Kāpēc Somu un nevis Latviešu organiskā kosmētika???

 21. novembris 2010 16:40 Emuāri

BDK augsti organisko dūņu maskas sastāvā esošās augsti organiskās dūņas sniedz reģenerējošu, antioksidanta un antiseptisku iedarbību. Pateicoties tam, ka organisms...
BDK augsti organisko dūņu maskas sastāvā esošās augsti organiskās dūņas sniedz reģenerējošu, antioksidanta un antiseptisku iedarbību.
Pateicoties tam, ka organisms spēj 100% atpazīt visas aktīvās vielas, augsti organiskās dūņas aktivizē vielmaiņas procesus un nostiprina imūnsistēmu, kā arī izvada toksiskās vielas no organisma.
BDK augsti organisko dūņu maskas sastāvā esošās augsti organiskās dūņas sasaista brīvos radikāļus un aktivizē ādas metabolisma procesus, tajā pašā laikā aizkavējot ādas novecošanās procesustas. BDK augsti organisko dūņu maska ir ideāls līdzeklis gan problemātiskas un taukainas ādas kopšanai, gan arī lielisks mitrinātājs sausai, dehidrētai ādai.
BDK augsti organisko dūņu maska nostiprina un uzlabo kolagēna un elastāna sintēzi, acīmredzami uzlabojot nobriedušas ādas komfortu.
BDK augsti organisko dūņu maskas lietošana:
BDK augsti organisko dūņu maska pirms lietošanas jāuzsilda ūdens peldē (līdz +40 C°). Pielietojot procedūrās sausas, jutīgas ādas kopšanai BDK augsti organisko dūņu masku nesilda.
Procedūra sejai: BDK augsti organisko dūņu masku uzklāj 2–3 mm plānā slānī. Procedūras ilgums sausai / jutīgai ādai 4–7 minūtes. Normālai/ Kombinētai ādai- 10–15 minūtes. Pēc procedūras masku noskalo ar siltu ūdeni, pēc ādas nosusināšanas tā ir jātonizē ar toniku un jāuzklāj piemērots BDK Laboratory sejas krēms un BDK Laboratory krēms ādai ap acīm.
Procedūra ķermenim: BDK augsti organisko dūņu masku uzklāj 2–3 mm plānā slānī Procedūras ilgums 20–30 minūtes. Pēc procedūras BDK augsti organisko dūņu masku noskalo ar siltu ūdeni un BDK Dušas želeju. Ja tiek pielietota anticelulīta procedūra, tad pēc maskas noskalošanas uz nosusinātas ādas jāuzklāj BDK Anticelulīta gēls.
Baldones zemā purva dziednieciskās dūņas ir unikāls bioloģiski aktīvs dabas produkts, kas radies floras un faunas anaerobas sadalīšanās rezultātā kalcija, magnija, karbonātu un sērūdens minerālavotu vidē. Dūņas ir izveidojušās fermentatīvu procesu un resistences rezultātā. Tajās ir antibiotiķiem analogas vielas, fitohormoni, vitamīni, fermenti, aminoskābes, antioksidanti, minerālvielas, mikroelementi.
Dūņās ir bezkodolu arhebaktērijas. Tās ir saglabājušas pirmatnējās nepiesārņotās dabas enerģētiku un intelektu.
Dabīgas izcelsmes kosmētikā un higiēnā pielietojamās dziednieciskās dūņas un to sastāvdaļas efektīgi attīra, trenē, baro un aizsargā ādas šūnas. Uzlabojas to fizioloģiskās funkcijas, enerģētika un dzīvotspēja. Šūnas, savstarpēji sazinoties, informē organisma dažādās sistēmas un uzlabo to funkcionālās spējas.
Dūņas stimulē šūnu vielmaiņu un veicina zemādas tauku šūnu (celulīta) regresiju. Dūņu antioksidanti aizkavē šūnu novecošanos, sasaista un neitralizē brīvo radikāļu iedarbību uz šūnu membrānām. Dūņām nav novērota kaitīga blakus iedarbība.
Tās tiek pielietotas kopš 1795. gada, kad matrikulēts muižnieks barons Gothards fon Korts Baldonē nodibināja sanatoriju.
Produkcija izgatavota pamatojoties uz mūsdienu tehnoloģjām, patentēta kā izgudrojums un saņēmusi daudz pozitīvu atsauksmju no medicīniskām un zinātniskām iestādēm. Baldones dziednieciskās dūņas ir ļoti efektīvs līdzeklis veselības saglabāšanai, uzlabošanai un nostiprināšanai.
Līga Leiboma
27854127.
Iespēja produktu
prezentācija
un lielāki iepakojumi. 0 Pievienot komentāru

Reklāma

Kategorijas