Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Linards Rēdmanis, urologs

Specialitāte: vīrieša reproduktīvās veselības speciālists

Kontaktinformācija:: Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

 

Speciālists konsultēs par urīnizvadsistēmas orgānu slimībām, erektīlo disfunkciju, ejakulācijas traucējumiem, spermas kvalitātīti un tās radītajiem auglības traucējumiem.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Vīrietis ar vienu olu

  Jautājums:Gribēju uzdot jautājumu, vai vīrietis ar vienu labo oliņu spēj radīt bērnus?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Ja labais (vienīgais) sēklinieks funkcionē normāli, tad teorētiski var būt iespēja radīt pēcnācējus. Lai izteiktu precīzākas prognozes par perspektīvām, vīrietim būtu jāveic spermas analīze, kur tiek

  Lasīt vairāk

 • Nesaturēšana

  Jautājums:Man ir puika (16 gadi) bieži naktī slapina gultā. Vai varētu būt, ka tas iedzimts, jo tēvam bija nieru noslīdējums? Un kā iespējams izārstēt?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Iedzimtas urīnceļu anomālijas var būt iemesls urīna nesaturēšanai. Ja ir tikai nieres noslīdējums, tad tam nevajadzētu izraisīt urīna nesaturēšanu. Jaunietis būtu jāparāda urologam, jo nesaturēšanas i

  Lasīt vairāk

 • Vēlamies bērniņu, bet vīrs regulāri lieto zāles

  Jautājums:

  Labdien, vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli. Mūsu ģimenē jau aug liels dēls, bet tik ļoti vēlamies vēl kādu mazulīti. taču pirms pāris gadiem vīram konstatēja osteoporozi, tad nu tagad vīrietis pāris gadus jau reizi nedēļā dzer zāles FOSAVANCE - osteoporozes ārstēšanai. Viedokļi ir dzirdēti dažādi - gan labāk bērnu nevajag, gan viss kārtībā, no zālēm nekāds ļaunums nav iespējams, kas man kā loģikas piekritējai liek aizdomāties....kāds ir Jūsu viedoklis, vai pastāv iespēja radīt veselu bērniņu?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Jums noteikti kā pārim būtu jākonsultējas pie ārsta par iespējamiem paaugstinātiem riskiem sekmīgas grūtniecības norisei. Svarīgs ir jūsu vecums, iepriekš pārciestās slimības un citi faktori. Jebkura

  Lasīt vairāk

 • Bezrecepšu medikamenti

  Jautājums:Cik droši un uzticami ir dažādie bezrecepšu medikamenti, ko reklamē kā labas zāles prostatīta un citu līdzīgu slimību gadījumos? Skatoties reklāmas, liekas, ka tie ir īsti brīnumlīdzekļi.

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Bezrecepšu medikamenti visbiežāk ir augu valsts preparāti. Tiem ir pierādīta pozitīva ietekme. Bet šo zāļu grupā nav veikti ļoti plaši pētījumi, kas ļautu cerēt , ka lietojot šīs zāles mēs ilgstošā l

  Lasīt vairāk

 • Dedzinoša sajūta pēc seksa (1)

  Jautājums:Pēdējā laikā pēc seksa ir ļoti nepatīkamas sajūtas. Ne īsti sāpes, bet tāda dedzinoša sajūta. Liekas, it kā gribētos urinēt, bet mēģinājums to darīt nepatīkamā ssajūtas tikai pastiprina, un urīna nemaz nav. Bet pēc kāda laika tas viss pāriet pats no sevis. Kas tas ir? Ar cieņu - vīrietis.

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Jums būtu jāapmeklē urologs , biežākais iemesls sāpēm ir iekaisums urīnizvadkanālā vai priekšdziedzerī.

  Lasīt vairāk

 • Urinācija ar asiņu izdalījumiem

  Jautājums: Labdien! Manam dēlam ir 2 mēn. un esmu pamanījusi, ka pirms urinācijas mazais stipri raud un mainot pamperu iekšā ir roza  pleķiši nelieli.Ko tas varētu nozīmēt?

  Atbilde : Linards Rēdmanis, urologs

  Domāju, ka jūsu dēlam varētu būt iekaisusi dzimumlocekļa priekšādiņa, ir kādā vietā ādas bojājums no kura izdalās asinis, kas varētu būt rozā pleķīšu iemesls. Aizvediet viņu pie ģimenes ārsta.

  Lasīt vairāk

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. »

 

LAPAS KARTE