Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

kokosa matrači

Pirms iegādājamies matraci, īsti nevaram izlemt, kādu matraci tad iegādāties? Šodien nolēmu aprakstīt par kokosa matračiem. Arī mājas lapā variet iegūt vairāk informācijas par matračiem. Tātad, kokosa matrači ir dabisku izejvielu matrači, kas paredzēti gan lieliem, gan maziem. Kokosa matraču pildījumos tiek izmantota kokosrieksta šķiedra. Kad kokosrieksts sasniedz jau apmēram 30cm, tad tas spēj pasargāt sevi pret kritieniem, jo riekstu klāj elastīgs apvalks. Tieši šī iemesla pēc kokosa šķiedra ir ideāls materiāls elastīgu ortopēdisko matraču izgatavošanai. Matrači ar kokosa plātni ir stingri un izturīgi. Lai matraci savukārt panāktu vidēja cietuma, tad kokosa plātni kombinē ar dažādiem dabiskiem elastīgiem materiāliem.
Bērnu kokosu matracis- ražotāji un pārdevēji iesaka saviem mazuļiem iegādāties tieši kokosa matraci, jo matracis tiek izgatavots no 100% dabiska materiāla, kokosriekstu miziņām un dabīgā lateksa. Šāds matracis nesatur stipras ķīmiskas vielas, kas varētu traucēt bērna attīstībai. Zināms, ka kokosa matracis ir nepārspējams ar savu izturību un ventilācijas īpašībām. 
Alerģiskiem cilvēkiem kokosu matracis visticamāk nederēs, jo šajā matracī vairosies putekļu ērcītes. Taču nevajadzētu nobīties no iepriekš rakstītā, bet gan ieteicams, pirms iegādes konsultēties ar savu ģimenes ārstu par savu veselību vai un alerģijas iespējām. Vairāk informācijas atradīsiet mājas lapa, sadaļā par kokosa matračiem!

Ievietots 27. nov 2011 12:27

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE