Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Bērnu ratiņi!

Sveicināti.
Man ir jautājums par bērnu ratiņiem,
Mans mazais brīnums ir gaidāms ferbruāra beigās, es vēlējos apjautāties vai jau uz to mēnesi man ir vajadzīgi ratiņi, laikam, ka jau ir, tad jautājums ir sekojošs, kādus ratiņus Jūs man ieteiktu?
Esmu dzirdējusi daudzus variantus, bet kurš būtu man izdevīgākais?

Paldies, jau iepriekš.

Ievietots 30. aug 2011 10:49

Ieraksti komentāru
Secība:

Portāla vadītāja

trallallā

Jā, mēs ratiņus sagādājām jau pirms bērniņa piedzimšanas, jo tāds mazulītis drīkst doties ārā kauču nākamajā dienā (ja vien ārā nav mīnuss 20)
Izvēloties ratiņus, tev jāņem vērā dažādi jūsu dzīvesstila faktori - vai rati būs daudz jānes (ja dzīvojat dzīvoklī), vai arī vajadzīgi tikai pastaigām un gulēšanai dārzā.
Tā kā mazulītis piedzims aukstā laikā, svarīgi, lai tie nebūtu vasaras rati, bet tādi silti, kur vējš neskaraida cauri. 

Pievienots 30. aug 2011 10:59

Atbildēt komentāram

tamaka

Pievienots 11. jūl 2017 07:31

Sansibar

Mēs reāli ratiņus izvēlējāmies, ņemot vērā ieteikumus, kurus mums sniedza mana draudzene, kurai bija par gadu vecāks puisītis: kāds viņas ratu modelim ir labums, kāds - sliktums, ko viņa vēlētos citādi, ko tāpat, kas pietrūkst. Viņai ir rati ar 3 riteņiem - stabili, ietilpīgi, ērti. Dažas nepilnības tiem tomēr bija - nevarēja mainīt kulbas virzienu (resp. mazais guļ tikai tā, kā kulba ir "uzmontēta", sporta ratu variantā tie bija visai nestabili - mazajam izliecoties uz āru, tie ipe nelīdzenas virsmas varēja arī apgāzties. Mēs labprāt būtu iegādājušies trīsriteņu ratus, jo tiem ir lieliska manevrētspēja, bet nevarējām izlemt par labu kādam modelim. Izskraidot izstādes (Mazulim? Bērnu pasaule? vairs neatceros nosaukumu...) un dažādus ratu veikalus, izvēlējāmies ABC design turbo S6 un esam ļoti apmierināti. Mašīnā ielien, riteņi ir pietiekami lieli, lai nestigtu dubļos vai sniegā, priekšējie riteņi grozās, ja nepieciešams - tos var arī nobloķēt. Kulbas kapucīte ir pietiekami liela, lai to varētu nolocīt līdz pat kulbas malai vai sporta ratu daļas mazajai roku arkai, kulas un sporta ratu virzienu var mainīt, atkarībā no vēlmes - vai nu braukšanas virzienā vai pretēji tam (tas bija īpaši ērti, ja spīd saule un vai vējš pūš kaut kādā nelāgā virzienā).
Katrai pašai ir tā iespēja izlemt, kurš no aspektiem ir svarīgāks. Manai draudzenei, teiksim, viens no būtiskākajiem rādītājiem bija tas, vai rati ieiet liftā, jo viņas dzīvoklis nav ne 3, ne 5 stāvā, bet gan stipri augstāk. Mani rati, piemēram, viņas nama liftā nemaz nevarēja iebraukt...
Pievienots 30. aug 2011 11:19

Atbildēt komentāram

marcipāne

Nu ziemas bēbjiem es ieteiktu siltinātos ratiņus.. vispār skatījos Roan Marita, Roan Rocco.. gan smuki, gan ziemai domāti..

pavisam neieteiktu ne Capella, ne Quinny, jo tie vairāk vasaras laikam.. un nav tik praktiski..

Domāju priekš ziemas vajag tādus, kuriem ir pumpējami riteņi, nevis tādus kā Chicco, kur dubultie plastmasas riteņi grab un kratās iedami... jo jārēķinās ar sniegu... un labāk, ka ir ar 4 riteņiem, nevis 3

Roan rati (jebkurš modelis) ir ar pumpējamiem riteņiem, arī vedot bērnu, ratiņi līgani šūpojas nevis kratās..

ABC Design man nepatīk, esmu izmēģinājusi, diezgan pasmagi.. it kā pēc praktikas tā neko.. riteņi nav tie labākie, bet ir ok..


Tiešām silti iesaku tādus kā Roan, vai līdzīgus, ja atradīsi..
..esmu izmēģinājusi daudzas firmas ratus Chicco, Quinny, X-lander (vairāk vasarai piemēroti, bet esmu vedusi ziemā, arī tiri neko, tikai silti jāģērbj mazo..) nu jā X-lander arī varbūt nav slikti, ja tādi patiks

Emmaljunga ir padārgi rati, bet neredzu atšķirību starp parastajiem Roan, jo Emmalunga ir dārga sava vārda dēļ tikai un nekas vairāk.. jo ar ādu apšūta..


Pievienots 30. aug 2011 11:20

Atbildēt komentāram

Anonīms

mums mazulite naks pasaulē janvara pašas beigas/februārī,nopirkam jau ratus ari gandriz apmaldijos ieteikumos,bet -no visiem ABC desing,emaljuns,chiko un x-lander...priekšroku devam čiko 3-1 roza/peleki skaisti rati,cik praktiski to redzesim ,kad bus jaiet āra,man jau ari ieteica kad viss labakie esot emaljung-bet ari viss dargakie Man personigi viņi neuzruna vizuāli -lieli kā laivas...ar tris riteņiem esot viegli-piemarm čiko trio ,bet abc desing ko velejamies no sakuma mus atrunaja ,jo esot auksti viņos un berns atri izaugot!
Pievienots 30. aug 2011 11:23

Atbildēt komentāram

''''''

Priekš februāra beigām pavisam ziemīgos ratus nemaz nevajag... citk tur daudz paliek līdz pavasarim un vasarai jau... sākumā tikai siltāk saģērbt vajag un viss... Man arī dzima puika 1martā (bija pardzēts gan februāra beigās)... mums ir PegPerego rati ar vasras kulbiņu... jo rēķinies, ka visu vasru mazo būs  tikai kulbiņā jāved... uz rudeni tikai sēžamo daļu varēs montēt klāt... Man patīk mūsu ratiem ka riteņi ir lielie pildītie, nav jāpumpē... pirmajam puikam bija pumpējamie rati un sanāca sadurt ratu... tā ka pildītie tādi paši kā pumpējamie, tikai nav jāpumpē un sadurt nevar...
Pievienots 30. aug 2011 11:43

Atbildēt komentāram

NN

Ja prioritāte ir laba kvalitāte, tad ieteiktu Emmalljunga City Cross. Riteņi ir ietiekami lieli, nepārdurami,nav jāpumpē un laba amortizācija, kā arī samērā viegli - ap 12 kg. Turklāt nav tā, kā apgalvo Karīna, tie nebūt nav visdārgākie: - ir jau vēl Concord, Hesba, Teutonia, Stokke u.c. 
Pievienots 30. aug 2011 11:59

Atbildēt komentāram

Anonīms

vienkŗši zinu kad emaljung un ciko ir vieni no dargakiem,jaunajiem modeljiem emajung kur viss no adas maksa vismaz uz 600ls,bet ratus neparzinu-tagad to ir tik daudz kā mashinas modelju...sajukt var
Pievienots 31. aug 2011 11:01

gunga

Mani ar kā topošai māmiņai ieinteresēja šī diskusija,  apskatot visus ieteikumus un arī ņemot vērā cenu man patīk viss labāk
Roan ROCCO (lilac)
Pievienots 30. aug 2011 12:23

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE