Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

Specialitāte:

Kontaktinformācija:: Āgenskalna klīnika, Melnsila iela 3, Rīgā, LV-1046 Tālr. 678 07 283 Mob. tālr.: 26 66 75 79 (pieejams arī brīvdienās un svētku dienās) Fakss: 678 07 284 E-pasts: info@similia.lv Skype: agenskalna.klinika

 

Jautā speciālistei par fizioterapiju bērniem ar stājas traucējumiem, bērniem ar pulmonoloģiskiem traucējumiem (bronhiālo astmu, bronhītu, pneimoniju), kā par fizioterapiju bērniem ar reimatoloģiskiem traucējumiem.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Attīstošās aktivitātes zīdainim

  Jautājums:Labdien. Esmu māmiņa 1,5 mēnešus vecai meitiņai. Pirmais mēnesis pagāja cīņā ar nogurumu. Bet šobrīd man iekšēji ir liels nemiers, ka īsti nenodarbojos ar meitiņu, kā tas varbūt būtu nepieciešams. No rītiem es meitiņas ādiņu paijāju ar savām rokām. Es ar viņu daudz runājos un spēlējos ar grabulīti. Diemžēl šobrīd ar to visas „attīstošās” aktivitātes izbeidzas. Iesakiet, kā māmiņai būtu pareizi jānodarbina bērns visas dienas garumā (starp ēdienreizēm un gulēšanu)? Ko māmiņa var darīt, lai veicinātu bērna pareizu attīstību?

  Atbilde 2012-05-01 12:36:37: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Jūs jau darāt visu nepieciešamo – runājaties, spēlējaties ar grabulīti, nekādas papildus aktivitātes 1,5 mēnešus vecam bērniņam nav nepieciešamas. Vairāk lasi http://www.mammamuntetiem.lv/ma

  Lasīt vairāk

 • Zīdainis netur galvu

  Jautājums:Sveiki! Vēlējos pajautāt, kā vingrināt bērniņu, ja viņš (12 nedēļas) vēl neceļ galvinju? Arī tur galvu ne īpaši stabili. Galvu (kaklu) viņa tur vairāk izliektu pa labi. Mazā smaida, savā valodā pļāpā, reaģē uz skaņām, seko kustīgam priekšmetam, pēta savas rociņas, bāž tās mutītē. Viss it kā ir labi, izņemot šo kakla turēšanu. Atrodamies ārzemēs un nez kāpēc mazo nenosūta pie neirologa uz pārbaudēm (kaut gan bērnu konsultācijas māsiņa teica, ka viņasprāt mazai mazliet pa lielu galva -42cm. Piedzimstot bija 36.5cm). Sakiet vai šinī gadījumā man ir iemesls lielām bažām? Paldies!

  Atbilde 2012-05-01 12:33:47: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Ieteiktu Jums tomēr doties pie neirologa uz konsultāciju, kurš izvērtēs galvas lielumu un ieteiks, kā Jums turpmāk rīkoties.

  Lasīt vairāk

 • Pēdu saišu vājums

  Jautājums:Sveiki, mani satrauc meitiņas (2,6 gadi) pēdu saišu vājuma izraisītā plakanā pēda. Tādu diagnozi noteica ortopēds, pie kura bijām pirms pus gada. Meitiņa skrien, lec dara visu, ko viņas vecum'a bērni dara. Pēdiņu, kad pieliek pie zemes, tad var redzēt, ka nav pareizais izliekums pēdiņai. Vai šo kaiti var izlabot? 

  Atbilde 2012-05-01 12:32:14: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Bērniem pēdu velves sāk veidoties, sākot staigāt, līdz, apmēram, 6 gadu vecumam. Bet, ja ortopēds ir konstatējis pēdas saišu vājumu, var mēģināt koriģēt pēdiņas, nostiprinot pēdas muskuļus ar

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4

 

LAPAS KARTE