Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

tikai cilveeks

esmu apmulsusi ......

sveiki, dazadu apstaklu un notikumu vadita pagasnedel izlemu apmeklet dziednieku,palasijos atsauksmes par arturu tiltinu un uzreiz draudzenes vadita pieteicoss, dzivoju purvciema(vispar riga dzivoju neilgi)un diemzel nakas atziit ka man nav ne mazakas jausmas kur riga atrodas baznicas iela 34, ari si dziednieka majaslapa ir mineta adrese baznicas iela 34 3a, bet kad mekleju 1188 un google man vispar iestajas apjukums, jo 1188 uzrada ka ir riga tikai tada baltas baznicas iela, bet google man vispar neko nerada, tik vien ka reklamas kadas nu iestades atrodas uz baznicas ielas,.....baltas baznicas ielas utt.....ta nu es laiku skukis netieu skaidriba, vai ta ir viena un ta pati iela-ja ta, tad kapec ta netiek izrunata un raxtita pilnaja nosaukuma, bet bez maz vai tikusi pie iesaukas vienkarsi-bazinas iela, vai ari tas ir 2 dazadas ielas, zinu ka visnotalj tas atrodas kautkur centraa, bet ja reali tad mana pilsetina no kurienes naku ir 5 x mazaka ka rigas centrs, pieraxtijusies esmu uz so 4dienu, respektivi man ir  2 dienas laika lai atrastu un izzinatu celu ka tur tikt ,noteikt jabrauc lidz centram tas nu butu skaidrs, vai centra tuvuma jakapj ara, bet kur talaak........jo man nav ne mazakas jausmas  ka tur tikt bet sis apmeklejums man ir viens no svarigakajiem notikumiem mana dzive,ieprieks atvainojos par pareizrakstibas kludam, diemzel manam kompitim nav garumzimju vispar ka tadu, un varbut atruma ari kads burtins bus nospiedies ne taa vai par daudz

P.S. ja nu kada vel ir bijusi pie dziednieka tad es labprat paklausitos jusu pieredzee, vispar jau informacijas sasmelos daudz un dikti, ari man radinji paris ir bijushi pie shii cilveka un slavee , tomer  pils internets ir ar ari tadiem cilvekiem kas uzskata ka ta ir naudas izmeshana veejaa kur nu vel runat par veselo sapratu-mulkis paliec, naivs utt......
man ir 2 dienas laika...taka es loti loti loti ceru uz jusu sapratni un zinasanam rigas geografija........ieprieks jau saku milziigu paldies

Ievietots 25. apr 2011 22:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

tikai cilveeks

zzzzzzz.paldies
Pievienots 26. apr 2011 06:41

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE