Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Sandra Maļinovska

Specialitāte: Sertificēta fizioterapeite

 

Strādājusi gan ar bērniem, gan cilvēkiem darbaspējas vecumā, gan senioriem, katram piemeklējot individuālu pieeju. Īpaši patīk strādāt arī ar topošajām un jaunajām māmiņām pēcdzemdību posmā, kā arī dažāda vecuma bērniem. Mammamuntetiem.lv Gudro Sievu skolā fizioterapeite vada grupas nodarbības topošajām māmiņām, pieaugušajiem un senioriem, kā arī pirmsdzemdību kursu ietvaros topošajiem vecākiem vada nodarbību "Jaundzimušā aprūpe un ievads hendlingā".

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Staigasana

  Jautājums:Labdien,
  Manam puisītim ir 11 mēneši, attīstamies labi. Rāpojam ceļamies kājās un staigājam gar mēbelēm, bet mani satrauc, kad viņš,kad ir stāvus tā grib stutēties uz pirkstgaliem.Vińš ari stāv uz pilnas pēdas un arì, kad pārvietojas liek kāju uz pilnas pēdas. Viņš stutējas pirkstgalos, kad stāv uz vietas.Vai ir pamats satraukumam?ĢD saka, kad viss ir ok.


  Paldies

  Atbilde 2018-01-30 12:26:58: Sandra Maļinovska

  Atbilde: Sveika! Neredzot situāciju bildē vai video, varu tikai aptuveni iztēloties. Ja bērns to dara, kad ir piecēlies pats un stāv viens pats, tad visdrīzāk viņš kaut kur tiecas vēl augstāk, iespēja

  Lasīt vairāk


 

LAPAS KARTE