Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

(Pierre Robin sequence (PRS)

Sweikas,wisas maminas !!!

Raxtu tpc,lai uzzinatu wai ir kada mamina - (Jusu bernam) kops dzimsanas ir problemas ar elposanu ta saucamais (Pierre Robin sequence (PRS))!?

Man piedzima meitina ar so slimibu,ja ta to war saukt....

Winai ir mazs zodins un ta rezultata winas melite mute neatrodas ka wajag ,ta ir nedaudz uz aimuguri un aizsedz elpcelu ciet ta rezultata winai bija gruti elpot....
Pirmajas dienas wina kka speja elpot,bet pec tam wairs ne...

Un ta rezultata...

Winai jau pirmajas dienas uztaisija operaciju,jo nespeja pati wairs elpot,tgd winai ir trubina kakla (Tracheostomy Tube)...

Tgd ir daudz labak,bet weljoprojam esam slimnica,winai ir 3 menesi ,arsti teica ,ka winai bus ap gadinu ,wairs newajadzs to trubinu (Tracheostomy Tube)...

Man ir loti paweicies,ka es dziwoju Anglija (UK) seit man meitinai wisa aprupe un operacijas ir pa welti,es nezinu ,kas butu noticis,ja wina piedzimtu Latwija (LV),jo Latwija nebutu pawelti nekas....

Raxtat man maminas kuram ir (Bija) ari si problema,gribu dzirdet ka Jus tiekat gala ar si situaciju utt...

Paldies Par Uzmanibu ...

Ievietots 23. mar 2011 17:10

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

media.lemon

Sveiki! Arī manai meitiņai ir šis sindroms, nu jau 1,5mēn veca. Varbūt varat pastāstīt, kā šobrīd klājas jūsu meitiņai ar elpošanu? Kā attīstība? Vai ir kādi runāšanas traucējumi?
Pievienots 10. dec 2019 07:06

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE