Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Alimenti

labdien! Veletos noskaidrot kur un ar kadien papiriem man jagriezas,lai pieprasitu alimentus no berna teva?

Ievietots 27. dec 2011 09:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Portāla vadītāja

trallallā

Portālā daudzi speciālisti ir stāstījuši par alimentiem - vari ievadīt mammam.lv/tetiem.lv meklētājā 'alimenti'. vai arī reķu šeku juristi sadaļā Jautā speciālistam ir par šo daudzkārt runājuši: 
Pievienots 27. dec 2011 10:14

Atbildēt komentāram

BlackIce

Jāsastāda prasības pieteikums un jādodas uz tiesu, ja Tev nav pieejams bezmaksas jurists, varu Tev sastādīt prasības pieteikumu un nosūtīt uz e-pastu, es mācos par jurista palīgu un šobrīd tiesi rakstu savu kvalifikācijas darbu par uzturlīdzekļu piedziņu.
Pievienots 27. dec 2011 11:08

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE