Krāsainā pasaule – dažādība, tas ir prieks!

 17. novembris 2010 11:28 Emuāri

Krāsainā pasaule – dažādība, tas ir prieks! Visapkārt mūsu dzīves ir pielietas, ar dažādiem iespaidiem, emocijām, sajutām, jūtām kas virmo un aicina mūs iesaistīties...
Krāsainā pasaule – dažādība, tas ir prieks!
Visapkārt mūsu dzīves ir pielietas, ar dažādiem iespaidiem, emocijām, sajutām, jūtām kas virmo un aicina mūs iesaistīties izbaudīt, izmēģināt, kļūt par tā sastāvdaļu – kļūt par sastāvdaļu no tās pieredzes ko esam izvēlējušies. Tā ir brīva, skaista pasaule, kurā viss ir pārpilnīgos un pilnīgs, tā ir mūsu māte Zeme! Vieta, kurā tieši tu Dievišķā Dvēsele es izvēlējusies iziet savu pieredzi, sajust savas emocijas, realizēt savus sapņus un izjust savu Dvēseles klātbūtni, augstāko spēku sevī – kā Radītāja vienotā daļā. Tas ir unikāli un skaisti, brīvi un starojoši, bet pienāk brīdis, kad katrs vēršas uz debesīm, sakot :”Kāpēc ar mani notiek tādas lietas, ja es esmu tik labs cilvēks?” „Kāpēc mani nesadzird, nesaprot, ja es daru ko no sirds un ar vislabāko nodomu?” un visbeidzot ari smagāko emociju piesātināti – „Kāpēc Tu Radītāj esi mani pametis!”
Tas ir smags mirklis, kad sirds ir pilna sāpju un atbildes nenāk tik viegli. Es nevaru pateikt unikālāko no formulām, kā to saprast, es varu dalīties ar to ceļa izpratni, kas man ir nākusi, caur daudziem gan vieglākiem, gan smagākiem „pārbaudījumiem” no mana augstākā Es.
Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, mums ir jāapzinās, ka patiesi esam bezgalīgas, daudzdimensionālas būtības, kas iziet tūkstošiem ceļu iespējamības katru mirkli, tās kā smilšu graudi okeānā, bet pats okeāns esam mēs paši. Katru cilvēku ieskauj unikāla vibrāciju sfēra – aura, enerģētiskie līmeņi, kuros glabājās, gluži kā kartotēkā visa informācija, emocijas, situācijas, to atrisinājumi vai neatrisinātās daļas, mēs gluži kā krāšņi ziedi, esam un sastāvam no tūkstošiem ziedlapiņu sfēru, kas pārklāj mūs atkal un atkal. Šie ziedi var būt pildīti ar pozitīvām emocijām, atklāsmēm, pozitīvu karmisku uzkrājumu, kā arī ar uzkrājumu, kas gan Dvēseles līmenī liekās tikpat pozitīvs, tomēr, esot iemiesotā stāvoklī sagādā negatīvo emociju pieredzes.
Šīs pieredzes bagāžas nāk mums līdzi jo Mēs to esam izvēlējušies. Mēs varam noliegt reinkarnāciju, Radītāju – tā noliedzot sevi un visu esošo, bet tas nemaina lietu būtību. Visumā viss norit pēc kārtības un harmoniski, brīvi un viegli. Karma(negatīvajā, lejupejošā izpausmē) rodas tajos mirkļos, kad mēs dvēseles izvēlamies iet pret šo Harmonijas likumu, tīši, netīši, dalīti -vienoti, izejot visas iespējamās variācijas, tūkstošiem reižu, cauri daudzām un daudzām dzīvēm. Piepildot izdzīvojot pārveidojot un tā, lasot šis rindas arī Tu esi nonācis mirklī, kad apzinies, ka ir jāmaina sava dzīve. Tieši šobrīd.
Tad izmet visu no galvas un sāc – šobrīd!
Izmet, atlaid visas teorijas, dogmas, iespiestos šablonus, shēmas.
Atlaid savas bailes pazaudēt šo visu, jo apzinies, ka Tu vari tikai iegūt pieredzes(karmas) pozitīvo izpausmi.
Tu patiesi vari atvērt savas iespējas, mainot savu dzīvi jau Tagad, ne rīt, ne aizparīt, ne pēc mēneša, bet šajā brīdi, kad lasi šis rindas, Tu mainies, varbūt nemanot, bet mainies, jo Tu sāc aizdomāties, kā meklēt risinājumus, kas ir ārpus tava Ego, Prāta vai Baiļu radītajām shēmām!
Pieņemt to- Tu mainies tagad. Esi radījis sevī dievišķu dzirksti kā apliecinājumu.
Šajā mirklī tu jautā sev :”Vai ar to pietiek?”
Un es teikšu :”Jā, tas ir mirklis Tagadnē, tā ir situācijas pieņemšana, caur kuru Tu atbrīvo savu Dvēseli, ļaujot tai vadīt Tevi caur šo brīnumu pasauli.
Tad kad tava enerģija, prāts un ego ir centrēts sevī, centrēts situācijās, kas tevi apgrūtina, tu aizver sevī šo Dievišķās apgaismības plūsmu – kas atvērtā un aktivētā veidā sniedz impulsus, kas noved pie jebkuras situācijas atrisināšanas, apzināšanās tieši tādā līmenī, kādā to ir harmoniski apzināties. Tā atver Dievišķās Dzirksteles – iespējas.
Kā Tu izvēlēsies atbrīvot šis enerģijas, apgūstot augšupejošo pieredzi, ir tava izvēlē, nav konkrēta shēma šajā iespēju laukā, nav pareizā varianta, ir tikai visur esošais Radīšanas Prieks, kas pieļauj saplūst ar dažādām iespējām. Ielaid to savā dzīvē pieņemot – ka Tu esi šī prieka sastāvdaļa, ļaujot savai dzīvei Notikt, jau Tagad!0 Pievienot komentāru

Reklāma

Kategorijas