Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

Specialitāte:

Kontaktinformācija:: Āgenskalna klīnika, Melnsila iela 3, Rīgā, LV-1046 Tālr. 678 07 283 Mob. tālr.: 26 66 75 79 (pieejams arī brīvdienās un svētku dienās) Fakss: 678 07 284 E-pasts: info@similia.lv Skype: agenskalna.klinika

 

Jautā speciālistei par fizioterapiju bērniem ar stājas traucējumiem, bērniem ar pulmonoloģiskiem traucējumiem (bronhiālo astmu, bronhītu, pneimoniju), kā par fizioterapiju bērniem ar reimatoloģiskiem traucējumiem.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Kādā vecumā likt sēžamajos ratos? (1)

  Jautājums:Labdien! Gribeju jums pajautāt, manai meitiņai tūliņ paliks 5 mēneši, vai šajā vecumā bērnu var likt sēžamajos vasaras ratos?

  Atbilde 2012-09-05 16:28:01: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Bērnu nevajadzētu likt ratos sēdus stāvoklī šajā vecumā. Bērns ir gatavs sēdēt, tad, kad pats nonāk sēdus stāvoklī, parasti 8-10 mēnešu vecumā. Meitiņu varat likt ratos pusguļus stāvoklī, apm

  Lasīt vairāk

 • Bērns pēdiņas liek uz iekšu

  Jautājums:Labdien, mana meitiņa jau kopš dzimšanas liek pēdiņas uz iekšu, tagad mums ir 2,7 g. Līdz cik gadiņiem tās var izlabot? Šķiet, ka tā ir iedzimta kaite, jo pati lieku uz iekšu, uz doto brīdi gaidām rindā uz vingrošanu un baseinu, jāgaida mums ir līdz vasaras beigām, jo rindas garas ,ko es par šo laiku varu darīt? kādus apavus vilkt?

  Atbilde 2012-09-05 16:26:36: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Tam, kāpēc pēdiņas tiek liktas uz iekšu, iemesli ir vairāki, tāpēc katrs bērniņš ir skatāms individuāli. Ieteiktu Jums doties pie fizioterapeita uz konsultāciju, jautāt par apavu izvēli un pa

  Lasīt vairāk

 • Kad pāriet uz nākamo autosēdeklīti? (1)

  Jautājums:Labdien!
  Pirmo šūpuļveidīgo autosēdeklīti dēliņam lietojām līdz apmēram 9 mēnešu vecumam, kad viņš izauga tik garš, kad kājas karājās pāri. Jaunais sēdeklītis paredzēts līdz 18 kg. Šādu svaru bērns (tagad 2 gadi, 7 mēneši) vēl nav sasniedzis (sver apmēram 14 kg). Bet ir sajūta, ka šajā sēdeklītī paliek pašauri un neērti. Vai var pāriet uz nākamo sēdeklīti, kas ir vienkārši paliktnis? Vai bērna būgura jau ir gana attīstījusies, lai sēdeklīšus mainītu? Kas vēl jāņme vērā? Paldies!

  Atbilde 2012-06-11 13:59:30: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Ja bērnam ir kļuvis par šauru un vairs nav ērti patreizējā autosēdeklītī, tad būtu ieteicams izvēlēties jaunu, kas atbilst bērna augumam un ir ērts. Kā arī, svarīgi, lai sēdeklītis būtu drošs

  Lasīt vairāk

 • CT mugurai

  Jautājums:Labdien! Īsti nezināju, kurā sadaļā jautāt. Ģimenes ārste mani nosūtīja uz CT mugurkaulam/kakla daļai, jo man veidojas skolioze. Kur šo procedūru var veikt ātrāk un bez mazākām rindām? Kā arī, cik tas maksā? Un lieta tāda, ka man ausīs ir auskari, kurus pati nevaru izņemt, tie arī ir jāņem ārā un procedūru?

  Atbilde 2012-06-11 13:58:27: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Ieteiktu Jums sazināties ar savu ģimenes ārstu, kas spēs Jums ieteikt, kur varat veikt CT.

  Lasīt vairāk

 • Gulēšana ratiņos

  Jautājums:Sveiki, mans mazulis jau no pašas dzimšanas guļ ratiņos, iemidzinu uz rokām, un tad ielieku ratiņos, ja nepieciešams nedaudz vēl pašūpoju, knupi viņš nelieto. Kad pamostas, atkal nedaudz jāpašūpina un atkal čuč. Mazajam jau tūlīt būs 8 mēneši un vēl man viņš guļ ratos gan pa dienu gan nakti. Jautājums tāds, ko es varu darīt? Kā man viņu pieradināt gultiņā gulēt? Ja es tikko lieku viņu aizmigušu gultiņā viņš pamostas, un, ja nepašūpinu, viņš sāk raudāt, un kā jau minēju arī knupīti viņš neņem. Jo gultiņu nav vienkārši kā pašūpināt. :)

  Atbilde 2012-06-11 13:56:03: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Ieteiktu Jums mēģināt iemidzināt bērniņu gultiņā nevis uz rokām. Pasēžat bērniņam blakus, kamēr viņš iemieg.

  Lasīt vairāk

 • Meitiņa liek kājiņas uz iekšu

  Jautājums:Meitiņai 6 gadiņi. Viņa liek kājiņas uz iekšu. Vai labāk aiziet pie fizioterepeita?

  Atbilde 2012-06-11 13:53:39: Ginta Kovaļevska, fizioterapeite

  Labdien! Ieteiktu Jums doties pie fizioterapeita uz konsultāciju, lai izvērtētu, kādi ir iemesli tam, ka pēdiņas tiek liktas uz iekšu.

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. »

 

LAPAS KARTE