Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Bērnu rotaļu laukumi !

Mīļās māmiņas un dārgie tēti!
Pateicoties ES fondiem ir iespējams izveidot Jūsu bērniem rotaļu un sporta laukumus ar 100% finansējumu, ir tikai nepieciešama Jūsu atsaucība, lai varētu uzrakstīt projektus, kamēr konkursi vēl ir atvērti. Vēljoprojām daudzviet pie bērnu dārziem ,skolām, daudzzīvokļu pagalmos nav drošas un labiekārtotas vietas bērnu rotaļām, tapēc, kamēr mums ir dota tāda iespēja, tā jāizmanto! Tas neprasa nekādus līdzekļus, tikai Jūsu atbalstu un ierosinājumus, kurās vietās bērniem šie laukumi būtu visnepieciešamākie.
Konkursi ir atvērti šādās pilsētās un pagastos: Staicelē, Alojā, Brīvzemniekos, Braslavā, Ugāles pagastā, Ventspils pagastā, Džūkstē, Jaunpilī, Viesatos , Lestenē, Degolē, Tume, Jaunsātu pagastos.Tapēc lūdzu atsaukties māmiņas u tētus no šīm pilsētām un pagastiem, lai kopīgiem spēkiem varētu uzdāvināt bērniem prieku!
26404768

Ievietots 2. sep 2011 06:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

trallallā

izklausās lieliski!
Pievienots  2. sep 2011 15:07

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tā tiešām ir lieliska iespēja, ​tikai žēl, ka tik maz cilvēku zin par tādu iespēju! Ja Tev ir interese, tad raksti man droši, sazināsimies
Pievienots  8. sep 2011 13:35

llulubelle

Būs jāpiedalās!
Pievienots  2. sep 2011 15:24

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nelle, droši! Raksti man uz e-pastu, sarunāsim, kā vari piedalīties
Pievienots  8. sep 2011 13:33

''''''

Žēl tik ka Rīgā nav... bet tā ļoti laba lieta...
Pievienots  3. sep 2011 06:04

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE