Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Linards Rēdmanis, urologs

Specialitāte: vīrieša reproduktīvās veselības speciālists

Kontaktinformācija:: Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

 

Speciālists konsultēs par urīnizvadsistēmas orgānu slimībām, erektīlo disfunkciju, ejakulācijas traucējumiem, spermas kvalitātīti un tās radītajiem auglības traucējumiem.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Apsaldēšanās

  Jautājums:

  Vai tas ir iespējams, ka vīrietis var apsaldēt savu dzimumlocekli? Jāņos peldējos, pēc tam apmēram nedēļu bija nepatīkamas sajūtas urinējot un sāpēja vēders kreisā apakšējā daļā. Aizgāju pie urologa, bet viņš neko sakarīgu tā arī nepateica, kā tikai mani nosūtīja taisīt STS analīzes, kas, kā jau man likās, ari izrādījās negatīvas. Nu jau pagājušas 2 ned., sūdzību it kā vairs nekādu nav. Kas tas varētu būt?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Domāju, ka jums bija urīnceļu infekcija, kas var izzust arī bez ārstēšanas.

  Lasīt vairāk

 • Rengens

  Jautājums:

  Labdien. Mēs ar vīru plānojam otro bērniņu, bet tā nu sanāk, ka vīram jāveic rengens gūžai. Esmu dzirdējusi, ka no bērnu plānošanas jāatsakās vismaz pus gadu. Vai tā ir?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Veicot rentgena uzņēmumus, ir iespējams aizsargāt sēklinieku rajonu no staru ietekmes. Starojums uzņēmumu laikā nav liels, bet risks iespējamam kaitējumam vienmēr tiek pretstatīts paredzamajam ieguvum

  Lasīt vairāk

 • Sāpīga urinācija

  Jautājums:

  Labdien, jau apm. pusgadu mokos ar sāpīgu urinēšanu, asām sāpēm pirms un pēc urinācijas. No sākuma ārstēju ureoplazmu, kas tika izārstēta, pārbaudījos uz hlamīdijām, arī tās nebija. Pie ginekologa nekādu atbilžu vairāk nebija, tāpēc devos pie urologa, kur tika veiktas analīzes, nekas netika atrasts Sonogrāfijā atrada nierē mazu nierakmeni, ar to arī ārstu apmeklējumi ir beigušies. Respektīvi, kas vēl varētu būt pie vainas šādām sūdzībām? Ko vēl vajadzētu izmeklēt. paldies.

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Atkārtoti dodieties pie urologa, jo jums saglabājas sūdzības. Jums nepieciešams veikt papildus izmeklēšanu. Akmens nierē visdrīzāk nav iemesls sāpīgai urinācijai.

  Lasīt vairāk

 • Dēlam bumbulis krūtī

  Jautājums:

  Vairāk pajautāt nav kam, bērnu ārsts ir pazudis, tāpēc jautāju Jums kā ārstam un vīrietim. Manam dēlam ir 13.gadi un vienā krūtī parādījās tāds kā zirnītis, nedaudz sāpošs. Ja būtu meitene, uzskatītu, ka aug krūtis.Bet vai kaut kas tāds varētu būt zēnam? Pubertātes izpausme jeb man  būtu  kaut kas steidzami jāiesāk?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Noteikti būtu nepieciešams konsultēties ar ķirurgu, kurš izlems, kāda papildus izmeklēšana nepieciešama (rentgens, ultraskaņa vai kas cits).

  Lasīt vairāk

 • Nenoslīdējušas oliņas

  Jautājums:

  Manam dēliņam ir 1nedeļiņa, bet viņam vēl nav noslīdējušas oliņas, daktere teica, ja līdz mēnesītim tas nenotiks, tad vajadzēs mazo operēt, sakiet lūdzu, vai šī operācija ir sarežģīta un nekas greizi noiet nevar? Esmu ļoti, ļoti satraukusies!

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Nenoslīdējušu sēklinieku gadījumā veicamā operācija ir nopietna! Tomēr tā nav saistīta ar augstu komplikāciju risku.

  Lasīt vairāk

 • Spermas analīzes (1)

  Jautājums:

  Ko darīt lietas labā, ja spermogrammas slēdzienā rakstīts Spermas šķ. patoloģija (spermas izskats - neviendabīgs, nesašķidrinās, konsistence - viena gļota), bet pārējais normas robežās (normozoosperimija)? Jau iepriekš paldies!

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Būtu jākonsultējas pie urologa, jo ir vairākas uroloģiskas pataloģijas, kuras var izpausties ar spermas fizikālo īpašību izmaiņām. Tikai pēc spermas analīzes nav iespējams pilnībā izvērtēt pacienta ve

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. »

 

LAPAS KARTE