Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

vietas ko (ne)apmeklēt ar maziembērniem

diskusijas ideja ir pavisam vienkārša. rakstam un aprakstam vietas un pasākumus,kur vecāki ar maziem bērniem ir mīļi gaidīti un kur ne tik mīļi,lai nesanāk aizbraukt un vilties!

Ievietots 7. okt 2011 10:36

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

aptauja

mūsu pirmais, ne tik pozitīvais pasākums sanāca Līgatnes dabas takas. ģimenēm ar ratiņu vecuma bērniem tur īsti nav ko darīt,ja vien rati nav ļoti viegli un tēti ļoti stipri. tur ir dikti daudz kāpņu un nekur pie ieejas nav norāžu par to!​
bijām ļoti neapmierināti par to...

toties pozitīva attieksme bija  krodziņā "Sorbas" uz Vidzemes šosejas pie Sēnītes. mazajam palūdzām pusdienām vārītus kartupelīšus ar krējumu. atnesa ļoti ātri, sameklēja krēsliņu un kartupeļi nebija pārsālīti! atnesa gan dakšinu,ar ko sasmalcināt,gan karotīti ar ko pabarot piedāvāja vēl papildu salvetes,ja nu vajagot.
Pievienots  7. okt 2011 10:41

Atbildēt komentāram

maijvabole

Nu,dodoties  uz kādiem pasākumiem tomēr vajag drusku ''filtrēt'',kam tas pasākums domāts un vai  bērns stāvēs klusu koncertu un svinīgu pasākumu brīžos. Daudzreiz tieši čīkstoši bērni izjauc pasākuma svinīgumu un koncerta klausīšanos. Gan izaugs un redzēs visu,kas jāredz un dzirdēs visu ko vajag un nevajag  . Runājot par pieminētajām dabas takām-tās arī nav domātas zīdaiņu apmeklējumam,bet gan drusku dūšīgākiem gājējiem. Nevajag apvainoties par to,ka  ar mazu bērnu netiekat nekur,jo nekad viss nebūs visiem. Tāda nu dzīve.Zīdaiņi un invalīdi nav pasaules centrā.Diemžēl...
Pievienots  7. okt 2011 14:33

Atbildēt komentāram

aptauja

es nerunāju koncertiem un operām. bet gan par ģimenēm domātiem pasākumiem-tādiem kā Līogatnes dabas takas. tas ir ģimenei domāts pasākums un ja ģimenē ir 7gadnieks,kas ir tiešā mērķa auditorija un vēl ratiņbērns,tad mazākais vai nu jāpamet novārtā,vai jāliedz lielākajam prieks baudīt dabu!
ja kaut kur būtu norādes par to,ka invalīdi un bēbjus saturošas ģimenes tur ir nevēlami apmeklētāji,tad 7gadnieks neliek vīlies, jo vecāki pirms tam ir varējuši papētīt info un pat neieminēties par šādu izklaides veidu,bet sameklēt kādu,piemērotu visai ģimenei!

tā arī ir ideja šai diskusijai vispār, nevis nokauninājuma saņemšanai,ka vecāki ir sasapņojušies!
un kas gan bēbim var būt labāks kā pastaiga pavisam svaigā gaisā,kuras laikā vecāki var apskatīt Latvijas floru un faunu?
Pievienots  7. okt 2011 16:59

maijvabole

Neviens te  nevienu nav kauninājis,bet ,ja viedoklis nepatīk ,tad nevajag uzreiz ''uzbraukt''.
Pievienots  8. okt 2011 10:58


 

LAPAS KARTE