Reiki enerģija- dzīvības avots 1

 19. novembris 2010 14:30 Emuāri

Reiki  enerģija, tā ir Bezgalības, Patiesības un Mīlestības plūsma, izpausta dziedināšanas sistēmā. Reiki tā ir dzīvības enerģija, spēka, Vienotā Visuma Gaismas...
Reiki  enerģija, tā ir Bezgalības, Patiesības un Mīlestības plūsma, izpausta dziedināšanas sistēmā. Reiki tā ir dzīvības enerģija, spēka, Vienotā Visuma Gaismas enerģija, kas nesta un lolota cauri laikiem, kā  skaista dāvana nodota cilvēkiem, kuri iziet  šo dzīves ceļojumu.
Tā ir enerģija, kas tapāt, kā viņas skolotājs Usui, ir  kā labs ceļabiedrs un skolotājs, kas atbalsta, parāda un izgaismo ceļu tieši tik daudz, cik tas dotajā situācija ir bijis nepieciešams, skolotājs, kurš atgādina, ka viņš dod iespējas, bet tās mums ir jāpieņem pašiem.
Caur brīvu prātu – atvērtu šim mirklim esot patiesi „Šeit un Tagad” enerģijās.
Caur brīvu sirdi - pieņemot ar mīlestību visas situācijas, kas ienāk mūsu dzīvēs.
Caur  brīvu uztveri – apzinoties pasaules pilnību un velmi mainīt savu unikālo pasauli, neuzspiežot to citiem.
Caur brīvu pieņemšanu - caur pateicību Visumam, atverot savu ceļu uz pārpilnību.
Caur brīvu rīcību - godīgumu harmonizējot savu karmisko uzkrājumu un atverot patiesības vārtus.
Caur brīvu saskarsmi - veidojot pozitīvu saskarsmi starp redzamo un neredzamo pasauli mums apkārt.
Tā ir brīnumaini skaista un brīva enerģija, kas pakāpeniski atver savu potenciālu tiem, kas patiesi alkst atbrīvošanās un harmonijas ceļa. Tā dod nepieciešamos impulsus virzībai un attīstībai, šī skaistā dziedinošā frekvence atklāj sevi tik pakāpeniski, ka daudzi sākumā nespēj iziet cauri pašu radītajiem nepacietības pieredzes pārbaudījumiem un viļās. Bet tas ir ceļš,  spēka uzņemšanās pārbaudījums, ar ko jārēķinās. Tā Harmonizē brīvi no mūsu uztveres par rezultātu – ņemot vērā kosmisko Harmonijas likumu klātbūtni, ikkatra no situācijām, tāpēc daudzi apmulst un neizprot šī instrumenta dabu, tā patiesi nocērt visu lieko, darot tik maigi, cik vien cilvēks spēj pret sevi to izjust, jo viņa ir labs spogulis tam cilvēkam, kas ar to strādā un dziedina savu dzīvi. Cilvēks kā Radīšanas harmonijas mērs – caur to tiek parādīta cilvēka spēka potenciāla bezgalība un Reiki kļūst par spoguli, katrā no situācijām, kad tā tiek pielietota, gan dziedinot, gan harmonizējot.
Kaut arī Gaismas Reiki apgūšana sākās ar Reiki iniciāciju, tās ceļš sākas tikai tad, kad cilvēks patiesi vēlās to pieņemt un ielaist savā dzīve, uzņemoties atbildību par sevi. Tas ir ļoti svarīgs priekšnosacījums lai patiesi apgūtu un atvērtu tās plūsmu visā pilnībā. Reiki māca situāciju pieņemšanu caur izkristalizēšanu, atbrīvošanu un situāciju, cilvēku pieņemšanu- cienīšanu. Sevis pieņemšanu un cienīšanu – viss ir viens. Vienotā Visuma Gaisma  ir cilvēka neizpaustais potenciāls, ko Reiki palīdz apjaust un mazliet pieskarties tam, dodot spēku iet sevis izvēlēto ceļu.
Ir jāapzinās, tā kā šī enerģija sevi izpauž brīvību, tā ir gatava sevi izpaust tad, kad patiesi cilvēks ir tam gatavs, tāpēc Reiki nevar „dabūt” - to var tikai apgūt, kad patiesi tam esi gatavs, gan emocionāli, gan garīgi. Īpaši spilgti tas izpaužas, kad pār planētu Zeme ir atvērušās Reiki logosa enerģiju plūsmas, kas atšķīrās no Egregora līmeņa enerģijām ar to patiesuma avotu – kāda skolotājs Usui to redzēja apzinādams tajā pamata principu klātbūtni, kā atslēgas, lai mūsu Dvēseles sajūt, kā ir būt jau Tagad – Mīlestības un Vienotības plūsmā.
 
Kyo dake wa - Tikai šodien..

Okolu-na - Esi brīvs no dusmām


Shinpai suna-  Esi brīvs no raizēm

Kansha shite-Esi pateicības pilns

Goo hage me-Esi godīgs darbā

Hito ni shinsetsu ni-Esi laipns pret citiem


Mīlestību vēlot

Ilze Līkuma
www.smalkapasaule.lv1 Pievienot komentāru

Reklāma

Kategorijas