www.EKOstils.lv – forums" />


Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

EKO i-veikals

Laipni lūdzam interneta veikalā EKOstils.lv

Interneta veikals ekostils.lv specializējas uz pasaules vadošo eko-brendu produktu tirdzniecības.

Mūsu galvenais mērķis un uzdevums ir piedāvāt tikai labāko, piedāvāt eko-produktus par maksimāli pieejamām cenām cilvēkiem, kuri jau zin par neekoloģisku un ķīmisku līdzekļu un preču kaitīgumu un pieturās pie veselīga dzīves veida, kā arī priekš tiem, kuri tikai taisās sākt dzīvot veselīgi.

Mūsu interneta veikalā Jūs varat veikt pasūtījumus neizejot no mājām un darba vietas. Tas ir viegli, ātri un ērti, kā arī ieekonomēs Jūsu ģimenes budžetu.

Ar mums Jūs ietaupīsiet Jūsu laiku un naudu, nētērējot laiku braucieniem un vajadzīgo preču meklējumiem.

Tādējādi, tā vietā, lai tērētu laiku "pastaigām" pa veikaliem, Jūs varēsiet veltīt savu laiku, kam daudz svarīgākam, piemēram, pastaigām ar bērnu svaigā gaisā vai kādai citai Jums patīkamai nodarbei. 

Mēs piedāvājam brendus, kā Attitude, BIO-D, Ecover, Earth Friendly Baby, Earth Friendly Products, Faith in Nature, Kingfisher, Organic Blue, Phyto Shield, Weleda un drīz būs vairāk produktus.

Ievietots 29. okt 2011 07:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE