Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vitamīni grūtniecēm.

Sveiki visiem.
Man rit 8tais mēnesis un sāku aizdomāties, ka varbūt vajadzētu kādus vitamīnus padzert, kaut gan ārsts neko nav teicis, bet nu liekas, ka vajadzētu, jo āda, nagi, mati utt, paliek sliktāki un vispār jūtu, ka mazais daudz atņem..
varbūt varat ieteikt kādus labus vitamīnus grūtniecēm, negribas arī baigo ķīmiju dzert...tāpēc gribas kāda viedokli, nevis izreklamētos pirkt...kuri dārgi...un nedomāju, ka labāki par parastajem..

Ievietots 11. mar 2011 10:50

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

nice

Es dzēru Multi Livol Total grūtniecēm, ārsts ieteica. Vai labi, nezinu. Mazajam 3 mēneši,bet nekādu problēmu man nav.
Pievienots 11. mar 2011 11:13

Atbildēt komentāram

Jenots

tieši manas domas, cena ar nav pārāk augsta kaut kur nepilni 7 LS
Pievienots 11. mar 2011 11:16

morisdonna9

Vitamīni grūtniecēm - Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Pievienots 22. sep 05:34

ex.Gausena

Vai tad tu nelieto grutniecu vitaminus no pasa sakuma. Man jau ginekologite pirmaja vizite teica ka jalieto bus grutniecu vitamini lai mazais sanemtu to ko vajag un pasai ari lai nekristu mati lauka,nagi lai butu labi. Lietoju ELEVIT vitaminus loti labi lietoju abas grutniecibas neko sliktu nevar pateikt,nu un ka ari protams vitaminiem bagatu partiku
Pievienots 11. mar 2011 11:16

Atbildēt komentāram

puk

Jau no paša sākuma lietoju YourLife Prenetal vitamīnus(100Tb.uz 3,5mēnešiem,cena 9ls) un + Cancigran un MagneB6!
Pievienots 11. mar 2011 11:27

Atbildēt komentāram

Inyy

iillss, vai tik mums nav viena un tā pati daktere? Man tieši tāda pati kombinācija, kā Tev, un pašlaik jūtos tīri labi (tfu tfu tfu). Arī visas analīzes ir normas robežās.
Pievienots 11. mar 2011 13:19

puk

Nezinu,ja esi no Dobeles,tad iespējams!
Pievienots 15. mar 2011 07:07

''''''

Grūtnieču vitamīni jālieto jau no paš grūtniecības sākuma... es lietoju Bio Multi vitamīnus... nav dārgi, un ja pēr visu kastīti uz 3mēn. tad pavisam izdevīgi... Kad pirmo gaidiju lietoju Elevit vitamīnus...
Pievienots 11. mar 2011 11:35

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man vēl daktere ieteica dzert dzelzi, kas ir domāts grūtniecēm. Dzeru arī Calcigranu un vitamīnus, kuri ir domāti grūtniecēm. Visu šo pašu man daktere ieteica turpināt dzert, kad bebulis būs piedzimis un barošu ar krūti.
Par Magne B6 gan ir prātīgi jālieto, jo uz grūtniecības beigām to neiesaka dzert. 
Pievienots 11. mar 2011 11:42

Atbildēt komentāram

puk

Mangnijam ir noteiktas devas un dakteris to kontrolē caur analīzēm!Un zinu,ka pamatā viņu lieto,lai kājās nemestos krmpji,kuri tieši ir uz grūtniecības beigām!
Pievienots 11. mar 2011 11:45

###

lietoju Bio-multi 9.19 ls  90 tabletes( 3 mēnešiem) un ferretab ( dzelzs) ārste izrakstīja.
Pievienots 11. mar 2011 11:44

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ferretab arī lietoju, bet to var nopirkt aptiekās arī bez receptes.
Pievienots 11. mar 2011 11:45

###

Magne B6 lietoju pašā sākumā jo ķeizarrētiņa bija sāpīga. Kā vairs sāpes nejūtu ārste ieteica pārtraukt.
Pievienots 11. mar 2011 11:48

santa86

Es dzeru Elevit vitaminus...
Pievienots 11. mar 2011 12:10

Atbildēt komentāram

Miranda

Es dzēru Elevit vitamīnus, dažus mēnešus, bet Magvitu gan lielāko daļu grūtniecības laiku un dzelzi Tothem. Magn B6 vitamīnos ir daudz dažādi B grupas vitamīnu, tāpēc šos arī iesaka dzert profilaktiski, pat ja nav grūtniece, arī bērniem, viņi ir domāti ne tikai krampjiem un tirpšanai, bet arī nervu sistēmas uzlabošanai, nogurumam ilgstošam, bērniem pie pārslodzes, pēc un pirms operācijām labi jo magnijs un B6 vitamīns palīdz atjaunoties smadzeņu šūnām, kas ir "pabojājušās" pēc narkozes.  Mūsu ģimenē Magvit tiek lietots reizi pusgadā mēnesi un varu teikt kad tas tiešām palīdz, it īpaši kad nāk pavasaris un ir iestājies pārgurums un dabīgo vitamīnu trūkums
Elevit vitamīnos ir daudz folskābe (tā pareizi laikam sauc) kas ļoti nepieciešama grūtniecēm.
Pievienots 11. mar 2011 13:13

Atbildēt komentāram

inna

ari es lietoju elevitu no pasa grutniecibas sakuma un tagad mazajai ir 5men un vel joprojam lietoju,jo saja gada laika nav partika pieejami vitamini taa kaa gribetos, tapec saudzeju sevi barojot mazo ar kruti.
man jau liekas,ka visiem vitaminiemta cena daudzmaz vienada.
Pievienots 11. mar 2011 13:22

Atbildēt komentāram

Anonīms

es lietoju MaMavit, loti pienemama cena ap 5ls un sastava visas nepieciesamas vielas!!!
Pievienots 11. mar 2011 13:24

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE