Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

mammmiiitee

uzturlidzekli

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

sveikas mammas, sakiet ko daritt ja tevs nepilda uzturlidzeklu izliguma nosacijumus, respektivi nemaksa alimentus????vai ir velreiz jataisa dokumenti un jagriezas ar prasibu tiesa, kas vinjam draud nedraud, varbut kada ar to ir saskarusies

Ievietots 27. mar 2011 17:39

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Aija123

jau ir bijushas tadas diskusijas ne vienu vien reizi.
Pievienots 27. mar 2011 18:33

Lācītis Rūcītis

mammmiiitee

kinca, es ar to saskaros, tapec man tas ir aktuals jautajums, jeb precizak krenkis, varbut ari sis diskusijas ir bijusas, bet taka tolaik man nebij aktualas, tad logiski ka tajas neiedzilinajos un pat nelasiju,nemekleju, tapec ar sadu komentaru tu ipasi daudz nepalidzeji, lai vai nu ka, paldies par atsauksmi....
Pievienots 27. mar 2011 22:11

mammmiiitee

sanitai liels paldies
Pievienots 27. mar 2011 22:11

Aija123

Prieksh tam jau ir domats,,meklesana,, ieraksti atbilstosu vardinu un mekletajs uzradis un pati parliecinasies,ka tadas diskusijas ir bijushas!!!Tagad,kad ir kluvis shis jautajums aktuals,tad ari var parlasit tas diskusijas,vai tad ne???
Ceru,ka tu zini,ka tagad minimalie uzturlidzekli ko var prasit piedzit no berna teva ir 50 Ls un 60 Ls
Pievienots 28. mar 2011 08:51

mammmiiitee

kinca, tu druscinj ne ta saprati......pirmkart saja lapa esmu nesen lidz ar to pat lagam nesaprotu kur ko meklet, otkart tagad no teva var prasit tik cik gribi, bet dabuut -tas ir cits jautajums, mana gadijuma teetuks vienkarsi pateica ka ja es prasisu lielaku summu par 50ls, vins vienkarsi aizies no darba-redz vins var to atlauties, bet nu jau ka 4 menesus vinjam grutibas sagada samaksat tos pasus 50ls, atklati zvana un izsmej, lai eju pie domes uzbagot, ka berns vinjam ir miris, ka vinjam esot tikai deels gar parejiem nekadas dalas utt(tagadejai sievietei ir 7 gadigs puika-bet tas nav vinja biodeels)reiz pat vins man pateica ka redz ko es ubagojot un pazemojot sevi ka lai atdodu bernu nama bernu jo no vina ne santimu nedabusu, gaju uz tiesu bet dusa saskreja papezos biju parstresojusies ta ka melns gar acim skreja un gibonis gaja virsu , jo no vinja vecaku un radu puses tadi draudi gaja ka maz neliekaas, a vinjam radinieks strada domee, a es esmu vienkarsa mirstiigaa, izgaju ar vinju uz izligumu, paraxtijam dokumentu ka vinjs apnjemas katru menesi maksat 50ls.....un viss -tiesa ta ari nenotika-oficiali tas saucas pirmstiesas izligums, ka tiesa samierina abas puses un iztiek bez tiesas un valsts iejauksanaas, a tadu papiru jebkurs var izprinteet un paraxtiit, nav nedz tiesnesa paraxta vai tiesu nama zimoga-neka tikai plika lapele ar manu un vinja uzvardu, cik dzirdeju n saviem radiem vinji teica ka tiesu izpilditajs nevar palidzet-jo respektivi man tiesa nav bijusi, citi atkal saka ka tas papirs ir tiesisks -tomer tur ir minets lietas nr, citi atkal saka ka viss pa jaunam jataisa utt, tapec ari sekoja sis jautajums jums-maminjam, velejos lai padalieties ar mani pieredzee, bet nu jau sodien sazvaniju tiesu namu un siki izjautaju kas un kaa, taa viss ir zinams, bet tomer mani daudz kas neapmierina sai visa stulbumaa, piemeram es tikai vakar uzzinaju ka var tiesnesim pieprasit pagaidu leemumu, a es februari ierosinaju lietu un izskatija tikai junija, lidz tam laikam man neko nemaksaja nedz teevs nedz valsts, ari tagad kad zvaniju ar jautajumu vai caur tiesu izpilditaju ejot es varu ceret ari uz naudinju ko vinjs ir parada par siem nu jau 5 menesiem-atbilde sekoja -nee......
tapat uz jautajumu, ko es varu darit, ka tevs atklati nirgajas, saka ka redz vinjam tagad ir deels nevis skukis kas ar lellem spelejas, vinja jauna dama-mate budama, man vispar pazvana un pasaka ka lai es nemot vera ka tikmer kamer vinja bus kopa ar mana berna tevu-vinja daris visu iespejamo lai si cilveka acis eksistetu tikai vinjas deels, ka vinjai pat tas patiik ka vinjs noniecina pats savu meitu dodot prieksroku vinjas bernam
bet pats absurdakais ir tas ka vinji man zvanas visi pec kartas un saka ka redz lai es turot muti, ka ja ne tad vinjs man atnems bernu , vai ari panaks ka es katru dienu bernu vedaju pie vinja utt, tas jau nekas ka jau ka gadu neinteresejas, tik to vien dara ka nirgajas un pazemo, ari berna mantas -gultinju, rotallietas uc mantas vinjs neatdot-saka ka sakuma lai es vinjam atdodu visu naudu ko vinjs gada laika ir ieguldijis bernam partika apgerba utt, bet pats smiekligakais ir tas ka vinjs man saka ka ja es virinasu muti vinnjs atteiksies noteva tiesibaam-iedomajieties ka cilvekam sakapis galvaa, kurs vinjs idiots vispar ir ravis ka vinjam tadas tiesibas ir?????
vinjs man vienkarsi pagasgada valentindiena atnakot no darba pavestija ka man ir jaizvacas jo pec nedelas ievacas vina jauna daama, pat santima neiedeva celam, es mekleju pa internetu svesiem cilvekiem prasiju vai var man palidzet ar auto, jo dzivojam dobele a vienigas majas kur man bij iet ir mana mamma-kas dzivo jekabpili, atradas kads loti labestigs virietis arko vel joprojam uzturam kontaktus , vinjs brauca no rigas uz dobeli, no dobeles uz jekabpili -un atpakal uz rigu, meklejas pa radiem sedekliti svesas meitenes bernam, un pats galvenais man nepaprasija ne santima, mans berns vinjam masinu pievema 3 reizes , bet vinjs tikai pasmineja un teica ka lai neuztraucos ka tie ir tikai sikumi, ka lai labak censos domat pozitivi un kalt nakotnes planus, bet tas lops visiem saviem radiem pastastija ka redz es esmu aizmukusi no majam  pat tiesas paskaidrojuma to uzraxtija-protams tiesas zale vinjs vienkarssi bija spiests atzities bet tapat neatzina 100%-pateica ka advokats vinja nepareizi sapratis, vinja meitene man zvana un apvaino ka redz ko es te 4ikstu un diedeleju ka redz es tak pati aizmuku, tads glevulis pat nespej saviem tuvakajiem pateikt patiesibu, nerunajot par to ka savam masam vinjs zaga zelta rotas un mati apzaga, bet tas pofig, taads memmes delinjs, mate vinja man zvanas un prasa cik tad es gribu utt..........milais dievs es neko vispar negribu, es vienkarsi izmantoju savas tiesibas un viss, galu gala kad vinjs stajas intmas attiecibas ar mani-matei un omei atlauju neprasija gan a tagad kad tadus meslus savarijis paslepies zem brun4iem, es gadu murgoju pa naktim raudaju , pat bija doma iet pie arsta jo tas nebija izturami-katru nakti murgi ka vinjs mani pazemo nirgaas ka redz es vinjam diedeleju un naudu ubagoju utt, tagad paldiesdievam tas ir pierimies , bet iekseji ir tik pretigi, .....mums milestibas nebija sen, bijam kopa jo taka es pati augu bez teva sev nozverejos ka es kodisu kaut sev kaja un galvu sitisu pret sienu bet rupesos par to lai manam bernam butu tetis, bet es nekad nebutu domajusi ka vinja ieksa slepjas tada 4uuska, a vinja meiteni es vispar nesaprotu, vinja pati ir mate un reiz kad kartejo reizi parmijam komplimentus pa telefonu es vinjai teicu ka ka vinja var dzivot ar tadu virieti, vinja pati ir mate, vinja man atbildeja ka vinjas bijusais bija normals vecis ka vijs alimentus delam maksaa, a tagadeja lieta uz vinju neatiecas, laigan vinja jaucas ieksa ka nemetaas, es nekad nerunaju ar berna tevu-bet ar vinju, vinja ir taka advokate bez maz vai......ikreiz kad tiek atkal celts gaisma tas viss , vienmer es runaju ar vinju, berna tevs pats neko nesaka un savu viedokli ari neizsaka, pedejais piliens vispar bija tads ka vinja man pateica-tu jau zini ka vinjs daris visu ko liksu taka tev nav izredzu-un pat advokatei savai to visu stastot-cilveks noplata rokas, nav seit latvija neviena likuma kas aizliegtu berna tevam ta izteikties par bernu, nav tada likuma kas aizliegtu svesam personam parnjemt vadibu svesas rokas, nav tada likuma kas uzliek sodu par berna aizskarsanu, jo tur  gaja tadi vardi lauka, ka es vienkarsi nometu klausuli, jo nespeju sagremot ka miesigs tevs var ta noniecinat savu miesu un asinis, patiesiba es pat tagad to vel nesaprotu un skiet nekad nesapratiisu, .......ta vot sezu arb domu ka dievs nav mazais berns -visu redz, ar ceribu ka reiz naks vinjam tas atpakal, ka kadreiz vinjam paradisies sirds un vinjs sapratis kadu noziegumu ir paveicis-atteicies no sava berna, bet dazkart zuud speeks un ceriiba jo visi vienmer saka bus labi, tev viss buus, bet ka nav ta nav, katru nakti man ir bezmiegs jo pagatnes ainas vienkarsi nelauj guleet tas smace nost, un rodas tada sajuta ka tas drankis viss nav nomazgajams, ka lai ar to sadzivo, ka lai sagremo so rugto patiesibu.........es atrak pasnavibu uztaisitu neka atteiktos no sava berna , es nomirtu ja mana dzive nebutu vinjas-vinja ir man pats dargakais, tirakais un sveetakais-patiesiba pateicoties vinjai es esmu cilveks, esmu kluvusi labaka un iecietigaka, agrak nebija iedomajama 5diena, 6diena bez alkohola, tagad jau ka 4 gadus es nedzeru pa siem 4 gadiem varbut ir bijusas 10 reizes kad esmu izdzerusi sampaniesa glazi vai sidru, ja draudzenes velk uz klubu, es aizejot tapat sezu mala ar domu ka si nav mana pasaule un vieta, ka mana vieta ir majas pie berna, un man ir tik loti gruti , jo es nezinu ko vinjai teiksu kad berns paaugsies, ka gan es varesu pateikt ka tevs mus izmeta no majam, nolamaja un apleja ar dubliem tikai tapec ka esam. ka vinjs atteicas no vinjas citas deel, bet kluseet ari nedrixt, jo ja nu gadisies ka vinjs atgriezisies ar ultimatiem, bernam no 7 gadiem jaizlemj pasai a ja vinja nezinas, kas zin varbut nezinot gribes vinju iepaziit, bet pasakot tas salauzis vinjas sirdi, es piemeram vel lidz sim bridim ceru ka varbut kadreiz mans tevs velesies par mani ko zinat, ka varbut ienaks pa manam durvim,...........asaras skrien aciis a kas bus ar berninju, neteikt ari nedriixt, bernam bus jautajumi un patiesiba ir un paliek patyiesiba-ta japienem un ar to jasadzivo........
Pievienots 28. mar 2011 22:37

eliota

Redzēsi, kādreiz pienāks diena, kad viņam kaut ko vajadzēs no Tevis, vienalga ko, bērna mīlestību, materiālo atbalstu vai ko citu, bet tad Tu jau būsi nostājusies uz savam kājām, kā arī Tavs bērns. Mūžīgi jauns viņš nebūs, mūžīgi nebūs vajadzīgs kaut kādai sievietei ar pašas bērnu. un ko tad? Tici man, nāks lūgties Tevi un tikai tad atcerēsies, ka viņam ir bērns, bet  tagad jau viņš to nesaprot, ka tad kad kādreiz pašam vajadzēs palīdzību, tad vairs viņam nepalīdzēs neviens.. Tikai esi pacietīga, nestreb karstu un parādi, ka esi pārāka. Tā vienmēr notiek!! Vēlu Tev izturību un veiksmi!
Pievienots 29. mar 2011 06:27

LAPAS KARTE