Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

Specialitāte: Medicīnas zinātņu doktore dermatoloģijā

 

Jautā speciālistei par labdabīgu un ļaundabīgu ādas veidojumu diagnostiku un noņemšanu, dažādu iegūtu un iedzimtu pigmentplankumu un tetovējumu diagnostiku un lāzerterapiju, dažādas izcelsmes rētaudu lāzerķirurģisku korekciju, par dažādu ādas novecošanās problēmu (grumbas, pigmenti, paplašinātas poras, ādas elastības un krāsas zudums) novēršanu un citus ar estētisko veselību saistītus jautājumus.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Jauns krēms

  Jautājums:Man jautājums, tagad reklamējas šāds līdzeklis Rejene, top shop veikalā, arī šajā mājas lapa to pamanīju, stāstot, kā likvidē strijas, lai gan es šaubos, ka tā vispār reāli. vai Jums ir viedoklis par šo līdzekli? Ar cieņu.

  Atbilde : Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

  Strijas ar lokāli lietojamiem līdzekļiem likvidēt nevar, tai skaitā ar Rejene. Var mēģināt padarīt strijas mazāk pamanāmas, kombinējot profesionālas procedūras ar dažādiem krēmiem mājās.

  Lasīt vairāk

 • Dzimumzīmes

  Jautājums:Man pa visu ķermeni ir mazas, brūnas dzimumzīmes un katru gadu viņas nāk klāt. Sakiet, kāpēc viņas rodas un vai tas nav kaut kas slikts?

  Atbilde : Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

  Katram cilvēkam dzimumzīmju skaits ir ģenētiski noteikts un dzīves laikā dzimumzīmes arī parādās. Šo noslieci provocē pārmērīga uzturēšanās saulē un solārijā, vairākas iekšķīgas saslimšanas. Obligāti

  Lasīt vairāk

 • Kārpas

  Jautājums:Manam mazdēliņam ir bērnu kārpas uz viena sāna un mēs bijām pie daktera un dakteris pateica, ka pariešot pēc 2-3gadiem! Viņam kārpas ir vienā sāna locītavā un tās kārpas brīžiem paliek tumšākas un brīžiem gaišākas! ko lai es daru, es taču nevaru uz to noskatīties! dodiet lūdzu padomu!

  Atbilde : Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

  Var vērsties pie speciālista, kas nodarbojas ar lāzerķirurģiju. Ja būs iespējams, kārpas varēs noņemt. Ja runa ir par moluskiem, var noņemt pie dermatologa ar kireti.

  Lasīt vairāk

 • Sejas āda

  Jautājums:Labdien!!Man ir 23 gadi un man uz sejas pēdējā laikā metās lielas, iekaisušas pumpas. Kā lai ar tām cīnās. Man pat padsmit gados nemetās tāds pumpas!!

  Atbilde : Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

  Pumpu problēma nav tikai „padsmitnieku vizītkarte”. Jāsāk ar analīžu veikšanu un veselības stāvokļa izvērtēšanu pie dermatologa.

  Lasīt vairāk

 • Stipri poraina āda

  Jautājums:Kādus līdzekļus labāk lietot, ja ir poraina āda savienojumā ar daudz melnajiem punktiem?

  Atbilde : Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

  Dekoratīvā kosmētika jāizvēlas ar norādi „non-comedonic”, piemēram minerālā kosmētika. Ādas kopšanas līdzekļi vēlami ar ādu nolobošu efektu, piemēram krēmi, gēli ar augļskābēm, salicilskābi, glikolskā

  Lasīt vairāk

 • Adas problēmas mazulim (1)

  Jautājums:Puisītim ir gandrīz 9 mēneši. Pirms mēneša pamanīju, ka uz vienas ciskiņas āda ir tāda kā kraupaina, bet tagad arī otra kājiņa tāda ir palikusi. Kas tas varētu būt un kā ar to cīnīties??? Jau iepriekš, paldies par atbildi!

  Atbilde : Māra Rone-Kupfere, estētiskā lāzerķirurģija

  Varētu būt izteikti sausa āda. Ieteicams lietot vannas peldes 2-3 reizes nedēļā ar vannas eļļām, pēc tam uzklāt bērniem domātus krēmus sausai ādai. Vajadzētu pārskatīt bērna ēdienkarti vai nav pārāk d

  Lasīt vairāk

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. »

 

LAPAS KARTE