Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

Specialitāte:

Kontaktinformācija:: Tālrunis: 67360776, 29217990, e-pasts: puce.sv@ balticom.lv www.figurasdraugi.lv

 

Vaicā uztura speciālistei, kā tikt vaļā no saldumu atkarības, kā novērst pārēšanos, ko nozīmē ēst veselīgi, kā uzlabot apetīti un arī par citiem ar ēšanu saistītiem jautājumiem, kas skar gan tevi, gan tavu bērnu.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Augļi un dārzeņi

  Jautājums:Sakiet lūdzu, kādi augli un dārzeņi varētu ietekmēt un ietekmē bērniņa veselību, ja es māmiņa zīdu savu bērniņu un nespēju ietekmēt daudzumu, ko apēst gribu.

  Atbilde : Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

  Augļi un dārzeņi ir labs uztura produkts un tas var ietekmēt vairāk jūsu pašsajūtu, ne bērniņa. Droši vien tika vaicāts par bērniņa vēdera pūšanos, kas ir parasta parādība visiem zīdaiņiem pirmajos 2-

  Lasīt vairāk

 • Liekais svars

  Jautājums:Varbūt jūs varētu man pateikt, kā samazināt savu svaru [svars 90kg, augums 171cm]. Dzīvoju es laukos, darba un fizisko aktivitāšu arī pietiek, esmu mēģinājusi ieturēt dietu, bet tad vienkārši pēc laika vairs nav spēka pat strādāt. Ir man arī 3 bērni. man ir arī vairogdziedzera problēmas. Lūdzu palīdziet, ja variet!

  Atbilde : Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

  Viens ir skaidrs, ka diētas neko neatrisina, un jums ir jāēd sabalansēts uzturs, jo lauku darbi prasa patstāvīgu enerģijas pieplūdumu. Arī vairogdziedzera darbības traucējumi var radīt svara pieaugumu

  Lasīt vairāk

 • Atsakās no maisījuma

  Jautājums:Labdien!!! Manam dēliņam ir četri mēneši un viņš atsakās dzert piena maisījumu, krūts piena nav. Ko darīt?

  Atbilde : Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

  Šajā situācijā varat mēģināt vārīt tumi no govs svaigpiena (kas nav pasterizēts) ar auzu pārslām, varat dot arī augļu biezenīti no pašmāju āboliem vai bumbieriem, arī banāns der. Pamazām varat domāt a

  Lasīt vairāk

 • Piena produktu alerģija

  Jautājums:Labdien. Bērnu ārste izteica versiju ka mūsu puisītim (7 mēn.) varētu būt alerģija no piena produktiem. Esam tos pārstājuši dot bērnam, lai novērotu, vai ir kāds uzlabojums, taču biju piemirsusi, ka arī pati nedrīkstu piena produktus lietot (vēl nedaudz baroju ar krūti). Vai tas attiecas uz pilnīgi visiem piena produktiem, vai arī tomēr drīkst lietot raudzētus produktus, piemēram kefīru un jogurtu?

  Atbilde : Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

  Ja ir alerģija, tad parasti no piena cukura, tad varat dot pienskābos piena produktus, ja tā ir piena olbaltuma nepanesība, tad jāizslēdz, jebkurš piena produkts, bet domāju, ka tā jums nav, jo būtu p

  Lasīt vairāk

 • Vistas ādiņa

  Jautājums:Labdien! Mani interesē jautājums- kā bija veselīgāk- vistai ādiņu noņemt pirms pagatavošanas, vai pēc pagatavošanas? Es parasti vistas gaļu sautēju, klāt pievienoju tikai garšvielas un kad gaļa jau gatava, pirms ēšanas noņemu ādiņu nost.

  Atbilde : Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

  Ja jūs domājat par tauku ierobežošanu uzturā, tad labāk pirms gatavošanas, jo zem ādas uzkrājas tauki un to noņemot, daļēji noņemat arī tauku kārtiņu.

  Lasīt vairāk

 • Labdien!

  Jautājums:Sveiki! Vēlējos zināt vai grūtniecības pirmajos mēnešos var lietot zāles Ibumetīnu? Vai labāk no zālēm vispār izvairīties?

  Atbilde : Inga Pūce, veselīga uztura speciāliste

  Drošāk būs, ja šo jautājumu uzdosiet savai ārstējošajai ārstei.

  Lasīt vairāk

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE