Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Nepilngadigas toposas mamminas un esosas...

Pirmais ko es lugsu atseviskas personas kuram ir nosliece uz diskriminaciju vai vnk ir slikts garigais atureties no liekiem,aizvainojosiem,nosodosiem komentariem...Paldies!
Palasot interneta par jaunam mamminam,nepilngadigam grutniecem...skumji palika....Vai tiesam visas jaunas mamminas ir nelaimigas,vai tiesam vinas ir "izmestas" uz ielas un pamestas????
Es gribu ticet ka ir meitenes,kuras ir vnk apjukusas par si briza situaciju...
Pati esmu diezgan jauna mammina un Loti veletos veidot kadu vai atbalsta grupu vai klacu izstabinu pavisam jaunam mamminam vai nepilngadigam grutniecem....
Tadus cilvekus vajag iedrosinat..Bez psihalogiskiem tekstiem vai krizes centra apmeklesanu..kaut vai vnk kaut kur pasedet visam un paplapat par dzivi pie tejas vai kafijas...
Nav lielaka svetiba ka bernins,lai ari kad vins naktu...
SARAUSISIM PUNCUS VAI PANEMSIM BEBUS UN IZDOMASIM KAUT KO

Ievietots 12. aug 2011 18:27

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

maminuklubs.lv - tur ir daudz pozitīvāki cilvēki un lūk būs tur jau atvērta saruna par šo tēmu -

Un visas jaunās māmiņas nav nelaimīgas, vai arī ne visām bērniņi gadījušies "nejauši"!
Es arī esmu jaunā māmiņa. Pirmais mans bērniņš tika IEPLĀNOTS, kad man bija tikai 17 gadi.
Bērni netraucē ne mācībām, ne darbam, ne arī kam citam! Vaig tikai apņēmību un ticību saviem spēkiem!
Pirms ieplānoju bērniņu ar nu jau vīru apspriedām visus par un pret un ne brīdi neesam nožēlojuši savu izvēli!
Starp citu, nu jau esam divu burvīgu dēlu vecāki!
Pievienots 13. aug 2011 08:57

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Varbūt tev ir vērts sazināties ar tām jaunajām māmiņām, kuras mums portālā iesūtījušas savus pieredzes stāstus?

un šī raksta komentāros atsaucas vairākas nepilngadīgas māmiņas, no kurām tiešām var smelties spēku: 
Pievienots 13. aug 2011 10:11

Atbildēt komentāram

BlackIce

Es paliku stavoklii,kad man bija tikai 15, dzemdeeju 16 gados. Beerns bija gaidiits un miileets. Tagat man ir 21 un meitai 5. Skolu nepametu, studeeju augstskolaa sobriid jau peedeejaa semestrii. Mamma bija sokaa, bet loti mani atbalstiija. Beerna teevs bija ar mani,kaut gan kopaa nedziivojaam. Mans teetis gan bija vairaak sokeets, nerunaaja ar mani pus gadu, es vinam teicu cau, bet vins pat neatbildeeja, saakumaa beernu vispaar pat rokaas negribeeja nemt, bet kad mazaa saaka raapot un patu kleepii vinam liist,tad arii vins vinu iemiileeja. Kad biju dzemdiibu zaalee,mazaa bija piedzimusi, piezvaniiju vecaakiem un pazinoju,ka mazaa ir piedzimusi, mamma peec tam man staastiija,ka teetis bija teicis - nesen man pasam bija maza meiteniite un nu manai meiteniitei jau sava maza meiteniite ir... Taa bija vieniigaa reize,kad nedaudz nozeeloju so soli, taa gribeejaas raudaat un es to arii dariiju. Sapratu,ka esmu vecaakiem paari nodariijusi. Tikai tad to sapratu, aatraak nee. Manai meitai tagat 5, negribu domaat,ka peec 10 gadiem vina jau buutu staavoklii. Visvairaak man saap,ka es to nodariiju viniem, un veel so 5 gadu laikaa,ar gruutnieciibu skaitot jau 6 gadu laikaa, es neesmu sapratuisi,kaa un vai vajag luugt viniem piedosanu. Es nevaru nonemt to stulbo sajuutu no sevis. Mani vecaaki loti mani atbalstiija finansiaali,prakstiski visu beernam pirka. Kaa pateiciibu es tagat, savam 12 gadiigajam braalim(vinu beernam) visu peerku, vedu celojumos, dodu naudu, utt. Jo tagat man ir pasai nauda un sis manupraat, ir viens no veidiem,kaa atdariit vecaakiem pateiciibaa par vinu daasnumu pret mani un mano agro beernu.
Pievienots 13. aug 2011 18:15

