ir nepiecieshams un kaa labaak parrupeeties... 

Tagat mazajam jau paari gadinjam un mees arii esam saakushi mekleet lielaaku dziivokli, lai mazajam buutu sava istaba... un tas ka vinjsh zin kur ir vinja guultinja ir tikai liels bonuss, jo arii savaa istabaa vinjsh zinaas - ka taa ir vinja guultinja, ka maammma vienmeer atnaaks ja buus vajadziigs - un mees  - beerna vecaaki atguusim savu personisko telpu...  
Veelu veixmi....
Jums viss izdosies, vnk ir jaasaak mazais likt savaa guultinjaa... un viss buus lieliski... 
Pievienots  8. jan 2012 13:24

Atbildēt komentāram

maijvabole

Cepums par komentāru. Tieši tā es domāju-bērnam ir jāaug,jāattīstās un jāmācās. Tāpēc mēs esam mammas,lai mūsu bērns būtu vispusīgi attīstīta personība. Neuzskatu sevi par sliktāku māti tikai tāpēc,ka neguldināju blakus un nenēsāju sev piesietu klāt. Bērns var gribēt vai negribēt,bet saprātīgāko risinājumu izlemjat jūs un jums ir galavārds,nevis bērna-gribu vai negribu.
Pievienots 10. jan 2012 12:23
  1. « 
  2. 1
  3. 2

LAPAS KARTE