Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

MUMS IR VAJADZIGA PALIDZIBA.

Šis nav izdomāts stāsts! Es pazīstu Samantas māsu Kristīni, kaut arī viņa tagad dzīvo Īrija un par Samantas dzīvi zinu visu.

Samantas vislabākais dzīves periods bija kopā ar mammīti ( Kristīnes mammu), jo bioloģiskā māte Samantu pameta tūlīt pēc piedzimšanas. Tātad Samantai ir bijusi formāli audžu mamma, bet reāli - vislabākā mammīte pasaulē un vecākā māsa Kristīne. Mammītei bija nokārtotas aizbildņa tiesības, bet ne adoptācija. Nekad nevaram zināt, kurā brīdī mūsu dzīve aptrūksies, Samantas mammītei negaidīti atklāja vēzi un mēneša laikā viņa aizgāja. Krīzes centrs par mammītes nāvi paziņoja: " Nu, Samantiņ, nesatraucies, Tava mammīte nomira, cilvēki mirst tā pat kā rudenī lapas birst,Tev tagad būs cita mamma!" Tā kā Kristīne nav asinsradiniece, Bāriņtiesa uzskata , ka viņa nevar kļūt par aizbildni, kaut oficiāls atteikums nav saņemts. Līdz ar to advokāts ne ko nevar uzsākt darīt. Samantai tagad ir nozīmēti pagaidu audžu vecāki, kuri pie sevis ņem bērnus uz pāris mēnešiem, bet Samanta jau gandrīz gadu. Vai bērns jūtas labi? Dzīve kā viesnīcā uz pagaidu laiku. Šajā lietā ir iesaistījusies arī baznīca, kas sniedz jebkādu palīdzību grūtībās nonākušam bērnam. 
Kopš Samanta palika bez mammītes, viņas dzīve patiešām ir liels murgs. Bērna gribu un viedokli neviena institūcija neņem vērā. Viņai ir atņemta pase,gadījumam , lai māsa neaizved pie sevis uz Īriju. Redziet kā, bet uz ASV vest var! 
Samantiņas māsa ir parasts vidusmēra cilvēks ar pietiekošiem ienākumiem, lai apgādātu un skolotu savu māsu Irijā. Viņa par šo lietu ir griezusies Īrijā pēc palīdzības. Dārgie cilvēki, dodiet padomus , ko darīt, lai panāktu, ka Samanta ir kopā ar savu māsu.

MEKLEJAM ADVOKATU RIGA-BERNU AIZBILDNIECIBAS LIETA.

Ievietots 7. okt 2011 08:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Pievienots 25. okt 2011 17:06

Atbildēt komentāram

Silvuks

Lai māsa brauc uz Latviju un pieskata Samantu. Kapēc obligāti jāved uz ārzemēm? Latvijā darbu daudz,darīt ir ko.Trūkst vērtīgu darba roku,trūkst energisku ,jaunu cilvēku,kas veiktu uzņēmejdarbību. Tāds mans padoms.
Pievienots 25. okt 2011 17:26

Atbildēt komentāram

Sasāpējusī

Darba protams,ka Latvijā ir daudz.Tik nav normālas iespējas nopelnīt.Arī es ar ģimeni esmu ārzemēs ne jau prieka pēc,bet tāpēc,ka Latvijā strādājot pa trijiem darbiem mēs ar vīru nevarējām savilkt galus kopā.Turklāt mācoties Īrijā bērnam būs labāka dzīve un angļu valoda.
Pievienots 25. okt 2011 18:27

Anonīms

Kaut kads sviests, Jus piedavajiet, lai masa brauc uz LV, kur logika?
vai tad jus nezinat kadas te ir iespejas nopelnit??, visi praktiski brauc uz arzemem, jo te nau nekadas izaugsmes!!!!!!!!!!!
tur vismaz var dzivot ka cilveki, ne jau te  (izdzivot!!!!! )
vertigas rokas??- ja par to padarito darbu maksa kapeikas ??!!
Pievienots 25. okt 2011 17:38

Atbildēt komentāram

Anonīms

neviens nevar ailiegt māsai kļūt par aizbildni, bet lai to realizētu, tad tiešām tas ir jākārto LV, jo bāri'btiesai būs jāveic apsekošana.

varbūt Samantai un Kristīnei vajadzētu paomāt par adopciju

Pievienots 25. okt 2011 18:01

Atbildēt komentāram

mia

jā biku arī nesapartu kā var teikt ka latvijā ir vajadzīgi darbinieki, kaut gan noliegt nevar(ja paskatās vakancēs), bet vai ar to algu ko maksā var savilkt kopā galus, nu nezinu gan... latvijā ir neadekvātas cenas visam, bet algas nekādas...
Pievienots 25. okt 2011 18:48

Atbildēt komentāram

*** sisiii ***

es kad stradaju nometnēs ar bāreņiem, ''biju pavārīte''  iepazinos ar daudziem berniņiem, sirds luuza no tā ko nācās dzirdēt...   kad sēdējām runājām, tad bērni sāka man uzticēties un atklāties. es viņiem tās nedēļas biju kā mamma. viņi stāstija, cik ļoti viņiem sāp tas, ka viņus kā izmēģinājuma trusīšus mētā pie viena, pie otra. pa tiem mēnešiem viņi pierod un iemīl cilvēkus pie kuriem viņi dzīvo. un kad rodas ģimenes sajūta, tad atrauj un aizsviež tevi atpakaļ, kā nekam nederīgu mantu! tik ļoti sāp sirds par to. un ir tik tizla likumdošana, es nespēju izprast, kāpēc vajag bērnus tā mocīt, vai viņiem nav jūtu, vai viņi ir kā manta kurai nav vērtības, tik sūta pie viena, pie otra un līzarto bērns psiholoģiski sabrūk, bērnam rodas sajūta, es nēesmu pietiekami labs, es viņiem nepatiku, bērns ieiet kompleksos, un sevi nosoda, un pēctam dzīvē nereti viņi kļūst pesimisti, un nejūtīgi, aiziet no ceļa, bet, kas pie tā vainīgs, protams, ka likumi, jo kā tiek izturēts pret bērniem. viņiem ir tik viegli salaužamas dvēseles, tik viegli ievainojami, bet to jau neviens nepamana un nedzird, kad bērns cenšas pateikt kā jūtas, bērnu viedoklis ir sveš un neuzklausīts. tāpēc bērniem paliek slikti ar veselību - ar prātu, un nujau kad redz, ka bērns izmainās, kļūst agresīvs, neapmierināts, pesimistisks, tad sūta pie psihologa, bet cik psihologs salāpa tik atkal tiek uzplēstas šīs brūces ar pardzivojumiem par ģimeni! es neatbalstu šo likumdošanu, ka bērns var dzīvot pie pagaidvecākiem, jo ko bērns saprot, viņš domā, ka nu viņam ir ģimene, bet atkal tas viss pagaist. pret bāreņiem, kā pret brāķiem izturās! ja domā, ka tādā veidā palīz bērnam, tad smagi maldās, bērns jūt un pārdzīvo par notiekošo! viens puika 12 gadi, no nometnes bija jabrauc prom uz ASV, pie pagaidus vecākiem, viņš divas dienas sēdēja viens pats, nelaimīgs, un raudāja man uz pleca cik ir grūti, ka atkal būs jāpiedzīo vilšanās! nu nav šie bērni, kā preces veikalā, kuras var apmainīt, ja tomēr nepatīk! ir smagi, tiešām ir smagi to aptvert, cik gan cilvēki var būt riebīgi un bērnus mētāt kā lupatas!
Pievienots 25. okt 2011 20:01

Atbildēt komentāram

*** sisiii ***

tāpēc silti iesaku meitenīti ātrāk dabūt ārā no šī farsa, ja vien negribat lai mazulīte paliek psiholoģiski slima! lai jums veicas!
Pievienots 25. okt 2011 20:04

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE