Mammu, kas ir prostitūta? 36

 19. februāris 2009 16:00 Emuāri

Šīs nedēļas skandalozā ziņa par trīspadsmitgadīgo tēti lika man sarosīties, jo pašai mājās ir astoņgadīgs dēls (kurš vizuāli izskatās nebūt ne jaunāks par 13 gadu veco tēti Alfiju). Pēc neilgām pārdomām izšķīros par labu pirmajai sarunai par kontracepciju un vienlaikus uzzināju, cik daudz astoņgadnieks zina par seksu. Bija arī pārsteigumi!Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Par to, kā rodas bērni un ka mamma un tētis nodarbojas ar seksu, esam jau runājuši. Tas nav viņam jaunums. Šīs sarunas tēma bija kontracepcija un — kā izrādījās — ne tikai! Aptuvens sarunas pārstāsts:

— Dāvi, es gribu ar tevi parunāt par seksu.
— (Ķiķina.)
—    Agrāk vai vēlāk tev pienāks pirmā seksa reize.
—    Es domāju, to var darīt, kad beidz 12. klasi!
—    Tas nav obligāti, katram tas var notikt citā vecumā, bet svarīgi, lai tad, kad to dara, tiktu lietots prezervatīvs. Tas, ko tu bērnībā sauci par pincīša aizsargu! (Piecu gadu vecumā Dāvis atrada mājās prezervatīvu iepakojumu un triumfējoši pavēstīja: „Es zinu, kas tas ir! Tas ir pincīša aizsargs, lai pincītim nekut, kad jūs taisāt seksu!”)
—    Lai nesaslimtu?
—    Jā, lai nesaslimtu, jo tad, ja nelieto prezervatīvu, seksa laikā var dabūt kādu slimību, piemēram, AIDS, un no šīs slimības var nomirt. Un vēl svarīgi ir tas, ka no seksa rodas bērni un pat pašā pirmajā pamēģināšanas reizē tas var notikt.
—    Kā?
—    Mēs taču nesen skatījāmies grāmatu par to, kā tiek ieņemti bērni, atceries?
 
Iedomājies, ja astoņgadīgam puikam piedzimst bērns, kad viņš ies 12. klasē, bērns ies — pirmajā!
 
—    Jā, un vīrietim ir olšūnas, ja?
—    Nē, olšūnas ir sievietei, vīrietim ir sperma, kas savienojas ar olšūnu.
—    Bet vai nevar būt tā, ka tomēr vīrietim ir olšūnas (jo vīrietim taču ir olas)?
—    Nē, tas ir diezgan rūpīgi izpētīts, un tieši tāpat kā pincītis ir tikai zēniem, tāpat arī olšūnas ir tikai meitenēm.
—    Bet vai prezervatīvs var saplīst?
—    Ļoti reti, bet var, tāpēc būtu labi, ja tā pirmā pamēģināšanas reize ir tad, kad tu jau esi pieaudzis un gatavs uzņemties atbildību.
—    Es jau saku — pēc 12. klases, kad dzīvošu viens. Man pašam būs dzīvoklis Rīgas centrā, un es tur varēšu darīt, ko gribēšu!
—    (Smaidu) Es šodien portālā ieliku ziņu par kādu trīspadsmitgadīgu zēnu Anglijā, kurš kļuvis par tēti. Un bildē viņš izskatās ne vecāks par tevi, pēc izskata viņam var dot astoņus gadus.
—    Iedomājies, ja astoņgadīgam puikam piedzimst bērns, kad viņš ies 12. klasē, bērns ies — pirmajā! (Smejamies.)
—    Jā, tāpēc es vēlreiz saku, ka ar seksu jābūt ļoti uzmanīgiem, jo bērniem jāpagūst izdarīt pilnīgi citas lietas: jāspēlējas, jāmācās, jāizaug un tad var domāt par bērniem.
 

— Uz sarkanās ķieģeļu sienas bija rakstīts: „Es esmu prostitūta, kuce” — un pievienots telefons.
—    Ja?
—    Mēs ar Mareku piezvanījām!
 
—    Mammu, kas ir prostitūta?
—    Tā ir sieviete, kas nodarbojas ar seksu par naudu.
—    Uz sarkanās ķieģeļu sienas bija rakstīts: „Es esmu prostitūta, kuce” — un pievienots telefons.
—    Ja?
—    Mēs ar Mareku piezvanījām!
—    ????? Un?
—    Tur pacēla kaut kāda veca sieviete un prasīja, kas zvana. Mēs viņai uzprasījām: „Vai jums ir meita?”
— Bet kāpēc jūs zvanījāt?
— Vienkārši gribējām zināt, kas tur ir!
— Visticamāk, kāds būs ļauni pajokojis un uzrakstījis kādas sievietes telefonu, bet vispār nevajag zvanīt uz numuriem, par kuriem tu nezini, kas ir otrā galā. Un ja nu tas būtu maksas telefons un piezvanot tev noskaitītu bargu naudu? Atceries, kā bija ar spēlēm, kurām tu biji pieteicis, nezinot, ka par to jāmaksā vairāki lati? Ir ļoti daudz seksa telefonu, par kuriem plēš lielu naudu. Tev nav pat jārunā, atliek tikai piezvanīt, un nauda jau atskaitīta.. Saproti?
— Jā...
— Vai varam sarunāt, ka pagaidām tu vēl nezvanīsi uz nezināmiem numuriem? Tu taču vari mums ar tēti uzprasīt, kas tas tāds ir...
— Labi...
— Esam parunājušies par seksu un prostitūtām, tagad tā kā būtu laiks gulēt!:-)
— Arlabunakti.
—    Bučas!

Sindija Meluškāne
, mammam.lv/tetiem.lv reklāmas pārdošanas direktore
 36 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāma

Kategorijas