Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

aptauja

Diskusija: 35. ned...nezinu ka rikoties

sveikas!
te jau īsta atbalsta komanda izveidojusies! dikti mīļi man tas šķiet!
es savu mazo ar nevarēju sagaidīt kādas 3 ned. un ar 3 cm atvērumu nostaigāju (nevis nogulēju) veselu mēnesi!
galu galā sanāca tā-vakarā ar vīru pamīlējāmies tā no sirds. ap 2 natī beidzot iemigu, bet pinīgi nekas neliecināja,ka varētu kautkas sākties. pilnīgs miers un klusums un 4:00 nogāja ūdeņi! 8:20 mazais jau bija uz punča!

Diskusija: Ceesu dzemdiibu nodalja...

draudzene tur dzemdēja un dzidēja kā māsiņas apņirdz tās māmiņas,kas izvēlas ģimenes palātas ar tekstu-ar ko tad tā tik īpaša,ka nevar gulēt ar visām kopā?tad viņai arī īpašāku attieksmi vajadzēs vai?

bet ja tu dzīvo valmierā,kāpēc nevēlies dzemdēt tur? es no Cēsu rajona speciāli uz Valmieru braucu, lai dzemdētu ūdenī. mums bija vecmāte Aija Mikova. dikti feina. viņa ūdensdzendībās pati labākā:milzu pieredze, mīļa,jauka, zinoša. arī citus bērniņus dzemdēšu pie viņas.

Diskusija: Vakara gulesana.

Manam Rausītim ritms arī iestrādājies. guļ no 2 naktī lidz 8 vai 9 rītā,tad fiksi paēd un guļ atkal līdz 12 vai pat 13. pa dienu ar apmēram 2h precizitāti mums tas ritms. un vakarā tusējas no 22. viņam tagad 1,5 mēn un šāds ritms ir jau no 2 ned vecuma. esmu mēģinājusi visu ko, pat vannā liku 1 naktī,bet rezultāta nekāda,kā 2, tā pats aizmieg neatkarīgi no vietas un pozas. ritms ir ritms. katram mazulim tas ir savs...
vienīgais,ko varu ieteikt,liec viņu gulēt vēlāk. padzīvojies,mēģini nogurdināt un liec gulēt pēc 11.

Diskusija: Vārdiņš

mūsu puišuks ir Miks

Diskusija: slikti ēd

baro vēl ar sauso maisījumu un piena nebūs vispār! bērns paliks alerģisks,hiperaktīvs un varēsi pirkt zāles par nenormālām naudām,jo mazajam taču vajag...
nav tāda jēdziena-nepietiek piena! vajag tik barot un būs arī ar ko! katrā ēdienreizē dod vienu krūti, jo vairāk bēbis izsūks,jo vairāk pups saražos! ja pupā pieniņš beidzies un mazais dikti prasa vēl,tik tad dod otru,bet mēģini piedabūt,lai cītīgi pasūc jau "lietoto" pupu. pamocīsies 3 dienas un būs i piens, i mazajam apetīte... jo biežāk piedāvāsi krūti,jo labāk. kaut pa 15 min,kāmēr iestrādāsies.
piena vairošanai vēl vari padzert fenheļa vai ķimeņu tēju. un noteikti pupus neapsaldē,turi siltumā!
cik ilgi mazulītis neņēmās svarā līdz sāki viņu indēt ar maisījumu?

Diskusija: nepatīk vannoties

meģini peldināt uz puncīša. turi aiz zodiņa un ar vēderiņu uz leju. mums uz vēdera patīk,varētu peldēt kaut visu dienu,ja neatdzistu ūdens un nesagribētos ēst. smejam,ka jau peldplēves starp kāju pirkstiņiem aug. kā pagriež uz muguriņas,tā bļaviens vaļā... mums 3 mēneši. vēl esmu dzirdējusi,ka vajag skaistu mūziku fōnā uzlikt,bet pirms tam pavēro bērnu kāda mūzika viņam patīk.
un vēl, manuprāt, nekāda mazgāšana vannā mazulim nav nepieciešama, pietiek ar peldēšanos...

Diskusija: par ginekologiem

veselības centrā 4 ir lieliskas dakterītes. tik par Zaļkalni ir nelabākas atsauksmes dzirdētas...
bet tur ir diezgan dārgi. pirmā vizīte ar visu usg sanāk pie 50ls.(vizīte 20,usg 22,+analīzes) katra atkātrtotā vizīte pie dakterītes 15ls...

Diskusija: Kā iztīrīt no drēbēm augu eļļu?

es par trauku mazgājamo līdzekli. uzpilinu,ieberzēju un metu veļasmašīnā pie pārējām drēbēm...

Diskusija: Similac piena maisījums...

ja kaka ir zaļa,tas norāda uz caureju un nepanesamību! no dzels kaka ir gandrīz melna!
ja godīgi,tad vispār brīnos kā bērni tos maisījumus ēd! kāpēc vairs neviens mazos nepiebaro ar vārītiem,blenderētiem dārzeņiem(kāļi,rāceņi,ķirbji,mazliet burkāna) un veco,labo auzu tumi?? daudz veselīgķ un nevienam bērnam no tiem nav nekādu problēmu!

Diskusija: Grūtniecības iestāšanās

es 5 gadus regulāri dzēru tabletes,tad vienā dienā dienā ar vīru nolēmām-beigšu sevi indēt,lietosim gumijas,lai ķermenis atpūšās. 2 mēnešus lietojām gumijas,vienā reizē vīrs prasa-mazo gribi?saku - gribu gan. tajā reizē bez izsargāšanās mīlējāmies. bet tad sabijāmies-ja nu tiešām,un atkal gumijas... pēc 2 nedēļām mēnešreizes kkā kavējās,smejot testu uztaisīju. Tagad auklēju savu 3,5 mēnešus veco dēliņu! esam laimīgi ar katru šūnu un līdz sirds dziļumiem! īsāk sakot-ar pirmo mēģinājumu!
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. »