Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Mīļie!!!!

Šoreiz vēršos pie tiem, kuru kompetencē ir novērst radušos situāciju !
Lūdzu, lūdzu portāla veidotāji - ierobežojiet lietotāja "ZZZZZZ" piekļuvi diskusijām!
Vai kā citādi varbūt palīdziet!
Šis lietotājs tikai piemēslo diskusijas.
Daudzām māmiņām tas ļoti traucē!!!

Negribu aizvainot, jo varbūt šis portāla lietotājs/-a ir pagalam nelaimīgs/-a cilvēks, kam dzīve galīgi neizdevusies, tādēļ meklē/ uzprasās uz nepatikšanām, bārstot savus stulbumus foruma diskusijās!!

Jau iepriekš liels paldies, ja šī situācija tiks novērsta!!

Ievietots 26. apr 2011 15:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mammucis

pievienojos... un paraadiit veel visiem vinjas iisto seju, lai zina kam uz ielas iet ar liikumu.....
tas ka pats ir nelaimiigs nedod tiesiibas aizvainot citus...
Pievienots 26. apr 2011 15:33

Atbildēt komentāram

draiskuliite

ROFL!
mātes dārgās, es nesaprotu, cilvēks jums aizrāda ka punkti nav jāliek, vai ir, atgādina kādu likumiņu latviešu valdoā, ne viņa jūs par aborta atliekām sauc, ne vēlas jūs izvarot.

ar smaidu lasu viņas komentārus, jo ar mellu humoru ir pateiktas liekas īstajos vārdos...
un kā viņa piemēslo diskusijas?
aizrādot?
nekad rupjības no viņas nav skanējušas pirmās, tā, ka nevajag.
Pievienots 26. apr 2011 16:02

Atbildēt komentāram

mammucis

jaa un saukt citas par jukushaam un  stulbaam ir normaali? shis nav istais portaals kur labot kljuudas un teikt kur komatus likt. maaminjas grib sanjemt atbildes uz saviem jautaajumiem, nevis aizvainojoshus komentaarus
Pievienots 26. apr 2011 17:10

draiskuliite

nezinu kur tu esi skatījusies, bet neesmu redzējis nevienu komentāru, ka trūkst komati. Ir aizrādīts tikai par ļoti smieklīgām un muļķīgām kļūdām... :?

PS vari parādīt kaut vienu komentu, kur zzzzzzz ir pirmā sākusi ar nesmukiem vārdiem mētāties?
Pievienots 26. apr 2011 17:18

abrakašvabra

Es ar taa pamaniiju, ka tieshi dazhas maaminjas bija taas, kas, uz visai neitraaliem aizraadiijumiem, atbildeeja ar rupjiibaam un tad jau maisam gals valjaa! Daargaas, paskatieties uz sevi no malas, var jau sapprast, ka beernu audzinaashana prasa daudz nervu, bet nu luudzu - izveerteejiet, kam peekshnji rupji uzbrukt - vai tieshaam cilveekam, kas noraada uz elemtaaraam pareizrakstiibas iipatniibaam!
Pievienots 26. apr 2011 17:23

*** sisiii ***

Stampiņ, varbūt tu esi tāpati zzzzzzz?
Pievienots 26. apr 2011 19:29

marcipāne

Bet, meitenes mīļas, palasiet tak.. vai tad tas ir normāli, a citus sauc par pamuļķiem, analfabētēm, u.c....?
Vai tā aizrādīšana ir obligāti NEPIECIEŠAMA???, ja runa iet pa visam par ko citu...
Turklāt šī aizrādīšana izsaka pazemojumu, ka - redz, mammīte skolā nemācījās u.t.t. vārds vārdā neatceros... bet apmēram tā..

Man prieks, ja dažiem šī AIZRADĪŠANA tik ļoti patīk, ka pat paldies saka, taču ir māmiāns, kurām tas ļoti ļoti traucē.
Un, ja konkrētās diskusijas autore pasaka - šeit neesi vēlama, nekomentē... KĀDĒĻ ir jākaitina un atkal kaut kas jāaizrāda un jāizsaka dzēlības???

Es vienkārši nesaprotu.
Varūt tas ir tikai mans viedoklis, bet tomēr...
Pievienots 26. apr 2011 19:39

draiskuliite

Ildze, tu tiešām esi aizrāvusies ar šo tēmu... jau kkāda vajāšanas mānija vai kas tāds... :?

Ilona - palasi diskusijas, un ja redzi ka kādu rupju vārdu pirmā pasaka zzzzz, tad iedod linku, jo neesmu atradusi tādu diskusiju.

Vai arī mammām patīk būt neizglītotām, un viņas uzskata ka mazulis ir astotajos mēnešos? Es zinu, ka būšu gudra mamma savam bērnam, jo ja man izsaka kritiku es apdomāju to, un ja tā ir pamatota tad labojos.
Ja māmiņas tik cītīgi uzskata ka mazulis ir astotajos mēnešos, pēc aizrādīšanas joprojām uzskata ka ir astotajos mēnešos - tad negribētu būt tik aprobežota māmiņa, jo kārtas skaitļi un to apzīmēšana ir jāiemācās, un tas nav kāda foruma zvaigznes uzdevums, bet gan sākumskolas skolotājas!
Pievienots 26. apr 2011 19:54

marcipāne

Heh.. Ildze - es arī sāku tā domāt!
Piedod, Stampiņ, bet man liekas, ka tu arī esi tāpati zzzzzz ....
tieši tāpat raksti, tieši tas pats stils.
jau iepriekš atvainojos, ja es kļūdos..
Pievienots 27. apr 2011 08:01

###

Mans lielais paldies zzzzzzzzz, piedod, nezinu cik šie burtiņi jāliek. Arī mani sākumā aizskāra viņas aizrādījums, bet tagad es vairs nepieļaušu TO  konkrēto kļūdiņu rakstībā.
Pievienots 26. apr 2011 17:30

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Es kā portāla pārstāve tādā kā strupceļā - cilvēks neko tik traku, lai liegtu piekļūt forumam, manuprāt te nav pateicis...re, citi pat apgūst no zzz gramatiku arī es no tiem, kam gribas aizrādīt - nevis "nāc pie manīm", bet "pie manis"
cita lieta, ka es neuzstājos par to forumā

Pievienots 26. apr 2011 18:18

Atbildēt komentāram

tikai cilveeks

nu piedodiet bet tur aklam ir jabut lai nesalasitu vardus kur si zzzzzzzzzz citus nosauc par analfabetiem utt, ja tas musdienas ir normali tad kur vel talak, kadas jau kuram tas robezas, es ka cilveks no normalas gimenes nemaz nesmu sajusma, par si meitenes uzstasanos, galu gala, saja portala galvana doma ir viss par un ap mazuli, gimeni utt, kads te sakars ar gramatiku, lai iet tados portalos kur par to ir runa un tur izrada savas velmes un zinasanas, ari man nepatik ka cilveki dazkart latviesu vardus ir parveidojusi pa savam, bet tapec jau es nelecu uzreiz virsu, ka grib ta raxta, ja nu akurat nepatik tik loti tad uzraxti vestuli, kautgan tas tapat neko nedotu, ja man kads atsutitu vestuli ka es kadu raxtu esmu ielikusi ar kludam,bet nejau publiski noradit ka redz jus visi esiet analfabetiki utt, galu gala ari anglu valoda ko maca skola, netiek realaja dzive ta pielietota, tur runa pavisam savadak un skola maca pavisam savadak, ta ir visur, cilvekam ikdiena ir daudz darba un rupju, ari darbs prasa grozus un punktualitati it visa, tad nu es domaju ka nav jalec virsu cilvekam kurs majas ir atlavies iztikt bez visiem kodeksiem utt .....ai.....tas viss ir absurds kautkads........
Pievienots 26. apr 2011 18:37

Sansibar

Es teiktu tā - varbūt piedāvājiet cilvēkam blogu, kurā izpausties, kurā izstāstīt savu sāpi par gramatikas likumiem, kas parādās publiskajā vidē, kas, ko un kā visbiežāk pārkāpj. Man netraucē tas, ja citu tekstos ir kļūdas - vienalga, gramatiskas vai sintaktiskas, mani vairāk traucē tādi komentāri, kas uzreiz liek dusmoties par nesaprotamu un nepamatotu piekasīgumu, cimperlīgumu, patiešām - pat reizēm arī personīgas dabas aizskārumu. Ikvienu lietu var pateikt patīkami un nepatīkami. Šī cilvēka (jo es nezinu, kāda dzimuma persona tā ir, ja jau slēpjas aiz nika) veids, kā aizrādīt par kļūdām, nepavisam nav patīkams un liek domāt, ka viņš pats ir nevainojami perfekts - gramatikā jau nu noteikti! Nevainojami perfektu lietu, kā zināms, nemaz nav.
Es teiktu - kamēr internets ir izpausmes brīvība, tā ir katra izglītības un personīgas vēlmes vai spējas izpausme. Es it kā saprotu, ka teorētiski portāla apsaimniekotājiem nav iemesla izslēgt šo lietotāju, bet no lasītāja viedokļa mani vairāk par neievērotiem gramatikas likumiem traucē šādas visgudras "pamācību tantes", kas vēl arī uzdrīkstas citus apsaukt vārdos, kuru nozīmi, acīmredzot, pats līdz galam neapzinās. Un tas jau ir bēdīgi.
Pievienots 27. apr 2011 06:47

tikai cilveeks

esmu pilniigi par si lietotaja izslegshanu no si saita, ari es vienkarsi izsakot savu viedokli tiku nosaukta par mulki un analffabeti jo aizstaveju kadu maminju kura raxtija par uzvedibu 8.menesus vecam mazulitim, kur si zzzzzzzz, tadus vardus uzraxtija ka es pilnigi shoka paliku ja ir kads veids tad es esmu ar abam rokam un kajam par sis personas noliksanu pie vietas, jaatrod kads kurs var noskaidrot kas vina ir pec IP ADRESES jo tada ir katram datoram katram kas lieto internetu , tikai jaatrod prasmigs datora parzinatajs,un talak jau bus viegli atrast un likt atbildet par saviem nekaunigajiem izteicieniem
Pievienots 26. apr 2011 18:28

Atbildēt komentāram

abrakašvabra

tu nu gan esi divkosiiga, ja paskatamies uz sho: , nozheelojami no tavas puses.

Pievienots 26. apr 2011 18:46

Belly

George Pimpausi - pati aprāvusies esi, ne to diskusiju iekopēji
Pievienots 26. apr 2011 20:52

abrakašvabra

Iekopeeju tieshi to diskusiju ko veeleejos - to, kur shii "mammusiks mimii" (shitas laikam iistais vaards - taa Linda Zeile aciimredzot domaa), no sirds pateicaas tai "zzzzzzzz" par paliidziibu, a te jau aicina patriekt no foruma.
Pievienots 26. apr 2011 20:57

Belly

Vienā diskusijā palīdzēja - 10 citās rada problēmas.... tas neattaisno vienu "paldies"
Pievienots 26. apr 2011 21:08

abrakašvabra

tas tikai paraadiija to, ka vinja atbild kaa naakas, kameer netiek saakta saukt par stulbu utt. pag, bet kaadas tieshi probleemas vinja radiija un kur?
Pievienots 26. apr 2011 21:16

Belly

ar problēmām es domāju tās jēlības un citu cilvēku nolikšanu
citiem nepatīkama viņas klātbūtne.. un it kā ir atrasts risinājums
Pievienots 26. apr 2011 21:18

abrakašvabra

forshi!!! ta jau turpmaak varees atkal likt punktus aiz cipariem, kur vajag un kur nee, lieliski.
Pievienots 26. apr 2011 21:25

Belly

kāda starpība, kur liek.... jēziņ

Pievienots 27. apr 2011 08:32

mammucis

veel nesen te bija diskusija kur maaminja izteica savu viedokli par jaundzimusho citaa istabaa, uz ko bij atbilde:

zzzzzz
22. apr 23:21
teica:
nav jau teikts, ka ar savu lūrēšanu neesi nojūgusies un esi pie pilna prāta.

un tas butu normaali?
un ja jau patiik ka citus maaca tad nu taa George un Stampinja (kas manupraat ir viena un taa pati persona), pie regjistraacijas kur prasa ierakstiit vaardu uzvaardu ir jaaieraksta savs vaards nevis kautkas jaaizdomaa. Par dizi gudru cilveeku nevar nosaukt kas uzvaarda vietaa ierakstiijis Pimpausis....
Pievienots 26. apr 2011 20:43

Atbildēt komentāram

tikai cilveeks

pateicos jo vina man deva atbildi uz man iteresejoshu jautajumu, bet nakamaja bridi uzreiz noreeeja ka esmu analfabete, cita diskusijaa, tad gan es biju shoka, jo tas cilveks ir divains, un es nesmu nozelojama, nesmu bijusi un nekad nebushu........
Pievienots 27. apr 2011 06:36

