Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kustību prieks un radošuma atraisīšana!

- Vai vēlies ienest dživē kustību prieku, i
epazīt savu ķermeni kustībā un atraisīt radošumu un 
darīt to jaunā, neierastā un aizraujošā veidā? 
- Piesakies "Kustību Komunikācija" nodarbībām!


Pazīstāmā, daudzu iemīļotā deju un kusību studija ​"StudioX1", pašā Rīga sirdī - Kr.Valdemāra 8 (3.stāvs), atklāj jaunu kursu - "Kustību Komunikācija".


“Kustību Komunikācija” ir mūsdienīgas kustību nodarbības, kuru galvenais mērķis ir radošuma un spontanitātes atraisīšana caur kustību, skatuves un vizuālās komunikācijas (foto, video, u.c.) mākslu. 
Radošuma darbnīca un iespēja sevi izpaust un ieraudzīt vizuālajā medijā, atraisīt un atrast kustībā un dejā – būt “šeit un tagad”, pašam sev.


Īpašs piedāvājums šosestdien (22.10) - "StudioX1" jauno deju kursu degustācijas - nāc un iepazīsties ar "Kustību Komunikāciju" (16.00-17.00)!  
Izdevīgs piedāvājums apmeklējot vienu un vairākas deju sestdienas nodarbības!Apvienojot kustību prakses, kas galvenokārt vērstas uz sava ķermeņa un tā kustības apzināšanos, iepazīšanos ar konkrētiem deju stiliem (vispasniedzēji kontaktimprovizācijā, latino u.c.), tiks veidota kursa kustību bāze. Savukārt ar vizuālās komunikācijas – foto, video, vizuālās mākslas tehnikām, dalībnieki padziļinātāk ielūkosies dejas filmas un skatuves mākslu pasaulē.
Darbnīcas veidotas kā praktiskas un teorētiskas kustību nodarbības, kur lielāko nozīmi ieņems kustība, kā arī īsas video lektorijas. Kursa noslēgumā katram dalībniekam būs iespēja ņemt sev līdzi video- un foto-atmiņu ar paveikto – piemiņai, tālaikai iedvesmai un iespējamai jaunradei kustības komunikācijā.
Vairāk informācijas un pieteikšanās - 

Ievietots 19. okt 2011 10:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE