Pozitīvās Afirmācijas- lūgšanu spēks

 17. novembris 2010 2:43 Emuāri

Pozitīvās Afirmācijas, tā ir spēja radīt centrētu nodomu, pildītu ar pozitīvu domu, skaņu un emociju, kas arī ir mūsu visuma radīšanas instrumenti, kurus pielietojam ik...
Pozitīvās Afirmācijas, tā ir spēja radīt centrētu nodomu, pildītu ar pozitīvu domu, skaņu un emociju, kas arī ir mūsu visuma radīšanas instrumenti, kurus pielietojam ik dienas, bet neapzināmies to spēku un ietekmi mūsu dzīvē. Vardi , domas  un emocijas tiek izšķiestas uz negatīvi polarizētu (dusmu, aizvainojuma, sāpju) radīšanu – Visums ir dāsns, tas sniedz mums Tieši To, ko mēs Lūdzam!
Ja mūsu vardi liecina, ka  viss ir slikti, viss ir posts, kam pievienojās spēcīgas emocijas, tad šis posts ienāk mūsu dzīvēs, paliek un nostiprinās! Mēs radām savu realitāti ik mirkli, to nemanot, ar savam izvēlēm, kā just šo pasauli, kā izpaust sevi un kā tikt galā ar tām emocijām, kas ik dienas nostājās mūsu priekšā kā pārbaudījumi.
Mēs spējam veidot  savu realitāti mazliet gaišāku, spožāku un mīlošāku, ja vien pieņemam iespēju Radīt apzināti,  strādājot gan ar  savu Vārdu (cenšoties tik daudz  nesūkstēties, par netaisnībām) apzināti izmantojot Afirmācijas, kā dziedināšanas instrumentu.
Atceroties par savām Emocijām- kas palīdz šiem lūgumiem  tik piepildītiem, sniedzot radošo dzirksti un virzību.
Virzīt savu Domu uz realizāciju un pats galvenais – Pieņemt šo palīdzību no sava augstākā Es, Visuma vienotības spēkiem,  pieņemt to, ka Tu spēj Radīt un to dari Viegli.
Viekārša ik rīta afirmācija, caur kuru sevi noskaņot pozitīvai dienai
Visaugstākais Kosmiskais Radītaj, tava Mīlestības daļa
Mīļie Gaismas skolotaji, Eņgeļi un mans Augstākais Es
Es Jūs piesaucu un lūdzu,  sniegt man atbalstu, šodien, rīt un vienmēr. Es dodu atļauju mani atbalstīt un es lūdzu Jūsu atbalstu, manos darbos, domās un vārdos, lai tie nestu veiksmi izdošanos un piepildījumu manā dzīvē un izpausmē, jau tagad. Es  esmu un izpaužu sevi vislabākajā no Mīlestības, Gaismas, Vienotības scenārijiem.Es pieņemu Visuma Pārpilnību, Mīlestību, Veiksmi , Veselību un Harmoniju savā dzīvē un izpausmē, manā ģimenē un dzimtā, manās attiecībās ar visiem cilvēkiem.Es šeit un tagad izstaroju visu to pozitīvo, ko caur mani izpauž mans Augstākais Es un Dievišķais nodoms. Manā dzīvē ir tikai labi, saprotoši draugi un kolēģi, kas atbalsta, mīl un ciena mani, tāpat, kā es viņus.Es jau šodien dodu atļauju visumam nodrošināt mani materiāli, emocionāli un fiziski maksimāli harmoniski man un manai izpausmei. Es pieņemu šo atbalstu un izstaroju to savā dzīvē un izpausmē jau tagad!Paldies!
Strādājot ar šo vienkāršo Afirmāciju – pirmos rezultātus Jūs sajutīsit uzreiz,  sākumā emociju stāvoklis uzlabosies, bet tad arī pārejās izpausmes pamazām un harmoniski. Atcerieties to var ik viens ! Jo mēs Radām savu izpausmi!
Mīlestībā
Ilze Līkuma0 Pievienot komentāru

Reklāma

Kategorijas