Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

Specialitāte: peldētapmācības trenere bērniem un pieaugušajiem

Kontaktinformācija:: www.udensaerobika.lv

 

Sporta meistare ar augstāko sporta pedagoģisko izglītību un vairākkārtēja Latvijas čempione peldēšanā, kuras darba stāžs kā peldēšanas trenerei ir 20 gadu, atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar peldēšanas apmācību bērniem un pieaugušiem, ūdens aerobiku dāmām, kā arī sievietēm grūtniecības laikā un pēc dzemdībām.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • sports pec ķeizara operācijas

  Jautājums:

  Sveiki :) man ķeizara operacija bija pirms 6 mēnešiem,bet āda uz vēdera sāk nesmuki nokarties,jo pirms tam biju apaļa,un grūtniecības laikāīpaši daudz nebiju pieņemusies svara,un tgd lēnām sāku kristies svarā,un līdz ar to āda nokarājas...Jautajums tātad ir šāds - Vai tagad jau varu kadus smgakus vingrinajumus pildīt - piemēram kā "presīti"?Un vai man vēl vajadzētu lietot kadu jostu vēdera ādas saturēšana?Ja vajag lietot jostu,tad visu laiku,vai vingrinājumu laikā? Paldies jau iepriekš :)

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Ieteiktu peldēt, peldēt un peldēt. Ja ir iespējams, protams, vingro arī ūdensaerobikā, jo tajā ir iekļauti arī vingrinājumi speciāli vēdera presītei, un ķermenis ūdenī tiek masēts ar ūdens plūsmām, ko

  Lasīt vairāk

 • Vai baseins var palīdzēt, ja nabassaite ap kaklu ?

  Jautājums:Labdien! Gribu  jautāt ,vai baseins var palidzet mazajam  atpinjķerēties no nabas saites ,kura aptinusies 2x ap kaklinju?Varbūt ir kāds cits veids,kā mazajam palidzet.Man pavisam drīz jādzemdē .Paldies.

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Kādreiz vecmātes mēdz ieteikt vienkārši aprunāties ar bērniņu, lai viņš pats iztinas no nabassaites ārā – noteikti to ir vērts mēģināt darīt! Taču, vai palīdzēs ūdensaerobika – to nu nevaru pateikt. K

  Lasīt vairāk

 • Cik vecu mazuli drīkst vest uz baseinu?

  Jautājums:

  Sveiki! Esmu dzirdējusi,ka jau dažus mēnešus vecus zīdainīšus ved uz speciālām nodarbībām baseinā! varbūt Jūs varētu pastāstīt ko sīkāk:no kāda vecuma, kur tādas nodarbības notiek, cik bieži un ko tas dod zīdainītim? paldies jau iepriekš:)

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Peldēšanas nodarbības Latvijā tiešām ir iespējamas jau no pāris mēnešu vecuma. Vaicājiet sava bērniņa ārstam, kad jūs to varētu sākt darīt, jo svarīgs ir mazuļa veselības stāvoklis. Uzskatu, ka bērn

  Lasīt vairāk

 • Izsalkums pēc peldes

  Jautājums:

  Peldēšanai veltu mazliet vairāk kā stundu, vienu reizi nedēļā. Lai arī to daru veselības apsvērumu dēļ, neibilstu, ja mazliet nokristos arī svars, bet pēc peldes ir ļoti laba apetīte. Ko darīt? Iestiprināties uzreiz vai vēlāk?

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Pēc peldēšanas uzreiz ieturēt maltīti nebūtu vēlams. Ja tā būtu viegla maltīte (piemēram, kāds auglis, jogurts), tad var, bet kārtīgas pusdienas tomēr nevajadzētu. It īpaši, ja aerobiku apmeklējat ar

  Lasīt vairāk

 • Grūtnieces peldēšana baseinā

  Jautājums:

  Labdien, vēlētos uzzināt, ja es individuāli ietu peldēt uz baseinu (esmu 5. mēnesī) kādā stilā ieteicams peldēt, kādā nē un kā ir ar elpas aizturēšanu un intensīvu (ritmisku) elpošanu, piemēram, peldot kraulā vai brasā?

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Grūtniecības laikā ir ieteicams apmeklēt speciālās grūtnieču ūdensaerobikas, kā arī peldbaseinu, kur vari peldēt un patstāvīgi pildīt vingrojumus. Pirms dodaties peldēt, noteikti pabrīdiniet baseina t

  Lasīt vairāk

 • Nodarbības baseinā (3)

  Jautājums:

  Sveiki, es esmu jau gandriz 6 menesi, apmeram 25 nedeljas bus, bet tadas kaa aktivitates man nav, vienig shad tad pa 10 reizem izpildu vingrinajumu, kas bija rakstits gramata. Gribu iet uz udens aerobiku, bet mana pilseta neka tada nav ( aizkraukle), ir vienigi baseins. Kur es varetu uzzinat kadu vingrojumu ko avretu izpildit udeni vai ari varbut var apmeklet kadu nodarbibu riga un pamacities?? kura vieta tadas butu?

  Atbilde : Gunta Meldere, ūdens aerobikas trenere

  Esmu trenere, kura ar grūtniecēm strādā Rīgā. Lai apgūtu, kā patstāvīgi varētu vingrot Aizkraukles baseinā, es tiešām ieteiktu apmeklēt kādu ūdens aerobikas nodarbību pie trenera – kaut reizi nedēļā.

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. »

 

LAPAS KARTE