Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

:@ Cies nevaru.

Es esmu vienīgā, kurai ir apriebušās tās entās reklāmas, kas regulāri parādās forumā? Vai tiešām nav kkāda iespēja, ka tie cilvēki, kas piesārņo forumu tiek bloķēti uz laiku? Priekš tam taču ir dažādi portāli, kas tieši reklāmu ievietošanai ir paredzēti. Bet ir jau laikam cilvēki, kas to nesaprot. Un nebūtu jau nekas pretī, ja tu vienu reizi ieliec savu reklāmu, bet nezin cik reizes un atkārtoti un ik pa laikam atjauno.

Ievietots 18. mai 2011 15:29

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

māmiņa1234

Neesi vienīgā!
Varēja šis portāls vispār nepieļaut,ka reklāmas bāž iekšā!
Šodien ieejot portālā,skatos 101reklāma iebāzta,un tad jārakājas pa lpp,lai atrastu jaunās,normālās diskusijas,kuras rakstījušas māmiņas!
Pievienots 18. mai 2011 15:40

Atbildēt komentāram

marcipāne

Vot, vot, es pilnīgi piekrītu!!
...man arī jau piebesījies šitas viss..
reklāmas, anketas u.t.t.

Pievienots 18. mai 2011 15:42

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Esam foruma noteikumos norādījuši, ka reklāmas info drīkst likt sadaļā Pērc, pārdod, mainies! Laikam šim nosaukumam klāt jāpieliek "spamo" un jāmet tur iekšā arī visu pārējo, piemēram, anketas
Apsolāmies daudz rūpīgāk lūkot, ko ar šiem visiem darīt. reizēm apbrīnojama ir viņu uzcītība - piespamo pēc kārtas pat visus rakstu komentārus, spēj tik dzēst
Pievienots 18. mai 2011 17:42

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE