Plānojam grūtniecību, bet… vai pandēmijas dēļ to nav jāatliek?

 21. maijs 2020 22:10 mammamuntetiem.lv Viedoklis

“Ar vīru bijām sākuši plānot ģimenes pieaugumam, bet pandēmija radīja pārdomas - vai tas šobrīd vispār ir droši? Ja rudenī būs atkārtots Covid-19 uzliesmojums, vai tas nav iemesls, lai ar grūtniecību nogaidītu,” jautā Mammamuntetiem.lv lasītāja. Foto: Shutterstock.com

“Ar vīru nolēmām tomēr nogaidīt. Pirmā bērna ienākšana jau tā rada daudzus jautājumus, pārdomas un bailes, bet šis vīruss…" pārdomās dalās jauna sieviete,


“Man ļoti gribētos zināt, vai vēl kāds domā par šo tematu - droši / nedroši pandēmijas un neziņas laikā?” jautā sieviete, kura bija gribējusi kļūt par māmiņu savam pirmajam mazulim. “Ar vīru nolēmām tomēr nogaidīt. Pirmā bērna ienākšana jau tā rada daudzus jautājumus, pārdomas un bailes, bet šis vīruss… Runā, ka jauni, veselīgi cilvēki nav riska grupa, arī grūtnieces nav riska, un tomēr būtu pateicīga, ja arī citi pāri dalītos pārdomās par grūtniecības plānošanu šajā laikā.”

Sieviete jautā, vai grūtniecības norise šajā laikā nebūtu sarežģīta - ja atkal rosinātu palikt mājās, uzmanīties no piubliskām vietām, poliklīnkas apmeklējumiem. 

"Mūsu draugu ģimene, kurā jau ir viens mazulis, arī gribēja plānot ģimenes pieaugumu. Taču nu viņi, šķiet, ir uz šķiršanās robežas. Tā krīze savā ziņā ir biedējoša," teic sieviete.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāma

Kategorijas