Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Virtuves stūrītis

gurķu konservēšana

mīļās saimniecītes, vai kādai ir zināms interesants veids, kā sagatavot gurķus ziemai? man no trijiem laukiem ir savesti gurķi, nezinu, ko lai iesāk. skābēti un marinēti gurķi mums neiet pie sirds. doma ir par Latgales salātiem, bet varbūt ir vēl kaut kas garšīgs, ko varētu sataisīt?

Ievietots 8. aug 2011 20:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

abrakašvabra

neko labāku par Latgales salātiem pēc šīs recpetes: nevaru ieteikt.
Pievienots  9. aug 2011 07:05

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Palūko Virtuves sadaļā pie Ievārījumiem un konserviem, tur savulaik esmu daudzas interesantas receptes atradusi: 
Pievienots 11. aug 2011 07:44

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sagatavo gurķus ar mārrutkiem un otri ir ar sinepēm.Līdzīgi kā latgales salāti, tikai pikantāki.Ja interesē atrodi mani draugos, atsūtīšu receptes.
Pievienots 25. aug 2011 20:54

Atbildēt komentāram

trallallā

Vai jūs to recepti ar mārrutkiem nevēlaties ielikt šeit, portālā
esmu ēdusi tādsu gurķīšus ar mārrutkiem, super labie!
Pievienots 26. aug 2011 03:35

Anonīms

Parastā celofāna kulītē saliek 1 kg gurķu(galus nogriež),garšvielas pēc garšas-kādas patīk.1 ēdamkarote sāls.Kulīti sakrata un liek ledusskapī.Jau pēc stundām 2 svaigi sālīti,aromātiski gurķi jau galdā.Ļoti garšigi gan salātos,gan tāpat.Tā mēs gatavojam liekos gurķus,kuri ātri noēdas.
Pievienots 31. aug 2011 11:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es sataisīju gurķu salātus.recepte te pat :

Visi kas jau ir nogaršojuši,teica,ka ļoti gardi.
Pievienots 15. sep 2011 13:08

Atbildēt komentāram

''''''

Sinepju gurķīšu recepte:
4 kg gruķus sagriež
+
1 glāze eļļas
1 gl 9% etiķa
1 gl cukura
100 gr sāls (tas ir aptuveni 3 ēdk. ar nelielu kaudzīti)
2 ēdk sarīvēti ķiploki - mēs parasti liekam nedaudz vairāk, jo tad iznāk iftīgāki
1 ēdk.sinepju pulvera.

To visu samaisa kopā ar gurķiem un liek nostāvēties zem vāka vai dvieļa 4-10 st.
Pēc tam saliek burkās gurķus un to suliņu, kas izveidojusies uzlej virsū!!!
Karsē puslitra burciņu 25-30 min.
Vāciņš virsū!!!

Šitie riktīgi labie, vīrs izēda nedēļas laikā 6 burkas... Gurķus var griezt dažādi, gan gareniski, gan šķēlītēs...
Pievienots 15. sep 2011 14:22

Atbildēt komentāram

Anonīms

man interesē vai nevar likt sinepes no burciņas?
Vai tomēr labāk pulveris?
Pievienots 15. sep 2011 15:00

''''''

Nezinu par burciņu sinepēm... neesmu mēģinājusi, bet neredzu iemeslu, kapēc nevarētu no burciņas... Bet pulveris, man šķiet, lētāk sanāk... viņš paciņā dažus santīmus tik maksā... pie garšvielām parasti veikalā stāv...
Pievienots 15. sep 2011 16:43

Anonīms

Paldies!
Pievienots 18. sep 2011 04:29

LAPAS KARTE