Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

Specialitāte: Bērnu un jaunatnes radošo spēju attīstības centra un Privātās sākumskolas "Namiņš" direktore.

Kontaktinformācija:: Adrese: Āraišu 32, Rīga LV – 1039. Telefons/fax: 67530206; Mob.: 29546223; 26443766; e-pasts: namins2000@apollo.lv. Mārupes filiāle: Mežkalnu iela 11, Mārupes pag., Rīgas raj. Telefons/fax: 67708621.

 

Ja tev ir kādi neskaidri jautājumi par bērna sagatavošanu skolai, notikumiem skolā, kā arī nezini, kā risināt radušās problēmas, droši jautā šai speciālistei!

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Kur vērsties pēc palīdzības?

  Jautājums:Paldies liels par jūsu atsaucību. Man tad ir vēl viens jautājums. Skolā es esmu mēģinājusi atrisināt to problēmu, bet, jo es vairāk vēršos skolā, jo sliktāki rezultāti, kur es vēl varētu paintresēties par sava bērna problēmu?

  Atbilde 2010-12-17 11:56:09: Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

  Šajā gadījumā varat mēģināt vērsties Skolu valdē. Katram reģionam tāda ir. Lai veicas!

  Lasīt vairāk

 • Pusaudža nicināšana

  Jautājums:Vēlējos zināt, ko darīt, ja mans bērns ir invalīds, un skolā visu laiku tiek nepareizi noteikta viņa diagnoze un nepārtraukti tiek apvainots?

  Atbilde 2010-12-04 14:41:47: Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

  Cik man zināms, tad diagnozi nosaka ārstu speciālistu komisija, kura arī izlemj, vai bērnam tiek piešķirta invaliditāte. Ja tas ir oficiāli nokārtots, tad nav pamata skolai tam neticēt. Grūti saprast

  Lasīt vairāk

 • Kad mēs varētu tikt dārziņā?

  Jautājums:Lieta tāda, ka manam dēliņam ir 1 gads un 8 mēneši, un mēs neesam pieteikušies nevienā dārziņā, un šīs nedēļas laikā mēs iesim pieteikties dārziņā. Kādas ir mūsu izredzes un iespējas tikt dārziņā? Uz cik gadiem man rēķināties, ka dēliņš tiks dārziņā?

  Atbilde 2010-12-04 14:40:24: Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

  Esmu privātas izglītības iestādes direktore, tāpēc varu aicināt nākt uz mūsu privāto dārziņu, kurā nav rindas, bet par pašvaldības dārziņu rindām gan nezināšu Jums teikt. Varbūt interesējieties vietēj

  Lasīt vairāk

 • Skolotājas draudi

  Jautājums:Labdien! Manam dēlam ir 14 g. Viņam ir smagas veselības problēmas, centrālās nervu sistēmas bojājums, tas ir neatgriezenisks, skolā ir nesavaldīgs arī mājā, skolā bijušas nesaskaņas ar mūzikas skolotāju, likusi mācīties skolas himnu, viņš viņu pasūtījis. viņa visu laiku viņu izaicinot, esot teikusi, ka iešot līdz galam, lai vecāki maksājot sodu, ja nē, tad vecākus likšot cietumā, tas notiek internātskolā.

  Atbilde 2010-10-28 10:20:50: Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

  Domāju, ka Jums atbilde meklējama tieši savā skolā, personīgi tiekoties ar minēto skolotāju, kā arī ar skolēnu atbalsta personālu – skolas psihologu, sociālo pedagogu, kam, es ceru, internātskolā vaja

  Lasīt vairāk

 • Ūdens bērnudārzā

  Jautājums:Jauku, Jums dienu! Man ir sasāpējies jautājums!!! Sakiet lūdzu, kādam ir jābūt bērnu dzirdināšanas režīmam b-dārzā? Nevar būt, ka bērns dabū dzert tikai pie brokastīm, pusdienās - šķidrumu ar zupu, ja ir tad kompots, launagā - tēja vai piens, kā kuru reizi!

  Atbilde 2010-10-28 10:19:56: Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

  Cik man zināms, nekādos likumdošanas aktos nav stingri noteikts bērnu dzirdināšanas režīms pirmsskolā. Šādus lēmumus vajadzētu pieņemt vecākiem pašiem, sadarbojoties ar grupas skolotāju vai bērnudārza

  Lasīt vairāk

 • Bērns ar kustību traucējumiem

  Jautājums:Ja bērns ir apmeklējis parasto b-dārzu visus šos gadus, palicis pēdējais mācību gads un ir pašreiz pēc operācijas. Iepriekš staigāja, bet bija jāpalīdz apģērbties un uziet pa kāpnēm vēl daži sīkumi. Pēc kā nosaka un kas, vai bērnam pienākas mājapmācība. Komisija bērnu par kopjamu neuzskata.

  Atbilde : Sandra Indriksone, sākumskolas skolotāja

  Ja bērns pēc operācijas nestaigā, un bērnudārzs nevar nodrošināt šāda bērna apmācību, tad noteikti vajadzētu rast iespēju bērnam mācīties mājās, lai pienācīgi sagatavotos skolai. Domāju, ka jautājums

  Lasīt vairāk


 

LAPAS KARTE