Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

par organisma attirīšanu

Sveiki.sakiet luudzu cik daudzi no jums attiira savu organismu un ar kaadiem liidzekļiem?nekad iepriekš nebiju aizdomajusies par šaadu lietu.bet šobriid gribaas pameģinaat.biju pie kosmetologa un peec aadas staavokļa man teica ka man ir probleemas ar olnīcām(to pati es zinaju arii pirms kosmetologa apmekleešanas ) bet pirms kautko uzsaakt lietas labaa ieteica no saakuma attiriit organismu.taa buutu pareizaak.

Ievietots 7. jūl 2011 03:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Vai pati kosmetoloģe neieteica kādu recepti?
Es darītu tā - vienu dienu ēstu tikai dārzeņus, augļus, ogas, varbūt arī rīsus (kaut ko vieglu) + dzertu daudz ūdens un
tējas, kas attīra organismu. 
Pievienots  7. jūl 2011 04:21

Atbildēt komentāram

bette

Pievienots 26. jūn 2017 04:52

morisdonna9

Organisma tīrīšana - Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Pievienots 22. sep 06:16

Lita

Ja ir olnīcu problēmas, tad, jā, tās jāatrisina un atrisināsies ādas problēmas. Taču varbūt kādam noder ieteikumi no šī raksta - Diēta skaistākai sejas ādai: 
Pievienots  7. jūl 2011 05:10

Atbildēt komentāram

saule I...

Attīra organismu ļoti vienkārši. Vienu dienu nedēļā tu dzer daudz ūdens ( badojies ), pēc tam ir ļoti laba viegla sajūta.
Pievienots  7. jūl 2011 06:03

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Arbūzs+rupjmaize. Nav tik ekstrēmi kā badošanās, turklāt arbūziem tagad sezona, tie ir lēti un garšigi. 
Pievienots  7. jūl 2011 07:38

Atbildēt komentāram

aptauja

daudz šķidruma+ klijas kaudzēm!
attīrīšana ir jāsāk ar ZARNĀM! zarnās ir daudz lieka,kas ieķep zarnu sieniņu matiņos un mēs vairs nespējam uzsūkt vērtīgās vielas no pārtikas,ja arī ēdam vitaminizētu ēdienu! lai zarnas attīrītu,ir jāēd ļoti daudz škiedrvielas(klijas,kāposti, bumbieri, nevārītas pilngraudu auzu pārslas uc.) un jādzer daudz ūdens.būsiet izbrīnītas,cik bieži otrajā dienā vajadzēs uz wc pa lielam!
kad tas ir izdarīts,var turpināt ar organisma šķidrumu attīrīšanu un izmantot dažādas zāļu tējas. aptiekās var nopirkt speciālus maisījumus organisma attīrīšanai. tējas var apvienot ar iešanu pirtī,kas ir lielisks ķermeņa un gara attīrīšanas rituāls
un visam pa starpu,protams, domu attīrīšana! izvairīšanās no negatīvām domām un emocijām un koncentrēšanās uz pozitīvām!
Pievienots  7. jūl 2011 09:19

Atbildēt komentāram

''''''

Es pēc mēness kalendāra 1x nedēļā visu dienu dzeru tikai ūdeni...

Pievienots  7. jūl 2011 10:15

Atbildēt komentāram

māmiņa1234

ļoti labi palīdz visām kaitēm ķimeņu eļļa,kas nopērkama aptiekā pa Ls6,40!ķimeņu eļļa ļoti labi attīra organismu,ļoti labs līdzeklis izsitumu ārstēšanai utt!
Pievienots  7. jūl 2011 16:34

Atbildēt komentāram

maria2233

Pievienots  9. okt 2013 09:36

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE