Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

Specialitāte: peldētapmācības trenere bērniem un pieaugušajiem

Kontaktinformācija:: www.udensaerobika.lv

 

Sporta meistare ar augstāko sporta pedagoģisko izglītību un vairākkārtēja Latvijas čempione peldēšanā, kuras darba stāžs kā peldēšanas trenerei ir 20 gadu, atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar peldēšanas apmācību bērniem un pieaugušiem, ūdens aerobiku dāmām, kā arī sievietēm grūtniecības laikā un pēc dzemdībām.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • Ko labu dara ūdens aerobika?

  Jautājums:

  Sveicināti, mani interesē ūdens aerobikas nodarbības. Vai viņas palīdz atbrīvoties no liekā svara? Esmu arī dzirdējusi ka nodarbības ūdenī palīdz cīnīties ar celulītu, vai tas tā ir? Paldies.

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Ja ir liekais svars, ūdens aerobika ir ļoti piemērota, jo sporta zālē būtu jāizvēlas kalanētika vai kāds cits veids, kas netraumē locītavas, mugurkaulu. Ūdenī slodze ir regulējama un intensitāte iespē

  Lasīt vairāk

 • Nogulēts kakls

  Jautājums:

  Labdien! Bieži gadās, ka pamostos ar nogulētu kaklu, līdz ar to visu dienu staigāju nedaudz stīva. Vai ir kādi efektīvi vingrinājumi, lai atbrīvotu kakla muskuļus un ko darīt, lai tā vispār nenotiktu?

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Man šķiet, ka vaina spilvenā! Kā arī jāraugās, lai nebūtu vēlas vakara maltītes. Tāpat ļoti svarīgas ir fiziskās aktivitātes, sports, turklāt — regulāri, nevis tikai tad, kad parādās stīvums… Ja tas j

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

 

LAPAS KARTE