Atbildēt komentāram

eliisha

tev nav jaaluudz piedoshana par to, ka esi mamma!
iedomaajies, ka tava meita pie tevis pieietu un luugtu piedoshanu par to, ka piedzima!
tu dzemdeeji veselu mazuli, ko tev vairs nozheelot? tu tachu neizveeleejies atteikties no beerninja! tas ka lauzi stereotipus nenoziimee, ka esi riikojuies nepareizi
mans teevs laikam gaidiija mazbeernus, kopsh uzzinaaja, ka esmu heterosekuaala
vinja muuzha sapnis bija buut beernu daarza audzinaataajam
mamma arii laimiiga, saprot, ka esmu savaa dziivee
veel pirms gruutnieciibas dziivoju kopaa ar savu viirieti, taapeec vinji saprot, ka ir bezjeedziigi jaukties manaa dziivee
man paveicaas, vinji ir laimiigi liidz ar mani
Pievienots 14. aug 2011 06:40

eliisha

nu vairaak par 14, 15 gadiem peec skata man dot nevar, bet man ir 18, dzemdeeshu 19 gados!
buushu jauna mamma!
un beerninjsh ir PLAANOTS!
maaciibas muljkjiibas deel pametu, bet noteikti atsaakshu, kad mazulis buus paaudzies!
nekaadu sabiedriibas nosodiijumu neesmu sanjeemusi!
veljos ar savu punci pa pasauli, bet visi pretii smaida
tirguu pirku apakshvelju, paardeveeja smaida - punciitis aug? kruushturiishi ziidiishanai arii man ir
un visi tik pozitiivi
viena paardeveeja diivaini noskatiijaas, kad piedaavaaja man pagarshot marineetus gurkjiishus, bet es saaku skjobiities
nu nekaarojas man tie gurkji
bet no visiem taads atbalsts
pagaidaam par citu cilveeku attieksmi nesuudzos
Pievienots 14. aug 2011 06:32

Atbildēt komentāram

trallallā

Tu izklausies tik gaiša un saulaina māmiņa
Pievienots 14. aug 2011 08:33

Dzin Dzin

ja jau gurķīši neprasās,tad jau meitiņa būs,ne?
es gaidu puiku, pirmajā trimestrī varēju 3 litru burku izēst ar tie gurķiem!
Pievienots 17. aug 2011 17:02

eliisha

diivaini, bet puika buus
man taa siljkje vairaak
ar pus kg siljkji kazhokaa mani nepabarosi
Pievienots 22. aug 2011 05:26

mammucis ;)

Savā ziņā vairums nepilngadīgās māmiņas ja ne tikko piedzimis bērniņš,tad drusku vēlāk tiešām ir nelaimīgas..Nepabeigtas skolas,(ja mazulis gadījuma sakara rezultāts) nelaimīgas attiecībās,jo tādu vienkārši nav,atbalsta trūkums no vecākiem,nespēja nodrošināt pilnvērtīgu dzīvi sev un bērniņam,trūkumcietība,nosodījums no apkārtējiem...Nesaku,ka visām tā ir,jo ir arī tādas,kurām vecāki,draugi un paziņas ir forši,jauki un izpalīdzīgi un cenšas palīdzēt kā var,lai tikai meitene justos nepamesta un es savā veidā lepojos ar apzinīgām meitenēm,kuras cīnās ne tikai bērniņa,bet arī savas labklājības dēļ...
Es neatbalstu nepilngadīgo meiteņu grūtniecību,taču,ja reiz tā ir noticis,tad silti iesaku izvērtēt,kamēr ir izvēle ne tikai šodienu,bet arī rītdienu-kā būs,ko pati vari,cik gatava tam visam esi,izvērtē lūdzu visus plusus un mīnusus,jo vienmēr laicīgi atklājot grūtniecību (līdz 12 ned.)ir izvēle.Es diezgan stingri raugos uz tik jaunām māmiņā,bet nenosodu,jo zinu,ka katrai bērniņs tā ir svētība,ko devis pats Dievs.Vienkārši sāp sirds par tiem bērniņiem,kas jaunās māmiņas nevīžības dēļ (jo vēl grib skriet,trakot,sevišķi,kļūstot par mātēm uzskata viss,esmu liela,daru ko gribu utt.) tiek atgrūzti..Patreiz nezinu nevienu no sev zināmām nepilngadīgajām māmiņām (pazīstu dažas,bet man ģimenē par laimi tādu nav),kurai būtu normāla ģimene kopš bērniņa piedzimšanas..Iespējams tāpēc es neatbalstu nevienu grūtniecību,ja pašai dzīvē nav sasniegts pilnīgi nekas (attiecas ne tikai uz pusaudzēm..).
Pievienots 14. aug 2011 08:35

Atbildēt komentāram

eliisha

mana maasiicaa martaa piedzemdeeja meitinju!
vinjai ja nemaldos ir 17!
finansiaals atbalsts nav, puisis nav, pat kaartiigas dziivesvietas nav!
savus 50ls vinja nodzer un aug mums te laimiigs beerninjsh!

bet es tomeer atbalstu teicienu DIEVS TEV DEVA DāVANU NEVIS IZVēLI!

es kaut uz ielas staaveeshu, bet manam beernam buus viss nepiecieshamais!
Pievienots 14. aug 2011 09:05

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE