piekrapu sievu

Dzēsts lietotājs

Mana dzive bij lidziga situacija. Kad es visu uzzinaju. Vienigais, ko tades teicu viram, ka man vajag laiku, lai es saprastu, kas ir kas un ko es velos. Ka gribu padzivot atseviski.
Atseviski mes padzivojam velak, kad paskiramies un tikai laiks bij tas, kas sadziedeja bruci. Tas tiesa. Un tikai darbi un Tava attieksme var pieradit Tavai milotajai, ka vina Tev vieniga un vissvarigaka! Lai veicas!

Dzēsts lietotājs

jaa ko lai saka, iepriekš vajadzēja domāt :( Man vīra nodevība vēl joprojām sāp, kaut gan ir pagājuši pieci gadi :( kopā esam, bet es nekad vairs viņam tā neuzticēšos, kā pirms tam! :( viņš tagad grib salaulāties, bet es gan vairs nē!

Dzēsts lietotājs

Man arī līdzīgi bija.....bet tas vēl joprojām sāp....

Dzēsts lietotājs

krapsana loti sap vel jau nevar zinat ko ta otra sieviete daris mana vira bijusi saka likt visadus lastus mans delis sajuka prata dabuju braukat pie dziedniekiem jo arsti neko vairs nevareja palidzet vins vairs nepazina ne mani ne tevu bet nu jau delam 10 gadus ir labi pec tam virs pats saslima ar vezi vispar tas laiks bija tira elle tad es ar vinu neizskiros jovajadzeja visu glabt pec tam sape norima un dzivojam talak bet tagat atkal vinam ir uzradusies laikam jaiet projam jau pirmaja reize jo es domaju ka krapsana ir ka slimiba tavai sievai nevajag tev piedot

Dzēsts lietotājs

Ko tad brīnies? Piekrāpi? Tad soļo - laimīgu taciņu!

Dzēsts lietotājs

Domats siewietem, kuras ir piekraptas-----pats krapu ari
Kapec?
Tapec ka majas kautkas truka gulta-kaisle,kuru spei sniegt tas siewietes kuras zin ka esi precets...

Dzēsts lietotājs

Ir lietas kuras nepiedod.  Opim laikam trešā jaunība?

Dzēsts lietotājs

nenožēlo to ko darīji,jo tad nevarēsi saprast to ko zaudēsi.
1 2

Kategorijas