besis-Dieva sods-emociju kokteilis

Dzēsts lietotājs

Man gribetos ar tevi personīgi sazinaties ar Jums,parunāt par šo tēmu .Es pati esmu trīs bērnu māmiņa,un zinu,ko nozīmē,negulētas naktis u.t.t.........Atceries vienu,bērni vecākus neizvēlas,un viņi nav vainīgi pie vecāku kļūdām.

Dzēsts lietotājs

Sveika!

Es ar esmu vientuļa māmmiņa.Izcietu to laiku ka biju stavokli viena un līdz šim vēl audzinu viena meitu.Man ar bijuši tādi brīži,ka vairs nevarēšu izturēt.Tās dusmas utt.Bet nu bērns tā ir pati labākā dāvana.Tās dusmas man ātri pāriet.Novēlu veiksmi un izturību turpmāk:)

Dzēsts lietotājs

Bērniņš ir dieva dāvana un Tev jābūt stiprai lai to uzaudzinātu.Tu vienkārši esi piekususi,Tev vajag atpūsties.vai Tev nav kāda omīte,vai tante,kas pieskatītu kādu dieniņu tavu meitiņu. un jo Tu būsi mierīgāka pati,tad bērniņš būs mierīgāks,jo mazulīts jūt kad mammai ir slikti.Turiess,jo Tev jārūpejās par savu enģelīti.

Dzēsts lietotājs

Besis!
Protams, ka Tev vienkārši es ir taisnība, bet bērna histēriskai raudāšanai ir jāmeklē iemesls. Protams, teiks - mamma uztraukusies un bērns arī, bet varbūt vienkārši aprunāties ar ģimenes ārstu un histēriskām raudām ir cits iemesls, jo 14 reizes naktī 4 mēn vec  bērnam mosties un raudāt ir krietni par traku... 
Ieteikumi par omītēm - biežāk tomēr vieglāk uzticēties ir draudzenei - kaut vienu pusdienu palūgt palīdzību - ome varbūt nāk ar kārtējo pamācību un pārmetumu, bet draudzene ir un paliek draudzene.
Varu teikt no personīgās pieredzes bija naktis kad kaimiņiene vienkārši pasita pa radiatoriem un bija  skaidrs - jau kārtējā negulētā nakts un paņēmu viņas puiku pie savējiem - izpalīdzējām - abas bijām jaunas un abām bija grūti....

Dzēsts lietotājs

Sveika!Pazīstama situācija, saistībā ar bērna raudām.Kā jau vairākas mammas ieteica, būtu labi, ja kāds tev varētu iedot kaut 1 stundu, lai saved sevi kārtībā, izej uz veikalu VIENA.Tas, ka bērniņš naktī bieži mostas, varianti varētu būt vairāki, iespējams, satraukums, varbūt sāp puncis,var gadīties arī vēl šajā vecumā gāzītes.Vajadzētu Tev aprunāties ar bērnu ārstu.Ieteiktu vannot 2-3x nedēļā(vannošana nomierina), ja apstākļi atļauj.Mēģināt bērniņu istabā likt ratos un šūpot, man palīdzēja.Varbūt vari pamēģināt iedot padzerties ūdentiņu.Iespējams, ka mazajai gribas jau ko stiprāku ēst, kādu putriņu, vai biezeni, ko vecums atļauj.Mums ap 4 mēnešiem bija līdzīgi - rezultātā ar manu pienu vairs nepietika un sāku piebarot un tad arī miedziņš noregulējās.Vismaz 1x dienā ejat ārā uz stundu.Es turēšu par Tevi īkšķus, lai viss izdodās.Ja galīgi nekas nepalīdz, palūdz bērnu ārstu, lai iedod nosūtījumu pie neirologa.Neirologs noteikti palīdzēs!Bērns būs mierīgs, pati būsi mierīga un domas būs pozitīvākas:)

Dzēsts lietotājs

Par vanininju- jaa tiesaam, es mazo kameer bij  mazinjs liku vaninjaa katru vakaru un tad paedaam un saldi gajaam cuceet!!Bij briizi kad blava histeerijaa, bet izgaju araa no istabas un virtuvi, uz paris min,atnakot atpakal viss jau bij norimikes un mazais un pati ar:)padzer piparmeetra teeju!!Tiesaam, ja nju kas tad griezies pie gimenes arsta!!Turies!!

Dzēsts lietotājs

Lasu un saprotu, ka esmu loti līdzīgā situācijā. Tikai negulētās naktis man priekšā... Mūsu tētis domā, ka nu ir karalis un esot šādā situācijā lūgšos un pazemošos, un galvenais pieļaušu dažādas viņa izdarības, kā darīt ko un kad viņš vēlas, nevis būt blakus. Bet nevaru sevi salauzt tik tālu, lai to pieļautu, un tāpēc jau septīto mēnesi esmu viena, nu gan jau  ne gluži, jo mazulītis dikti aktīvs vēderā. Protams uznāk šausmīgas skumjas un piekrītu, ka ļoti grūti iztikt bez mīļuma un sirds siltuma, bet jāiet uz priekšu. Cenšos aizmirst, ka man pret šo cilvēku ir jūtas, jo sobrīd tas nav svarīgākais, un nepiekrītu, teicienam, ka cilvēku vnk mīl, nevis mīl par kaut ko, jo vnk mīlēt kādu, kurš pēc gandrīz 5 gadu kopā būšanas pasaka, ka bērns ir mana vienpersoniskā izvēle ir vairāk kā stulbi, tāpēc cenšos aizmirst un izskaust savas jūtas pret šo cilvēku. Un visgrūtākajos brīžos saku sev - viss būs labi!!!!

Dzēsts lietotājs

Sveika!!!
Labprāt sazinātos ar Tevi un palīdzētu kaut uz laiku dot tev atpūtu no visām Tev sasāpējušām problēmām.
Lūdzu sazinies ar mani un ceru ka atradīsim kopēju lēmumu
1 2

Kategorijas