Atbildēt komentāram

abrakašvabra

laikam jau zzzzzzzzz ir patriekta, ja reiz pat te nav maniita, bet viņa noteikti te kaut ko piebilstu, es arii atljaushos... kaut pats nerakstu pareizi, jo te man vienkārši nav garumziimju, bet tomeer - latviski ir vaards "neesmu" nu taa kaa salikts no "ne" un "esmu". nesaukshu uzreiz kaadu taapeec par analfabeeti, bet nu aizdomaaties tas, protams, liek un kaa veel.
Pievienots 27. apr 2011 06:53

mammucis

seko liidzi saviem tekstiem.  saki ka nav garumziimju bet tai pat laikaa 2 vaardus esi uzrakstiijis ''pareizi'' ...
melot nemaaki nemaz...
Pievienots 27. apr 2011 07:57

abrakašvabra

nu tos es iekopeeju no e-maila, ko biju sanjeemis, nu taa, lai man buutu mazaak kur piesieties visaadaam Lindaam. vispaar jau man pareizi tur ir vairaaki 10-iti vaardu - visi tie, kuros nav garumziimes un miisktinaajumziimes!
Pievienots 27. apr 2011 08:15

liina

a kaapeec vaardi jaakopee...??? 
Tas es Tik taa... neapvainojies... vnk sasmeejos... 
lai es mekleetu speciaali vaardus ar garumziimeem, lai texta dazjus ieliktu....  
Jauku dienu....
Pievienots 27. apr 2011 14:33

Sasāpējusī

Ne jau lietotāja zzzzzzzzzz ir vienīgā,kas reizēm cenšas aizskart ar saviem komentāriem-šeit  ir vismaz vēl vairāki cilvēki,kas meklē vietu,kur izgāzt savas paštaisnās dusmas un nepieņem neviena cita cilvēka viedokli vai pieredzi.Gandrīz vai ir neiespējami pasūdzēties par kādu radušos situāciju ar mazuli vai privāto dzīvi-uzreiz atradīsies pāris,kas pateiks,ka tu murgo,slimo,izdomā,fantazē un ko vēl ne.Vienkārši adminim vajadzētu nedaudz vairāk pakontrolēt runas veidus,kas šeit tiek lietoti-nevienam nav tiesību ne kādu šeit aizvainot ne aizrādīt,ka dzīvo nepareizi.Un to pašu domu galu galā ir iespējams izteikt daudz pieklājīgākā veidā,neaizvainojot nevienu personiski.
  Runājot par gramatiku-jā ir cilvēki,kam tā klibo drusku vairāk - NU UN?Vienmēr esmu bijusi cimperlīga,lai tikai viss būtu pareizi,pārlasu savu komentāru vairākas reizes,meklējot gramatikas kļūdas-un pat tad gadās palaist kādu garām vai vienkārši pārķert taustiņus.Un ne visiem mājās ir pieejama pareizrakstības programma.Tāpēc-tie kas piekasās gramatikai-vienk. nekā cita jau nav ko teikt-tad kāpēc vispār pievienot komentāru?
Pievienots 27. apr 2011 08:13

Atbildēt komentāram

*** sisiii ***

seit velviens links, kur shii zzzzzz izsaka brutalu viedokli!

Pievienots 27. apr 2011 13:01

Atbildēt komentāram

tikai cilveeks

george pimpausis-ir taa pati zzzzzzzzzzzzzz, ticet vai nee ir jusu zina bet IP ADRESES SAKRIIT
Pievienots 28. apr 2011 07:46

Atbildēt komentāram

liina

atklāt profīlu....   salut
Pievienots 28. apr 2011 08:26

mrs bean

un ko tagad? ar laapaam un daksaam gaajienaa pret cilveeku, kurs zina, kaada noziime ir punktam aiz cipara un zina atskiriibu starp adopteet un adapteeties??? 
Pievienots 28. apr 2011 08:34

Sansibar

Vai tad kāds rosina uz kaut ko agresīvu? Diemžļe, vienkārši palūgt šim cilvēkam elementāru pieklājību un cieņu pret citu cilvēku nav iespējams, jo veids, kā tiek norādīts uz kļūdām, ir izsmējīgs un aizskarošs bieži vien, tā kā jādod varb'tu viņam izpausties citādi.

Es arī nebūtu priecīga, ja es aizsāktu diskusiju par, piemēram, autiņiem, bet kāds man pierakstītu pilnu disklusiju par to, cik es esmu liela analfabēte un cik slikti es protu rakstīt, un ko reāli nozīmē vārds "autiņbiksītes" un tā joprojām. Gala beigās - ja nevari īsti atbildēt uz jautājumu, bet vairāk par visu Tevi satrauc gramatika, varbūt ierosini diskusiju par elementāro zināšanu traģisku trūkumu un parunājies par to ar cilvēkiem, kurus tas satrauc, nevis uzmācies ar savām gudrībām nepatīkamā veidā citiem. Acīmredzot, to nespēj novērtēt lielākā daļa.
Pievienots 28. apr 2011 09:30

LAPAS KARTE