Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Virtuves stūrītis

Kāda ir visgaršīgā kafija?

Man ir jautājums, domāju doties pie draudzenes uz sālsmaizi un iedomājoes pie ierastajiem sāls un maizes arī aiznest kafiju, kā jums liekas, vai Dollmayr kafija ir garšīga? It kā man pašai ļoti garšo, bet gribētu uzzināt citu cilvēku viedokli. Mana draudzene arī ir liela kafijas mīļotāja. Jā, vēl atradu interesantu piedāvājumu

, kādas jums ir atsauksmes par šo? Vai kāds jau iepriekš ir iepircies?

Ievietots 23. sep 2011 08:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

jaa, vina ir tik tiesam laba kafija
Pievienots 23. sep 2011 09:06

Atbildēt komentāram

8saule8

man arii ļoti garšo šii kafija.nogaršoju daudzas bet kopš pagaršoju Dollmayr citu nemaz neveelos dzert.
Pievienots 23. sep 2011 10:20

Atbildēt komentāram

bizbizmaare

nekad neesmu dzeerusi so kafiju un nemaz neveelos to dzert, jo sii diskusija nemaz nemaz neizskataas peec stulbas reklaamas
Pievienots 23. sep 2011 10:58

Atbildēt komentāram

Lita

diskusija izskatās pēc stulbas reklāmas, taču Dollmayr ir ok. 
tiesa, es parasti izvēlos kafijas veikaliņu piedāvājumus, piemēram, to, kas atrodas uz Bruņinieku ielas (tuvumā Tērbatas ielai).
Pievienots 23. sep 2011 11:01

Atbildēt komentāram

Ilze_M

man riktīgi garšo tā pati veikalos plaši pieejamā Lavazza. Pērku visu laiku
Pievienots 23. nov 2011 15:41

Atbildēt komentāram

marcipāne

Man arī garšo Lavazza.
Pievienots 24. nov 2011 09:28

Atbildēt komentāram

minkusa

Tagad Dalmmayr Prodomo 500 g tikai 4,50 Ls!
Pievienots 24. nov 2011 10:29

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es arī varu piekrist iepriekšējai komentētājai​. Mana mīļākā kafija arī Lavazza, ļoti aromātiska un garda.Iesaku aiznest draudzenei šo. Info un iegādāties var Man patīk, ka viņi piegādā šo kafiju uz mājām.Nekur nav jāiet, viss ir klikšķa attālumā.
Pievienots 19. feb 2013 10:16

Atbildēt komentāram

Anonīms

es labāk uz tirgu nopērku to arabika 500 gr pa 2.20, superneto 2.50, pietiekoši laba, jo lietoju lētāko kafijas automātu!
Pievienots 19. feb 2013 10:21

Atbildēt komentāram

Alises mamma

es ar vīru pērkam kafijas pupiņas un maļam un kafija ir garšīga katreiz, patreiz mums ir Edusho .
Pievienots 14. mar 2013 11:10

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE