Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Uzdod savu jautājumu

 • Māte neaprūpē bērnu

  Jautājums:Labdien. Vēlos uzzināt ko un kā man darīt ja izsķiroties no berna mātes viņa iesniedza tiesā prasibu par netuvosanos vinai un musu kopigajai meitiņai.spriedums ir stajies speka. loti velos atgut savu meitinu jo bernu mate pienacigi neaprupe un nepieskata mazo. bernu vinas prombutnes laika pieskata 12 gadigs berns un berna mates masas dels kam ir 19 gadi. mate ik pa laikam satiekas ar citiem viriesiem un ir ari ta ka 12 gadiga meita ar 10 gadus veco brali kad kaujas tad vispar neskatas kur kas notiek. respektivi apdraud pat reizem mazas dzivibu. barintiesa gandriz nereage ne uz ko.

  Atbilde (05.01.2017): Zvērināti advokāti Anita Rektiņa, Dana Rone, Iveta Bumbiere, Jevgenija Tverjanoviča-Bore, Jānis Kucenko, Jānis Muižnieks, Linards Baumanis

  Zvērināta advokāte Anita Rektiņa: “Ja tiesas spriedums ir stājies spēkā, tad tas ir jāpilda. Ja kopš tiesas sprieduma spēkā stāšanās ir mainījušies apstākļi un tikai tagad ir atklājies, ka bērna māte pienācīgi neaprūpē Jūsu bērnu, Jūs varat vērsties tiesā ar prasību par bērna dzīvesvietas noteikšanu pie Jums un vienlaicīgi Jums jālūdz bāriņtiesa pārliecināties, vai bērna drošība netiek apdraudēta. Tomēr Jūsu sniegtais situācijas apraksts ir ļoti nepilnīgs un neprecīzs un, iespējams, nesniedz pareizu priekšstatu par patieso situāciju (piemēram, tiesa nepieņem galīgo nolēmumu par netuvošanos bērnam, iespējams, tiesa kādu iemeslu dēļ ir Jums ierobežojusi saskarsmes tiesības ar bērnu) un līdz ar to nav iespējams sniegt Jums precīzu padomu.”

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. »

 

LAPAS KARTE