Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Hosams Abu Meri, gastroenterologs

Specialitāte: Sertificēts gastroenterologs, sertificēts endoskopists, sertificēts internists

Kontaktinformācija:: Veselības centrs 4, Brīvības 180. info@abumeri.lv

 

Vaicā speciālistam par kuņģa un zarnu trakta slimībām, to ārstēšanu un izmeklēšanu, izmantojot gastroskopijas un kolonoskopijas metodes.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Bērnam 10 gadi, bet sver tikai 27kg

  Jautājums:labdien.

  No sirds vēlos noskaidrot ieilgušo problēmu.
  Bērns slimo ar celiakiju, artritu.
  Un ar ēšanu viņš ir uz jūs. Saldumus arī nekādus neēd, un lietojam vitamīnus, ko ieteikuši ārsti.
  Esam arī lietojuši vērmeļu tēju, bet rezultāts nemainīgs. Ko darīt un kur meklēt palīdzību? Bērnam ir 10 gadu,bet sver 27 kg.

  Atbilde 2013-04-04 06:35:36: Hosams Abu Meri, gastroenterologs

  Jums jārunā ar savu ārstējošo ārstu vai dietologu. Iespējams, bērnam nepieciešama papildus diēta ar palielinātu kaloriju devu. Varbūt Jūsu bērnam papildus jālieto kādas zāles. Ir pieejami arī produkti

  Lasīt vairāk

 • Bērnam bieži piepūšas vēders

  Jautājums:Manai meitiņai it 7 gadi, pēdējos 2 mēnešus bieži pamostoties no rīta, sāp vēders, un bieži, kad paēd, piepūšas. Esam bijušas uz usg vēderam, tur viss ok, kakas analīze arī ok, un urīna analīzes ok, kas tas varētu būt?

  Atbilde 2013-04-04 06:32:11: Hosams Abu Meri, gastroenterologs

  Jāpārskata Jūsu meitiņas ēdienkarte. Vēdera pūšanās iespējama no liela daudzuma saldumu lietošanas, tādā gadījumā jāsamazina saldumu lietošana. Iespējams arī mikrofloras disbalanss, tad var pamēģināt

  Lasīt vairāk

 • Esmu daudz ko salaidis grīstē, ar sievu vairs nedzīvojam kopā

  Jautājums:labdien lieta tada ka es un sieva nedzivojam kopa.jo esmu daudzko salaidis griste pec kada laika sapratu ka nevaru dzivot bez viniem es ilgojos iegrimstu darba saku dzert lai aizmirstu.bet ar katru dienu man ir sliktak un sliktak es milu vinus par visu vairak saja pasaule un centos atgries bet tad uzinaju ka vina satiekas ar citu un mans prats iet cupa ko man darit alkahols un darbs man nepalidz jaunas atiecibas tikai izversas sliktak kad jebkad
  ir ta ka laikam es saku atmest vis arroku jo neredzu ka dzivot talak.

  Atbilde 2013-04-04 06:25:57: Hosams Abu Meri, gastroenterologs

  Jums būtu jāvēršas pie psihologa, kurš palīdzēs Jums izstrādāt pareizo rīcības plānu.

  Lasīt vairāk

 • Vīram pastiprināta svīšana naktī (3)

  Jautājums:Labdien!
  Vīram nu jau ilgu laiku(daudzus gadus)miegā ir pastiprināta svīšana(svīst viss ķermenis no galvas līdz kājām ir slapjš)Kad naktī netīšām viņam pieskaros viņš viss ir slapjš un no rīta pamostoties visa gulta-spilvens,palagi,sega- ir mitra.Lieta tāda ,ka tas nenotiek katru nakti,bet gandrīz katru.Mainījām segas,jo iespejams par biezu,bet arī zem planās segas viņš tapat svīst.Kas varētu būt par vainu un vai tas ir bīstami?

  Atbilde 2013-04-04 06:24:12: Hosams Abu Meri, gastroenterologs

  Jūsu vīram būtu jākonsultējas pie sava ģimenes ārsta, kurš pārzina viņa veselības vēsturi. Pēc Jūsu jautājuma spriežot, iespējamas vairogdziedzera problēmas.

  Lasīt vairāk

 • Trīsgadnieks jau divas nedēļas neēd!

  Jautājums:Trīsgadīgs bērns jau divas nedēļas neko neēd! Tikai to, ko iedod bērnudārzā. Tie ir niķi vai kāda problēma? Jo vienalga, ko piedāvā bērns atsakās ēst.

  Atbilde 2013-03-26 23:00:22: Hosams Abu Meri, gastroenterologs

  Ja bērns bērnu dārzā ēd, jāparunā ar viņa audzinātāju, vai tiešām ēdienreizēs viņš ēd normāli. Iespējams, bērnam psiholoģiski dārziņā starp citiem bērniem izveidojas citādāki ieradumi nekā mājās. Dažr

  Lasīt vairāk

 • Bērnam caureja un vemšana

  Jautājums:Labvakar!
  Mans dēliņš (1,9 g.) ir tikko pārslimojis, pēc mediķu viedokļa, gripas vīrusu. Ārstējamies bez antibiotikām. Bet pagāja divas dienas un mazais sāka vemt un sākās caureja. Tā mēs jau mokāmies piekto dienu. Mūs apskatīja ģimenes ārsts un izrakstīja Klacid antibiotikas + LiveoKids. To mēs lietojam, bet vienalga caureja ir 3-4 reizes dienā un šo dienu laikā 3 reizes bija vemšana. Dodu daudz šķidruma, taču tagad pat to atvēma. Dodu tīru ūdeni. Apetīte mazulim pavisam nav. Pirms tam tika nodotas urīna analīzes - tās bija labas.
  Mazulis izskatās ļoti bāls, actiņas nav tik baltas, liekas, ka baltumi ir pelēcīgi, miegaināks...
  Kas varētu kaitēt manam mazulim?  Paldies.

  Atbilde 2013-03-10 19:55:36: Hosams Abu Meri, gastroenterologs

  Ja bērns tik ilgi nevar atveseļoties, vienīgais ieteikums ir doties uz slimnīcu, jo vemšana un caureja var novest pie organisma atūdeņošanās, kas ir bīstami tik mazam bērnam.

  Lasīt vairāk

 1. 1
 2. 2
 3. »

 

LAPAS KARTE