Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Lūdzu, palīdziet man Bakalaura darbā un piedalieties pētījumā

Bakalaura darba ietvaros veicam pētījumu, lai apzinātu Latvijas patērētāju uzvedību. Aptaujas veids ir iepirkumu dienasgrāmata. Dienasgrāmatas anketa jāaizpilda pēc katras mājsaimniecības iepirkšanās reizes, kad ir iegādāts kaut viens produkts no sekojošajām četrām kategorijām: brokastu pārslas, jogurts, kafija vai gāzēts dzēriens. Laika periods dienasgrāmatas pildīšanai: līdz 2012.gada 31.janvārim.
Anketai var piekļūt šeit:
·         latviešu valodā: 
·         krievu valodā: 
·         vai 
 
Mums ir ļoti svarīgi, lai esat atsaucīgi, regulāri pildot pirkumu anketu, jo tikai tad pētījumam būs spēks un jēga!
Katrai ģimenei, kas piedalās pētījumā, ir iespēja laimēt balvas - "Galactico" dāvanu kartes 30LVL vērtībā!Noslēdzoties pētījumam notiks balvu izloze un interesentiem labprāt nosūtīsim pētījuma gala rezultātus - apkopotos vai tieši Jūsu mājsaimniecības raksturojošos.

Ievietots 5. dec 2011 21:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE