Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

Specialitāte:

Kontaktinformācija:: irenax@inbox.lv, www.gilis.lv, pieteikties uz konsultāciju var pa tālruni 67845208 vai 28300800

 

Jautā speciālistei par sejas ādas kopšanas problēmām un risinājumiem visa vecuma cilvēkiem. Jautā, kāpēc rodas problēmas ar sejas ādu un kāpēc dažkārt neizdodas problēmu atrisināt saviem spēkiem. Daktere sniegs konsultāciju par dažādām sejas ādas kopšanas procedūrām, biorevitalizāciju, hialuronskābes filleru injekcijām u.c.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Gēla nagi (2)

  Jautājums:Sveiki. Manai meitiņai nu jau būs 9mēneši. Es gribētu sev uz svētkiem uzlikt gēla nagus. Bet vai tas meitai nebūs kaitīgi?

  Atbilde 2010-12-21 16:26:04: Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

  Gēla nagi, kas uzlikti mātei, bērnam nav kaitīgi. Pēc grūtniecības mākslīgos nagus var likt, bet ja sievietes izvēlas pieaudzēt nagus, labāk nagus likt īsākus, tuvu dabīgajam garumam, lai samazinātu r

  Lasīt vairāk

 • Ādas bēda

  Jautājums:Labdien. Man un dēlam mugura un rokas pamazām vien noklājas ar baltiem plankumiem, it kā ādas sēnīte. nopirku ieteikto pretblaugznu šampūnu, saka, labi palīdzot. Bet ko darīt ar plankumiem? Mēģināt solārijā pa drusciņai sauļot?

  Atbilde 2010-12-17 12:04:30: Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

  Jā, šie batlie plankumi saglabāsies ilgi, līdz saskarsies ar saules stariem. Cik bērnam gadu un kādā mērā šī problēma traucē pašam bērnam? Solārijs nav īpaši ieteicams, bet cita alternatīva ir saule.

  Lasīt vairāk

 • Apsaldēta sejiņa

  Jautājums:Sveiki! Jau lasīju, ka ja bērnam apsaldēta sejiņa vajag lietot Bepantenu vai Pantenolu. Bet mans jautājums, vai drīkst iet ārā, ja bērna sejiņa ir apsaldēta? Vai ir jāgaida, kamēr apārsējās?!

  Atbilde 2010-12-17 12:01:14: Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

  Jā, tiešām, ja vaigu āda ir sakairināta, labāk dažas dienas nogaidīt mājās, jo ne tikai sals, bet arī vējš un mitrums ir kaitīgs jutīgai ādai. Nevajadzētu aukstā laikā bērnam aizsiet muti ar šalli, ša

  Lasīt vairāk

 • Apsaldējumi

  Jautājums:Labdien! Tā kā šobrīd ārā valda ziema, sanāca tā, ka pēc neilgas uzturēšanās ārā, manam 5 mēnešus vecajam bērnam ir apsaldēti abi vaidziņi un zods. Tie ir apsārtuši pat istabas temperatūra. Vēlējos uzzināt vai ir kādi līdzekļi apsārtuma ārstēšanai vai mazināšanai?

  Atbilde 2010-12-07 11:55:22: Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

  Aptiekā var iegadāties Bepantenu vai Pantenolu un 3 reizes dienā bagātīgi uzklāt uz ādas. Domāju, ka drīz viss nomierināsies. Sargājiet ādu, pirms pastaigas klājiet barojošu bērnu krēmu (Babe līnija).

  Lasīt vairāk

 • Sārti vaidziņi

  Jautājums:Sveiki! Manam gadu vecajam dēliņam uz vaidziņiem parādījušies sausi plankumiņi, kas paliek ļoti sārti. Baroju viņu ar krūti, bet ēd arī papildu pārtiku. Ēšanas ziņā neko neesam mainījuši, tāpēc tai nevajadzētu būt alerģijai. Tāpat bija arī vecākajam dēlam līdz pat divu gadu vecumam. Ģimenes ārste bija izrakstījusi visas iespējamās ziedes, bet nelīdzēja, no dažām pat vēl sliktāk palika. Vai būtu jādodas pie dermatologa? No aukstuma arī nevajadzētu būt, jo šīs aukstās dienas pavadām istabā.

  Atbilde 2010-12-07 11:49:51: Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

  Šajā gadījumā tiešām jāmeklē vaina vai nu bērna gremošanas sistēmā (tādā vecumā var būt nepietiekami fermenti barības šķelšanai vai zarnu baktēriju problēma, vai imunitātes nepietiekamība). Es ļoti ie

  Lasīt vairāk

 • Iejaukšanās dabas likumos

  Jautājums:Sveicināti! Vai dažādas skaistumu uzlabojošas procedūras tomēr nav iejaukšanās dabas likumos? Paldies!

  Atbilde 2010-12-04 14:50:09: Irēna Kermen, ārste-kosmetoloģe

  Ja, piekrītu, viss, ko mēs sevī izmainām, ir atkāpe no gēnu noteiktā ceļa. Bet mums tas patīk, un no tā mēs smeļamies iedvesmu dzīvei. Izskata, apkārtnes un tamlīdzīgu lietu maiņa ir rotaļa, kas daudz

  Lasīt vairāk

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. »

 

LAPAS KARTE