"Hercogā" ielidos Raganiņas!

 28. oktobris 2010 15:59 Emuāri

...

                                                  
Šā gada 14. novembrī no plkst. 11.00 - 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisināsies Bērnu rīts ar Raganiņām. Gaidīsim visu vecumu bērnus, lai kopā jautri pavadītu svētdienu un ieturētu gardu maltīti. Dalības maksa 0.50 Ls. Jaunums – vecāki savu mazuli varēs atstāt auklītei!
 
Piedāvājam vecākiem iespēju Bērnu rīta laikā savu atvasi atstāt pieskatīšanai auklītei, kura mazajam palīdzēs it visā, gan darbiņu veidot, gan rotaļāties. Pakalpojums pieejams par atsevišķu samaksu. Lūgums iepriekš pieteikties pa mob. tālr. 26001113!
 
Bērnu rīta programmā dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, zīmēšana un krāsošana, veidosim kādu darbiņu, kuru varēs paņemt līdzi uz mājām, un našķēsimies ar garšīgām un veselīgām uzkodām.
 
Šis būs jau devītais pasākums bērniem, kas tiek rīkots ēdnīcas un ģimenes kafejnīcas „Hercogs” telpās. Pirmais Bērnu rīts norisinājās 14. martā, kad ar bērniem tikās Tīģerēns un Pepija. Ar bērniem jau ir tikušies Pirāti, Sprīdītis un Lienīte, Fejas, Lācēns Pūks un Sivēntiņš, Zaķēni, kā arī Buratīno un Malvīne, Pilsētas Pele un Lauku Pele.
 
Piedāvājam sarīkot bērna dzimšanas dienas, vārda dienas vai citas svētku dienas svinības kafejnīcas telpās kopā ar kādu interesantu tēlu vai arī jautrais un nebēdnīgais ciemiņš var ierasties pie jums mājās, lai apsveiktu gaviļnieku un priecīgi pavadītu laiku kopā ar jūsu viesiem.
 0 Pievienot komentāru

Reklāma

Kategorijas