Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

portāls mammamuntetiem.lv

Specialitāte:

Kontaktinformācija:: audra@mammam.lv

 

Šeit tu vari uzdot visus neskaidros jautājumus gan par portālu, gan neskaidrībām attiecībā uz citiem šīs sadaļas speciālistiem.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Par palīdzību daudzbērnu ģimenēm

  Jautājums:Labdien! Esmu strādājoša daudzbērnu māmiņa. ​Kad man piedzima pirmais bērniņš, Rīgas domes mājokļu un vides departaments man piešķīra dzīvokli ar kopējo platību 26.80 kv.m. Tagad, kad man bērniņi ir trīs, devos uz šo pašu iestādi, lai lūgtu paplašinājumu, bet man pēkšņi tiek pateikts, ka man palīdzība nepienākoties, neskatoties uz to, ka paradu man nav un esam kārtīga ģimene. Sakiet lūdzu, vai tas tiešām tā ir, ka man tā arī šeit jāpaliek? Man ir dēls un divas meitas. P.S. Tāda sajūta, ka departamentam labāk ir turēt tukšus dzīvokļus un laist iekšā dzērājus, kuri ielaiž parādus, nekā laist iekšā kārtīgas maksātspējīgas ģimenes.

  Atbilde : portāls mammamuntetiem.lv

  Vērsāmies ar jautājumu Rīgas domē. Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pārvaldes priekšniece Mārīte Javorska sniedza šādu atbildi: Saskaņā ar spēkā esošiem normatīvajiem tiesību aktiem, pašval

  Lasīt vairāk

 • Staigulis (3)

  Jautājums:Manam mazulim ir gandrīz 5 mēneši (12.10). Vai varu likt vinu staigulī, jo viņš arī ļoti grib uz kājām. Ja tagad nevar, kad tad ir ieteicams?

  Atbilde : portāls mammamuntetiem.lv

  Labdien! Speciālisti neiesaka izmantot staigulīti. Vairāk par to var lasīt http://www.mammamuntetiem.lv/articles/8757/kadas-rotallietas-nevajadzetu-pirkt/

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 65
 3. 66
 4. 67
 5. 68
 6. 69
 7. 70

 

LAPAS KARTE