Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

kokosa matrači

Pirms iegādājamies matraci, īsti nevaram izlemt, kādu matraci tad iegādāties? Šodien nolēmu aprakstīt par kokosa matračiem. Arī mājas lapā variet iegūt vairāk informācijas par matračiem. Tātad, kokosa matrači ir dabisku izejvielu matrači, kas paredzēti gan lieliem, gan maziem. Kokosa matraču pildījumos tiek izmantota kokosrieksta šķiedra. Kad kokosrieksts sasniedz jau apmēram 30cm, tad tas spēj pasargāt sevi pret kritieniem, jo riekstu klāj elastīgs apvalks. Tieši šī iemesla pēc kokosa šķiedra ir ideāls materiāls elastīgu ortopēdisko matraču izgatavošanai. Matrači ar kokosa plātni ir stingri un izturīgi. Lai matraci savukārt panāktu vidēja cietuma, tad kokosa plātni kombinē ar dažādiem dabiskiem elastīgiem materiāliem.
Bērnu kokosu matracis- ražotāji un pārdevēji iesaka saviem mazuļiem iegādāties tieši kokosa matraci, jo matracis tiek izgatavots no 100% dabiska materiāla, kokosriekstu miziņām un dabīgā lateksa. Šāds matracis nesatur stipras ķīmiskas vielas, kas varētu traucēt bērna attīstībai. Zināms, ka kokosa matracis ir nepārspējams ar savu izturību un ventilācijas īpašībām. 
Alerģiskiem cilvēkiem kokosu matracis visticamāk nederēs, jo šajā matracī vairosies putekļu ērcītes. Taču nevajadzētu nobīties no iepriekš rakstītā, bet gan ieteicams, pirms iegādes konsultēties ar savu ģimenes ārstu par savu veselību vai un alerģijas iespējām. Vairāk informācijas atradīsiet mājas lapa, sadaļā par kokosa matračiem!

Ievietots 27. nov 2011 12:27

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE