Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Uzdod savu jautājumu

 • prasības pieteikums uzturlīdzekļu piedziņai

  Jautājums:Labdien.
  Dēlam š.g. maijā paliek 18 gadi un līdz šim uzturlīdzekļus tēva vietā saņemu no UGF. Tā kā dēls turpina mācības visusskolā, sniegsim (t.i.nu jau pilngadīgais jaunietis) tiesā prasības pieteikumu maza apmēra prasībā par uzturlīdzekļu piedziņu. Tomēr mums būs nepieciešama profesionāla speciālista palīdzība šīs prasības pareizai aizpildīšanai. Lūdzu kādu pavedienu pie kā un kur mums jāgriežas.
  Jau iepriekš liels paldies.
  Maija.

  Atbilde (17.04.2017): Zvērināti advokāti Anita Rektiņa, Dana Rone, Iveta Bumbiere, Jevgenija Tverjanoviča-Bore, Jānis Kucenko, Jānis Muižnieks, Linards Baumanis

  Zvērināts advokāts Jānis Muižnieks: Profesionālu palīdzību prasības pieteikuma uzturlīdzekļu piedziņas sastādīšanai (juridiskās palīdzības sniegšanai) Jums var sniegt zvērināti advokāti. Pilns Latvijas zvērinātu advokātu saraksts ir pieejams Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas mājas lapā: http://www.advokatura.lv/lv/zverinati-advokati/. Zvērinātu advokātu saraksts aptver gan advokātus pēc tiesu darbības teritorijas, gan arī advokātus pēc to specializācijas. Jums šajā gadījumā būtu nepieciešams advokāts (advokāte), kas specializējas ģimenes tiesībās, taču jebkurā gadījumā Jums pašai ir jāizvēlas advokāts (advokāte), ar kuru ir jāsazinās un jāvienojas par juridiskās palīdzības sniegšanu.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. »

 

LAPAS KARTE