Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Labākās vietas bērnu ballītei

Lūdzu padalīties pārdomās un pieredzē par vietām, kur svinēt bērniem jubilejas. šoreiz gribētos atrast vnk plašas, skaistas un mājīgas telpas, jo mūsu dzīvoklis daudziem viesiem ir par mazu.

Vislabprātāk dauzītos ārā, bet bērniem dzimšanas dienas iekrīt aukstajā laikā

Ievietots 23. sep 2011 07:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lita

Esmu dzirdējusi par bērnu ballītēm Rīgas Motormuzejā, vari palūkot: 
Vairākas reizes esam bijuši uzaicināt uz bumbiņistabām dažādos lielveikalos, piemēram, Dominā un Sky&more, bet šito gan es nesaprotu - bērni nehigiēniskās bumbiņistabās, bezgaisā... bet nu - katram savs
Pievienots 23. sep 2011 08:03

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Pievienots 23. sep 2011 08:11

Atbildēt komentāram

bosiks

Mums dikti laba ballīte sanāca pasaku namā:

ballīte bija ar pasaku tēliem Vinniju Pūku un tīģeri un maniem bērniem, galvenokārt jubilārei - ļoti patika!!!:-)
Pievienots 23. sep 2011 08:19

Atbildēt komentāram

Anonīms

biju vienaa beernu ballitee Kjeizarmezjaa - tas gan bija vairaakus gadus atpakalj, bet bija forsji - beerni prieciigi, laimiigi.
Pievienots 23. sep 2011 09:59

Atbildēt komentāram

trallallā

kas tur bija piedāvājumā?
Pievienots 23. sep 2011 10:16

trallallā

labas atsauksmes ir par Jampadraci: 
Pievienots 23. sep 2011 10:56

Atbildēt komentāram

Modele

Man  labāk patīk mājas ballītes, jeb ja kaut cik labs laiks, tad pikniks! Mana pieredze par tām organizētajām ballītēm nav bijusi tik ļoti veiksmīga...
Pievienots 23. sep 2011 12:39

Atbildēt komentāram

trallallā

Man arī vislabāk patīk mājas ballītes, bet nu jau visiem radiem/draugiem tik daudz bērnu, ka mūsu dzīvoklī nesalien 
Pievienots 26. sep 2011 03:51

Pievienots  6. feb 2012 20:13

Atbildēt komentāram

Averto

Ļoti jaukas bērnu ballītes rīko arī "Izglītības un interešu centrs bērniem" Jūrmalā (t/c „Kauguri”, 2. stāvs), Talsu šos.39/1 Viņus var sazvanīt un uzzini vairāk pa telefoniem 67733474, 29440028 vai e-pastu
Pievienots 27. jan 2014 18:29

Atbildēt komentāram

Averto

Brazīlijā es ļoti ļoti ļoti vīlos un animators mazo bija novedis vairākkārt līdz asarām + cena neatbilda piedāvātajam - HALTŪRA par milzīgu naudu ... Iesaku divreiz apdomāt, pirms Brazīlijā tomēr nolemjat atstāt naudu.
Pievienots 27. jan 2014 18:34

Atbildēt komentāram

Liepājaskola

Jauka telpa, radoša Ballīte Grafikas darbničā Galerijā centrs- līdz 10 dalībniekiem
Pievienots 17. okt 2014 09:52

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE